Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Wrestler

Podrobné story: The Rock vs. John Cena aneb souboj generací nejen v ringu

2. srpna 2010 v 21:07 | Soft
Troufám si říci, že wrestlingové fanoušky spojuje jedno slovo k těmto dvoum jménům . Vysněný. Tak by se dal nazvat jejich spor, zápas či jiná konfrontace. Rozhodl jsem se to trochu rozepsat a naplnit článek fakty u kterých se nebudete nudit a některé vedou i k hlubšímu zamyšlení. Proto se nelekejte délky:) A že nejste wrestlingový fanda? Nevadí. Nepůjde jen o wrestling, nato vsaďte své klávesnice.


 • Náznaky se objevily už v roce 2008, na Hall of Fame ceremoniálu, který uváděl The Rock a zpočátku měl pro sebe dost prostoru pro pobavení a kde skutečně exceloval a obecenstvo mu zobalo z ruky. Jak je u něj zvykem.
Tady je drobná narážka na Cenův film The Marine
The Rock prozradil s jakými třemi wrestlery by se
  chtěl utkat, ale neměl tu možnost.Mezi nimy je i John Cena.


Od té doby se začal internet množit zprávami o jeho návratu a zápasu s Cenou. Nejvíce na Youtube.com, kde vznikaly tucty promo videí. To byl rok 2008.

*
 • V roce 2009 se zájem o tento generační duel velmi podobný tomu z Wrestlemanie 18, kde se The Rock utkal s Hulkem Hoganem v zápase též známém jako Icon vs. Icon match, ještě zvýšil zvláště před Wrestlemanií 25. Předtím se Cena vyjádřil v jedné z talkshow, kde přišel propagovat svůj druhý film 12 Rounds a Wrestlemanii. The Rocka komentoval né moc lichotivě.Dozvíte se proč.

 • The Rock se dříve mnohokrát zmiňoval o tom, že miluje wrestling a celý business okolo toho. John Cena neváhal a začal toto kritizovat ve smyslu, že nechápe proč ,,zradil,, fanoušky a odešel k filmu i přes výše zmiňovaná tvrzení. Proč vlastně The Rock odešel k filmu? V dalších řádcích to trochu proberu.
*
 • Předem oznamuji, že to nemusí být pravý důvod ukončení jeho kariéry wrestlera:) Ale k zamyšlení to je. Jednoduše shrnu to (pro mě) nejlepší vystvětlení odchodu od wrestlingu. Nemyslím si, že je Dwayne lhář co fanoušky tahá za nos. Dwayne Johnson (The Rock) je především bavič, který umí bavit výkonama v ringu, ať už po sportovní stránce nebo té herecké. Akorát přišla doba, kdy se přiklonil výhradně k té herecké stránce.

 • Přitom wrestling stále miluje, ale takříkajíc změnil svůj business. Když se nad tím zamyslíte, tak je to zvláštní. Člověk, který měl a má obrovskou slávu a potenciál bavit, se rozhodl začít ,,od píky,, tentokrát mezi herci a právě tou chutí dosahovat stále vyšších cílů ho obdivuji. To jestli se mu to povedlo prorazit mezi herci, nechám na vás, ale můj názor asi znáte. Stále má na své straně mnoho obdivovatelů(fanoušků) a přesto si dokázal udržet i přízeň těch wrestlingových.

 • Myslím, že se k tomu dá přičíst i fakt, že Dwayne stejně tak miluje i posilování, kterého se nebude chtít vzdát. Vše popisuje tento výrok z M&F magazínu: ,,Trénink nejenže báječně nastartuje můj den, ale poskytne mi nekonečné zásoby energie a entusiasmu. Ať už jsem pak vystupoval na Wrestlemanii, nebo trávil 16 hodin denně na placu během natáčení, trénink nechal můj rezervoárenergie otevřeny. Na vlně entusiasmu jsem se pak vezl po zbytek dne i noci"

 • Podíváte-li se na fakt, že většina wrestlerů v po čtyřicítce začíná mít určité zdravotní omezení způsobená jejich aktivitami v ringu... Dwayne toto nejspíš nechtěl riskovat a odešel ve formě s jakou i přicházel. Spolu se Stone Coldem Stevem Austinem to byly nejen podlě mě nejvýraznější postavy zlaté éry wrestlingu jako takového. Tedy 1998- 2003 též období nazývané Attitude Era. Odejít společně v nejlepším, to tyhle dva pojí. Spolu snimi odcházela celá 2. generace a nastupovala třetí v čele s Johnem Cenou, který je tváří WWE v současné době, jako byl tehdy The Rock.

