Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Wrestler

Co se událo v Rawu

29. března 2011 v 5:48 | Soft
Dnešní show Raw probíhala v Allstate aréně a byla speciální jak pro Johna Cenu, tak i pro The Rocka. První jmenovaný měl svůj debut právě v na tomto místě a The Rock zde vystoupil při své první WrestleManii 13.Zmiňovaný segment trojice The Miz, John Cena a The Rock se odehrál na samotném konci show. První vchází do ringu The Rock. Prohodí pár slov na adresu Ceny a ten se po chvíli ukáže. Na konci jeho poměrně dlouhého monologu, přichází WWE champion The Miz, spolu s jeho pobočníkem Alexem Rileym. Po krátké řeči napadají The Rocka. Ten se ubrání, Rileyho vyhodí z ringu a The Mizovi nasadí svůj zakončovací chvat Peoples Elbow. Ihned poté vstoupí do ringu Cena a pošle The Rocka na zem. Poté odchází a tím končí tento segment.
Čeká nás na WrestleManii odveta?
video po skončení celé show zde

Raw, který se nezapomene

28. března 2011 v 21:54 | Soft
Dnes nás čeká Raw, ve kterém se poprvé osobně střetnou The Miz, John Cena a The Rock. Bude to velké. Kdo se chce dívat live, necht si nastaví budík a nakluše sem kolem 2 hodiny ranní. Jinak tu vložím videa ráno popř. odpoledne.

WrestleMania 27 & Raw

27. března 2011 v 18:29 | Soft
Největší wrestlingová akce roku začíná v 1:00 našeho času z neděle na pondělí a potrvá celé 4 hodiny. Živě ji můžete sledovat pomocí live streamů, které zde budou k dispozici v hd kvalitě. Nebo stejně tak i z videí, které zde budou umístěny po odvysílání. Nenechte si ujít účast The Rock na této akci !


Sestřih toho nejpodstanějšího
Kompletní videa po rozkliknutí článku

Víme, kdy bude nakopán další zadek

18. března 2011 v 20:12 | Soft

The Rock potvrdil svou účast na show Raw v Chicagu. Show se koná 28.3. Objeví se zde naživo, a podle pozadí fotografie to vypadá, že by nemuselo zůstat jen u slov. Spíš to však vypadá na fotografii z natáčení reality show z produkce WWE Tough Enough, která bude odvysílaná 4.dubna na USA network.

Fantastické promo v pondělním Rawu

15. března 2011 v 6:15 | Soft
The Rock se opět objevil na pondělní show Raw
Takhle začínala celá show. Promo, které nabídlo nové zpracování a především strhující obsah :)
* Ráno jsem tu ve spěchu hodil video. Nebylo úplné a tak jsem tu dal nové.

V tomto videu sám potvrdil svou účast v Rawu, ještě před WrestleManií 27.

John Cena vs Alberto del Rio
Po diskvalifikaci del Ria vstupuje do ringu aktuální WWE champion The Miz, převlečený a namaskovaný jako The Rock. Předvádí chvat Rock Bottom.

Velký přínos pro WWE

13. března 2011 v 19:14 | Soft
Dwayne byl velmi dobře přijat do zákulisí WWE. Sice ne natrvalo, ale podle jednoho zdroje, může být celá společnost ráda za zisky, které jim The Rock během celého tohoto období nastřádá. Hlavně z účasti na WrestleManii 27.

Co nového ohledně další účasti v show Raw?
Stále ještě nebylo nic potvrzeno ani vyvráceno. Je tu možnost, že WWE se snaží utajit jakkékoliv další účasti před Wrestlemanií. Proto byla potvrzena jen jedna, po této největší akci roku.

The Rock po Wrestlemanii

11. března 2011 v 6:44 | Soft
The Rock se zůčastní show Raw, která se koná den po Wrestlemanii.