*
 • Takže John Cena kritizoval jeho filmovou kariéru? Že to říká zrovna on?
John ani neví co říká. Dwayne byl wrestler na svém vrcholu. Natočil první film. Poté druhý a tak to šlo dále. John Cena je v současnosti na vrcholu. Natočil první film. Poté druhý. Že vám to něco připomíná? Ano je to ten samý začátek jako u The Rocka. Ovšem s jednou velkou vyjímkou. The Rocka si do prvních rolí vyhlídli režiséři. Všechny filmy Johna Ceny vyšli ze filmových studií WWE. John Cena přitom hrdě hlásí, že wrestling neopustí, ikdyž to může nasvědčovat o opaku a myslí tím The Rocka. John by ani wrestling nemohl opustit pokud by mu nenabídli role, ale od režiserů, ne od těch v WWE. Já jsem neviděl celý film od Johna Ceny a tak si netroufám tvrdit, zda je dobrý herec a má na to se prosadit. Ale co bude John dělat, až mu (nebo spíš jestli) nabídnou roli od ,,normálních,, režiserů ?

 • Předpovědi těch, kteří tak rychle zaplavili internet se naplnili. Při 10. výročí show Smackdown, kde se The Rock objevil naposledy v roce 2003, téměř potvrdil svou účast jako Raw Guest Host. Mělo se tak stát 4.1. 2010, ale kvůli povinostem s promo akcemi k filmu Toth Fairy v Mexiku za něj naskočil Mike Tyson. Poté prozradil, že s Vincem mluvil a chystají spolu něco velkolepého co lidi bude zaručeně bavit, to vše mělo proběhnout v létě. To prozradil v rozhovoru v rádiu.

 • Jak se dalo čekat, vznikla další mánie ohledně těchto dvou. Jak jinak než před Wrestlemanií 26. Další vytvořené plakáty a videa. A vypadá, že největší pravděpodobnost k setkání byla právě tehdy. Kreativní tým se o tuto příležitost udájně hodně zajímal a skutečnost, že spolu Vince a Dwayne mluvili napovídá tomu, že o tom mohla padnout řeč.

 • The Rock se tedy prozatím stále drží svého prohlášení, že do ringu k zápasu se jen tak nevrátí. Nastalo léto a sním se blížil i slibovaný návrat jako Host. Show Raw, která byla ohlášená na 7.6. ještě k tomu konaná v jeho městě Miami k tomu ještě 3- hodinová což nebývá tak časté. Pochyboval by snad někdo o tom, že se tam neobjeví? WWE chtěla asi překvapení a proto byl návrat opět odložen.

*
 • Teď se má situace následovně: v show Raw nyní probíhá příběh se seskupením zvaném Nexus. Sedm chlápků co dělá ,,bordel,, v celé show, která má anonymního manažera, co (jakože) určuje zápasy, řídí celou show a dělá pořádek mezi Nexusem a s některými jedinci z rosteru. Hádejte kdo vede tu ,,hodnou,, partu show Raw., která se snaží zabránit právě Nexusu, aby ovládl show? Samozřejmě John Cena:) Anonymní manažer zasílá příkazy v podobě emailu, který komentátor přečte. Připomínám, že je to sehrané a není to v reálu :)

 • Otázkou je, kdo je ten anonymní manažer? Zpočátku se zmiňovalo jméno Stone Colda a to proto, že se z emailu ozvaly všelijaké jeho hlášky a byl to signál, že manažer je právě on. V další show se však objevily další hlášky legendárních wrestlerů. Proto je jasné, že WWE se snaží fanoušky zmást a snaží se vyvrátit všelijaké spekulace. Ovšem takový systém působí dojmem : hlášky těch wrestlerů co zazněly znamenají, že onen wrestler to nebude. Ale může být.

 • V anketách všelijakých stránek o wrestlingu vede s velkým náskokem The Rock. Snad i proto, že jeho fráze ještě nezazněly. Nyní je další možnost, aby se tito dva setkali. 15.8. se koná největší PPV show léta- SummerSlam a opět tomu může nasvědčovat místo konání v Los Angeles. Hollywood je tak blízko:) Tam se utká Nexus proti týmu Johna Ceny a já si myslím, že odhalení anonymního manažera proběhne právě tam nebo na show Raw následující den. Ovšem je tady i fakt, že Dwayne začíná pracovat na pokračování filmu Rychle a zběsile v San Juan.

*
Dočkáme me se? Co myslíte?

Můžeme očekávat plánovaný návrat do WWE?

4. června 2010 v 15:16 | Soft
Nedávno jste se mohli dočíst o zprávě, že se The Rock nezúčastní plánované show Raw v Miami. Zdá se to být pravda, neboť byli potvrzeni zcela jiní hosté?
Důvodem může být to, že WWE chce přivést The Rocka neočekávaně a proto vyčkává na vhodnou příležitost. Proto mohla zpráva o tom, že se místo The Rocka v rodném Miami objeví někdo jiný, zklamat jeho fanoušky. Kdo ale stanovil, že se hvězdy z wrestlingového průmyslu, nemůžou objevit neohlášeně? Pouhý fakt, že se chystá návrat The Rocka někdy v létě, může zvýšit zájem diváku o tuto show a tím zvýšit WWE rating této show, než kdyby bylo ohlášeno přesné datum návratu. Nebo že by se The Rock přeci jen objevil na PPV show Summerslam, jak bylo původně také plánováno? Existuje mnoho dalších otázek a na některé budeme znát odpověd po následujícím Rawu.

Pokuste se zamyslet nad dalšímy možnostmi a podělte se o něj v komentářích.

The Rock se nejspíš nezúčastní role Raw Guest hosta!!!

22. května 2010 v 9:42 | T+R
Začaly se objevovat informace, že se nakonec The Rock nezůčastní show Raw 7.6. v Miami. Tato informace není oficiálně potvrzená a tak je třeba ji brát s rezervou.Doufám že je to jen fáma.

Top Ten

16. května 2010 v 10:41 | T+R


The Rock je plánován pro 3 hodinovou show Raw v Miami!!!

8. dubna 2010 v 14:58 | Soft
Po potvrzení,že show Raw bude 7.6.2010 v Miami se začaly objevovat spekulace,že hostem bude The Rock.Tato možnost je nyní velmi pravděpodobná ,neboť tento Raw bude 3-hodinový a čeká se tedy jen na oficiální potvrzení The Rocka jako Guest hosta.A že WWE tuto možnost návratu skutečně plánuje,potvrdil krom místa konání (rodné město,Miami) i výše zmíněný fakt,že tato show bude 3 hodinová!

Ještě je třeba zmínit to,že krom návštevy Smackdownu z obrazovky a ceremoniálu Síně slávy,do které uváděl svého dědu(,,High Chief,, Peter Maivia) a otce(,,Rocky Johnson,,) se The Rock objeví živě na některé show po 6ti letech!

Stím se tedy objevila otázka,zda není The Rock posledním Hostem show Raw,protože o konci hostování v Rawu se mluvilo i dříve.Je jasné,že pokud by se tak stalo,tak by byl poslední host určitě nějaká velká hvězda.A tím The Rock bezesporu je.
Prozatím Tedy Guest hosti pokračují,ale zda tomu bude i po hostování The Rocka si budeme muset ještě počkat.

O dalších novinkách o návratu do wrestlingové branže,která ho tolik proslavila budete samozřejmě informováni.

The Rock a návrat na Summerslam ???

26. března 2010 v 20:14 | T+R
Kreativní tým WWE chce přivést The Rocka zpět na obrazovky.Otázkou ale zůstává na jaké show a kdy se plánovaný návrat odehraje.Začalo se nejprve spekulovat o datu 7.6. kdy má být show RAW v rodném městě The Rocka,Miami.
Další možnost by byla PPV Show Summerslam a zde by měl The Rock být v roli Guest referee(rozhodčí).Právě o tuto možnost se kreativní tým údajně snaží.
Není vyloučené,že by se The Rock nemohl objevit na více show.

                                                            (wrestling123.com)

Od pradávného songu až po jednu z nejlepších úvodních písní

13. března 2010 v 20:52 | T+R
Tady je 8 Theme songu,které The Rock za svou kariéru použil.Každý je jiný.
Jinak je jich víc,ale ten zbytek je ,,zremixovaný,, a někdy nejde rozdíl hned poznat,takže jsou tu jen ty nejpodstatnější.
Autor hudby: Jim Johnston

Úplně první theme song(1996)


2.theme song(1997)


Theme song z doby,kdy byl členem seskupení ,,Nation of the Domination,, (1997)

Theme,která se začíná podobat snad nejlepší a nejznámější theme a to ,,Know Your Role,,
Tahle ještě nese název ,,You Smell It,,(1998)

Konečně je tu nějaká lepší theme ,,Do You Smell It,,(taktéž v roce 1998)

Nejznámější theme ,,Know Your Role,,(1999-2001)

Taktéž povedená theme z roku 2002


Hollywood theme(2003 The Rock byl v té době záporná postava)

Vznik The Rocka + jeho Wrestlemania zápasy,zajímavosti a spustu dalšího,co byste chtěli vědět.

27. února 2010 v 11:17 | T+R

Zdravím

Je na čase si povědět jak to vlastně s The Rockem bylo.Celé jméno: Dwayne Douglas Johnson
Místo narození: Hayward Kalifornie USA
Datum narození: 2.5.1972
Věk:37
Znamení:
Váha: 102 kg
Výška: 193 cm
Rodina: bývalá žena Dany Garcia(1997-2007) a dcera Simone ,,Peebles,,Alexandra narozena 11.srpna 2001
Současné povolání: herec
Zakončovací trik: Rock Bottom
Peoples Elbow
Přezdívky: The Peoples Champion
Brahma Bull
The Great One
The most elektrifies men in sport entertainment
Původ rodiny: Samoa

POČÁTEK

Dwayne se narodil Atě a Rockymu Johnsonovým 2.5. 1972.Na University of Miami potkal svou lásku Dany,která školu absolvovala v roce 1992.
Dwayne už na své škole University of Miami hrával americký fotbal a studoval kriminalitu,kterou vroce 1995 absolvoval.Dokonce v roce 1991 získal ligový pohár ve A.fotbale Jako každý fotbalista se chtěl dostat do nejvyšší soutěže NFL,ale v roce 1993 dostal nabídku hrát ,,pouze,, CFL v Kanadě.Tam Dwayne jít nechtěl a kvůli pozdějšímu zranění ramene,přestal hrát závodně fotbal.Proto se rozhodl jít ve stopách svého otce (Rocky Johnson) a dědečka (Peter,,High chief,, Maivia),Tedy dráhu profesionálního wrestlera.Proto začal trénovat a až přišel jeho čas,zavolali tehdejšímu ,,skautovi,, který vyhledává talenty.Byl to slavný prosefionální wrestler Pat Patterson.
Ten mu otevřel cestu do tehdejší WWF(Word Wrestling Federation).V roce 1996 měl svůj debut.A to přímo velkolepý,protože to bylo na Survivor series v nejslavnější hale světa a to v Madison Square Garden v New Yorku.Jěšte pod ringovým jménem Rocky Maivia(jméno je složeno z jmen otce a dědy).Už po třech měsících získal svůj první titul Interkontinentálního šampiona.Postava Rocky Maivia byla později diváky přijata jako záporná a tak to dávali i najevo bučením apod.
Zrodil se The Rock,arogantní a drsný.Jeho tetování Brahma Bull býka zdobí jeho pravou ruku.
Na Survivor Series 1998 získal titul WWF championa v 26-ti letech,což byl nejmladší šampion v historii.
Poté začal jeho feud(spor mezi wrestlery) s Mankindem o nejvyšší titul,který mohl dosáhnout.WWF championship.Tito dva měli mezi sebou tvrdé zápasy.Snad jeden z nejtvrdších proběhl při PPV(pay-per-view) Royal Rumble,kdy The Rock mlátil svázaného Mankinda židlí v ringu i mimo něj.Mankind se vzdal a The Rock získal titul.Zápasů mezi The Rockem a Mankindem proběhlo více.The Rock získal v tomto feudu 3 krát titul.Zajímavé že tito dva spolu později vytvořili tag-team zvaný Rock and Sock connection.Sock kvůli zakončovacímu triku Mankinda.
1999
The Rock pokračoval velkých feudech.Potvrdil to feud o titul WWF šampiona se stále populárnějším Stone Coldem Steve Austinem,který vyvrcholil na největší a nejduležitější PPV a to jeho první Wrestlemanii 15 v roce 1999.The Rock do ringu vstoupil s pásem šampiona.Vracel se bez něj.Nevadí,The Rock získal celkově za svou kariéru 7 krát titul šampiona.The Rock začíná mít velký vliv na diváky díky svým bravurním vystoupením s mikrofonem.Tehdy se stala jeho legendární hláška ,,Do you smell what The Rock is cookin´,, kterou používal po zbytek své wrestlingové kariéry.Ve stejném roce měla debut druhá show tehdejší WWF a to SmackDown.Tato show se stala velmi populární i kvůli The Rockovi,který ji propagoval a název vznikl z jeho hlášky ,,Layeth the Smackdown,,.Proto byla show občas nazývaná mezi fanoušky ,,The Rock show,,.
2000
Rok 2000 začal pro The Rocka skvěle.Vyhrál 30 men Royal Rumble match,což mu zajištovalo utkání na Wrestlemanii o WWF titul.Na Wrestlemanii 16 se utkal ve Fatal four way matchi proti wrestlerům:Triple H(Stephanie),Big Show(Shane) a Mick (Mankind) Foley(Linda).Specialita byla, každý z těchto wrestlerů měl svého ,,patrona,, a to člena rodiny vlastníka WWF Vince McMahona uvedeného v závorce.byla o taková válka McMahonů a jejich spor(hraný samozřejmně´:)The Rock měl jako partnera Vince.Zápas vyhrál Triple H i proto,že Vince udeřil The Rocka židlí.Vinc,Shane a Stephanie se v ringu usmiřovali.V tom ale do ringu vtrhl opět The Rock a Vincovi a Shaneovi ukázal svůj zakončovací trik Rock Bottom v praxi a Stephanii poznala Peoples Elbow jinak nazývaný,,The most eletrifying move in sports entertainment,,.The Rock se stal obrovskou mediální hvězdou a miláčkem publika.
2001
Dalším důležitým momentem kariéry byla Wrestlemania 17,kde se opět utkal se Stone Coldem o titul.Šlo tak o odvetu z Wrestlemanie 15.WWF v tomto období vedla jednání se světovou organizací na ochranu zvířat o název WWF.Proto měla tato Wrestlemania zvláštní náboj,že bude v poslední v takzvané Attitude éře.Byla ohlášeno spoustu zápasů,které se zapsaly do historie ale Main event večera(hlavní událost večera) byl jednoznačně zápas The Rock vs. Stone Cold ,který vešel do historie wrestlingu.Excelentní výkon od obou wrestlerů,který podtrhl vyjímečnost večera.Oba předvedli vše co uměli.Několikrát padly zakončovací triky od obou.Nakonec ke konci zápasu kdy The Rock dominoval přišel do ringu Vince a podal Stone Coldovi židli.Každý čekal co udělá Stone Cold,protože on a vince spolu taky měli spory.Stone Cold vzal židli a praštil The Rocka.Každý čekal,že ho odpočítá.The Rock se ale nevzdal.To Stone Cold nevydržel a začal před Vincem mlátit The Rocka židlí po celém těle.Stone Cold opět vyhrál na Wrestlemanii proti The Rockovi.
V roce 2001 si The Rock po předchozích menších rolí v seriálech na MAD TV a filmech Star trek Voyager a Přesný zásah střihl roli krále Škorpiona ve filmu Mumie se vrací,sice na posledních 8 minut filmu a celkové natáčení trvalo 2 dny, ,ale i tak zazářil a byl zapsán v Guinnesově knize rekordu za nejvyšší honorář pro debutujícího herce.
Při jeho návratu v červnenci 2001 si to opět vyřídil s Vincem a i Shanem (jak jinak než Rock Bottom a Peoples Elbow´:) a připojil se k WWF,kde začal jeho spor o WCW championship s Bookerem T. The Rock získal titul.
2002
Scénaristům se Rockova role Krále Škorpiona líbila a rozhodli se natočit stejnojmený film,kde si the Rock zahrál v hlavní roli otroka co se stane Faraonem spolu se svým kamarádem Michaelem Clarkem Duncanem.Tento film zaznamenal velký uspěch.

The Rock se opět vrátil již do WWE(World Wrestling Entertainment) aby zde začal jeden z jeho velkých feudů.Proti jedné z největších legend wrestlingu Hulku Hoganovi! The Rock ho vyzval na zápas na Wrestlemanii 18.Hulk řekl ano a popřál mu hodně štěstí,protože ho prý bude potřebovat.The Rock řekl něco ve smyslu,že ne tak jako on a zakončil to svým trikem Rock Bottom,což byl jasný signál že ti dva si nic nedarují.Při dalším setkání ho Hulk se svými partnery (Scott Hall a Kevin Nash) napadl natolik,že The Rock byl (jako) převezen do nemocnice. Nadešel den Wrestlemanie 18 na které se měl uskutečnít jeden z největších zápasů v historii.Napětí v na stadionu stoupá a začíná znít uvodní song Hulka Hogana,který za velkého povzbuzování fanoušků přichází do ringu.Poté přichází do ringu za stejných ovací The Rock.Zápas začal a postupně gradoval.Zhruba v půlce zápasu provede Hulk Rockův finisher Rock Bottom! Pak si Hulk sundává svůj pásek a začíná The Rocka mlátit.Fanoušci přímo šílejí.Po chvíli dělá The Rock to samé a mlátí Hulka páskem přes záda.Rozhodčí byl knockoutován když Hulk poslal The Rocka do lan.Toho The Rock využívá a Hulk podlehne submision triku Sharpshooter a Hogan se vzdává,ale rozhodčí to nemohl registrovat a tak zápas pokračuje.The Rock provede Rock Bottom,ale Hulk se okamžitě zvedá jakoby nic necítil.To fanoušci šílí ve stoje a během chvíle je na koni Hulk,protože The Rocka zpacifikoval svým Leg Dropem,ale The Rock se nevzdal.Hulk skouší svůj Leg Drop znovu,ale The Rock se zvedá a Rock Bottom a pak hned druhý a zakončí to trikem Peoples Elbow a vyhrává tento zápas,kterému se přezdívalo Icon vs. Icon,protože The Rock a Hulk Hogan jsou bezesporu legendy a ikony wrestlingu.Hulk potom zvedá a podává ruku The Rockovi na důkaz usmíření.Pak spolu slaví v ringu.Když The Rock odcházel,přišli do ringu Hoganovi partneři a napadli jej.The Rock se vrátil a pomohl Hulkovi a pak ještě předvedli sve gesta na diváky kteří jim zato tleskali ve stoje.Tento zápas byl hodnocen jako nejlepší za rok 2002.Další spor měl s Brockem Lesnarem.Jejich zápas na SummerSlam 2002 byl rovněž velmi kvalitní.
2003
The Rock si nechává vytetovat své tetování na levém rameni ,které postupuje až k jeho prsnímu svalu.Má symbolizovat oddanost a sílu svých předků.
V tomto roce natáčí The Rock film Vítejte v džungli.Celkem uspěšný film.Do WWE se vrácí tentokrát v roli Heel (zlého) wrestlera.Na PPV No Way Out se utkal proti Hulku Hoganovi.Bez podpory diváků,jelikož je čím dál tím víc urážel a provokoval (pro ty co zapoměli,wrestling je hrany a vše kolem něj rovněž´:) V zápase najdenou zhasli světla a když se rozsvítilo našel Hulk The Rocka a rozdodčího na zemi a vedle nich byla židle.Nikdo v hale areně nevěděl co se dělo.Za chvíli se objevil Vince!.Odpoutal Hulkovu pozornost a rozhodčí mezitím podal The Rockovi židli a ten praštil Hulka a použil Rock Bottom a zápas vyhrál.Vince(heel), The Rock (heel) a i rozhodčí byly na stejné straně.Proti Hulkovi.
The Rock pokračoval v Rawu ve svých provokativních vystoupení.
I z toho vznikl staronový feud The Rock vs. Stone Cold potřetí na Wrestlemanii!
The Rock říkal,že dokázal vše co mohl.Je 7násobný šampion,odchází za lepší kariérou do Hollywoodu ale že je ještě jedna věc co nedokázal.Nakopat Stone Coldovi zadek na Wrestlemanii.Oba dva se v nejbližších dílech Rawu napadali a The Rock s oblibou pužíval gesta a dokonce i zakončovací triky soupeřů a tím je zesměšnoval.To vše vyvrcholilo v zápase na Wrestlemanii 19.Vědělo se,že to je pro oba wrestlery jeden z posledních zápasů kariéry.The Rock půjde do Hollywoodu a Stone Cold končí svou bohatou a uspěšnou kariéru právě v tomto zápase! Další z řad zápasů o kterém se vědělo předem,že bude navždy pamatován jako den,kdy ukončila kariéru jedna obrovská legenda Stone Cold v emotivním zápase proti The Rockovi!Tyto Obrovské legendy oba na konci své kariéry,možná v životním zápase.Tak se bude pamatovat Wrestlemania 19.
Čas se naplnil a zní uvodní song The Rocka.Sebevědomě vchází do ringu a užívá si to.Za obrovského křiku fanoušků přichází jejich hrdina Stone Cold.The Rock předváděl excelentní heel kousky.Poté se zaměřil na Stone Coldovu nohu.Pak si na sebe vzal Stone Coldovu vestu s nápisy 3:16 (však víte).Pak začli oba předvádět své typické triky.Po jedno z nich se Stone Cold zvedá a dává Rock Bottom na The Rocka!Stone Cold se pokouší o pin,ale The Rock se zvedá.Stone Cold se pokouší o svů Stunner,ale The Rock se ubrání a v zápětí dává Stunner na Stone Colda.Pin,ale Stone Cold se zvedá a za chvíli další Stunner,tentokrá na The Rocka.The Rock po pokusu o pin opět zvedá.The Rock se pokouší o Peoples Elbow,ale Stone Cold stihne uhnout.Stone Cold ihned vstává,ale The Rock ho skrotil Spinebusterem a znovu se pokouší o Peoples Elbow,při kterém odhodí Stone Coldovu vestu.Že by se tentokrát povedl?Ano a patřil k nejlepším,které se u The Rocka viděl.The Rock se chystá na svůj Rock Bottom,který se povedl.Skouší pin,ale Stone Cold se zvedá a The Rock nevěřícně kouká.Druhý Rock Bottom a Stone Cold se ještě nevzdal.The Rock tomu nemůže uvěřit.Připravuje na třetí.Když už je připraven,na důkaz že si věří,Stone Colda ještě otočí,počká a pak padl třetí Rock Bottom a přichází pin.Ten tentokrát vyšel a The Rock poprvé poráží Stone Colda na Wrestlemanii! A byl to emotivní zápas.Bezprostředně po skončení zápasu se The Rock sklání k ležícímu Stone Coldovi a něco mu říká.Bylo to jistě v přátelském duchu,kdy si oba navzájem poděkovali,protože tihle dva se stali legendami když byli vedle sebe.

The Rock se poté v Rawu vychlopubá svým vítězstvím.Když v tu chvíli začíná znít song Goldberga,který tímto debutoval ve WWE.The Rocka napadne Svým Spearem.No a The Rock si to samozřejmě nenchá líbit a v dalších dílech Rawu si t ose Golbergem vyřídí a vyustí to v jejich zápas na Backlash.Tento zápas byl pro The Rocka poslední v jeho WWE kariéře.V zápase měl navrch,ale jak už to tak bývá zvykem u odcházejících hvězd,tak poslední zápas prohrál a rozloučil se s diváky.
Od toho okamžiku skončila jeho kariéra jako aktivního wrestlera.Se Stone Coldem a The Rockem odešla i jedna éra.Ta nejlepší v historii WWE.

2004

The Rock podnikl několik návratů.Velmi vtipný byl například s Eugenem a Jonathanem Coachem,který stejně nakonci momentu dostal Rock Bottom a Peoples Elbow.

Další návrat byl u Divas soutěže.kde rovněž figuroval Coach.Potom co The Rock laškoval s divas s dortikama apod.Přišel opět Coach a napadl The Rocka,ale s pomocí Tajiriho,Coache z ringu dostali.

Pak začaly momenty s partákem Mickem Foleym (Mankind).Nejprve mu přišel napomoc a pak proti Tag teamu Evolution,konkrétně wrestleři Batista,Randy Orton a Ric Flair.Jeden z nich byl s Randy Ortonem.Tento se velmi povedl.The Rocka ke konci odvedli pryc z haly,ale než nastoupil do auta tak napočítal do tří a v ringu se objevil Edge Ortona rychle uzemnil svým Spearem.

The Rock pak musel Foleymu ještě jednou pomoct a to když se na Micka chtěli vrhnout Batista,Randy Orton a Ric Flair.The Rock do ringu rychle vběhl a Evolution vyhnali z ringu,ale ještě než odešli tak jim vzkázal,že se utkají proti The Rockovi a Micku Foleymu na Wrestlemanii 20.

The Rock se tedy vrátil na Wrestlemanii 20 v Madison Square Garden,kde také začínal.
Oba dva se proti Evolution drželi.Rock Bottom na Randyho Ortona a Peoples Elbow na Rica Flaira.Tyhle momenty bych vyzdvihnul.Ovšem na Ortonovo RKO už Mick Foley nestačil.I přesto si oba užili chvíle po zápase.Hlavně s diváky a následně spolu odešly do zákulisí.

2007

The Rock se vrátil na obrazovku v Monday Night Raw,kde udělal promo zápasu na Wrestlemanii 23.Vince McMahon a Umaga vs. Donald Trump a Bobby Lashley.

2008

The Rock se vrátil a to když uvedl svého otce a dědu do Hall of Fame (wrestlingová sín slávy).Ze začátku lidi bavil když například oslovil Stone Colda tím že by si mohli dát ještě jeden zápas na Wrestlemanii,samozejmě to bylo myšleno ze srandy.Dále pak kamarádsky vtipkoval na Johna Cenu,Big Showa,Chrise Jericha,Santina Marrelu kterého zesměšnil kvůli jeho učesu a Micka Foleyho.Těm a dalším,kteří sním spolupracovali ještě jednou poděkoval a vyjádřil jim úctu.Pak už se vrhl na samotný ceremoniál.
Následující den se měl zůčastnit i Wrestlemanie 24,ale kvůli jiným povinostem to nestihl.

2009

V tomto roce se začlo hodně spekulovat o The Rockovém návratu do WWE a hlavně jeho zápase s Johnem Cenou,který ho už dříve nepřímo vyzval přes média na zápas a zároven mu vytkl to,že odešel k fimu.Na obrazovku se vrátil a to při výročí show SmackDown,která slaví 10 let.Její ,,otec,, zde nevyloučil návrat jako host v Rawu,dokonce to zdůraznil že je to reálné.

2010

Jak řekl,tak se stalo.The Rock byl plánován jako host v Rawu 11.1. 2010.The Rock se,ale musel zůčastnit promo akce v Mexiku,kvůli jeho novému filmu Tooth Fairy.V médiích se,ale vyjádřil,že jeho návrat je možné očekávat někdy v létě po filmu Faster.Dokonce potvrdil,že o návratu už mluvil s majitelem WWE Vincem McMahonem a připravují něco speciálního a řekl,že účast jako host by mohla být i na víc dílů.
Také se dostalo na povrch,že Vince McMahon se velmi snažil o zápas na Wrestlemanii 26 The Rock vs.John Cena o kterém se hodně mluví.


Úspěchy za kariéru
Pro Wrestling Illustrated:
PWI Nejlepší zápas rokur (1999) vs. Mankind in an "I Quit" match at Royal Rumble
PWI Nejlepší zápas roku (2002) vs. Hulk Hogan at WrestleMania X8
PWI Nejpopulárnější wrestler roku (1999, 2000)
PWI Westler roku (2000)
PWI  #2 z 500 nejlepších wrestlerů roku PWI 500 in 2000
United States Wrestling Association:
USWA World Tag Team Championship (2 times)
World Wrestling Federation / World Wrestling Entertainment
WCW/World Championship (2 times)
WWF/E Championship (7 times)
WWF Intercontinental Championship (2 times)
WWF Tag Team Championship (5 times)
Royal Rumble (2000)
Slammy Award for New Sensation (1997)
Sixth Triple Crown Champion
Wrestling Observer Newsletter:
Best Box Office Draw (2000)
Best Gimmick (1999)
Best on Interviews (1999, 2000)
Most Charismatic (1999-2002)
Most Improved (1998)
Wrestling Observer Newsletter Hall of Fame (Class of 2007)

The Rockovy fráze:

,,If you smell,what The Rock is cookin,,
,,Layeth the Smacketh down,,
,Who is this roody poo,,
,,Finnaly,what The Rock has comeback,(poté následoval název města ve kterém byl),,
,,IT DOES´T MATTER,WHAT YOUR NAME IS!,,
,,Just bring it,,
,,Know your role and shut your mouth,,
,,Do you like,pie?,,
,,Shine it up nice,turn in sideways and stick is straight up your candy ass!,,
,,With the milions...and milions of The Rock´s fans chanting his name,,
,,The Rock says,,
,,We´re gonna take a walk down "Know your role boulevard" take left on to "Jabroni drive" and check your ass straight into the Smackdown Hotel,,
,,Jabroni,,

pozn.asi si říkate proč píšu pořád o wrestlemanii,samozřejmě The Rock zápasil i v průběhu roku pravidelně na jiných PPV a Monday Night Raw,ale vyvrcholení feudo probíhalo většinou na Wrestlemaniích.

Následuje kariéra jako Dwayne Johnson

Půjde především o jeho filmovou kariéru a i současný život Dwayna.Najdete jej v sekci Kariéra jako Dwayne Johnson , tam najdete i spoustu dalších věcí stejně jako tady

The Rock v WWE!

26. února 2010 v 19:48 | TR
Objevili se informace,že The Rock by se měl objevit v uloze Guest hosta pro show raw 11.1. 2010,ovšem kvůlu jeho nového filmu Tooth Fairy,který v té době propagoval v Mexiku.

The Rock se ale vyjádřil,že se hodlá určitě vrátit jako host a klidně i víckrát někdy v létě.Sám to naznačil ve svém návratu ve výročí Smackdownu,sice jen z obrazovky,ale aspon něco. Jak se sám vyjádřil,o svém návratu mluvil i s Vincem Mcmahonem(,,Big boss WWE,,) a chystají a vymýšlejí něco speciálního pro jeho návrat. Můžeme se tedy těšit na The Rocka.

Vince McMahon hodně usiloval o to,aby se uskutečnil zápas na Wrestlemanii 26 The Rock vs. John Cena. Snad to výjde na příští Wrestlemanii 27 v Atlantě.
 
 

Reklama