Potvrzené účásti:

WrestleMania 27 - 3.dubna
show Raw - 4.dubna

Máme se na co těšit

Face to Face

8. března 2011 v 17:27 | Soft
Po dnešní show Raw jsme se mílovými kroky přiblížili k setkání dvojice Cena-Rock v jednom ringu. Ve svém segmentu s názvem "Final knockout" se Cena opět obul do The Rocka a zarepoval si na jeho účet. Navíc předvedl triko na kterém bylo napsáno "I bring it via satellite", což může znamenat konec účinkování The Rocka přes obrazovku a konečně živou slovní přestřelku mezi touto dvojicí.

Kreativní tým to má skutečně v plánu. Otázkou zůstává kdy. Proto budu příští Raw sledovat živě, a pokud se tohoto epického setkání nedočkáme tam, nezbyde nic jiného než si počkat na další týden.

Dohra posledního Rawu

2. března 2011 v 21:22 | Soft
Pondělní návrat show Raw, kde se The Rock objevil "pouze" na obrazovce, namíchl některé fanoušky. Vysvětlení přišlo z Twitteru : "Měl bych Cenovi připomenout, že jsem neměl naplánované objevit se v posledním Rawu. Nevadí, příště ho nakopu naživo. Yabba..."

To příště by mohlo být 14. nebo 21. března, kdy se očekává konfrontace mezi touto dvojicí.

Další účast The Rocka v show Raw!

1. března 2011 v 6:16 | Soft
The Rock se vrátil na obrazovku v dnešní show Raw, kde opět pokračovala slovní přestřelka mezi ním a J.Cenou.

Obrázek, který řekne více jak tisíc slov

28. února 2011 v 15:34 | Soft
Odpověď na rap v podání Johna Ceny v minulé show Raw


Dočkáme se až na Wrestlemanii ?

26. února 2011 v 14:47 | Soft
 • WrestleMania 27 se koná 3. dubna. Uvidíme The Rocka ještě do té doby?

V WWE jsou toho názoru, že další účasti v show Raw či Smackdown by mohli diváky příliš nasytit. Tím pádem by plánovaná "nejvíce elektrizující Wrestlemania všech dob" zbytečně ztratila na ohlasu.

V poslední show Raw jsme mohli vidět výstup Johna Ceny proti The Rockovi. Jednalo se o slovní odvetu z předchozí show Raw, tedy návratu Peoples Championa. Očekává se, že další takové narážky by mohli provázet Raw a zároveň propagovat potvrzený zápas o WWE titul mezi zmiňovaným Johnem Cenou a The Mizem. Není vyloučeno, že by se The Rock mohl zůčastnit tohoto zápasu. Ne jako zápasník, ale jako rozhodčí. Případná účast by byla nejspíše ohlášena dopředu, a konala by se těsně před Wrestlemanií.

 • The Rock je podle svých slov velmi nadšen z jeho návratu do společnosti. Podobnou radost sdílí i s ohlášeným velkolepým zápasem na "jeho" Wrestlemanii, Triple H vs The Undertaker. Tyto dva zná velmi dobře. Všichni tři byli jedni z hlavních pilířů staré dobré WWF.

 • Legendární Hulk Hogan se vyjádřil k návratu The Rocka a tak trochu se zastal Johna Ceny. Znovu se ukázalo, že Hulk nemá zrovna nejlepší vztahy s vedením WWE. Přesto neskrývá obdiv pro to, co Vince McMahon dokázal.

Co předcházelo pondělnímu Rawu

20. února 2011 v 12:28 | Soft
Příchod The Rock byl velmi pečlivě střežen. Vedení kreativního týmu celou dobu tvrdilo, že hostem by měl být Justin Bieber. Show se rovněž nesla pod titulkem "Leave it to Bieber"

The Rock dělal pravý opak. Na Facebook umístil fotku a vzkaz " Finally... Get ready", to vše hodinu před začátkem show Raw

I jeho pohyb v zákulisí byl přísně tajen. Dorazil později a ihned byl "ubytován" v izolované místnosti. Všechny tyto manévry však přinesly své ovoce a nastartovaly další vlnu spekulací.

Zdroje: impactwrestling, The wrestling observer newsletter

Pravdivost jedné z nich se dozvíme v průběhu této noci, kdy se odehraje PPV akce Elimination Chamber. Utká se 6 wrestlerů, vítěz získá World Heavyweight titul. Jenže na poslední chvíli se uvolnilo jedno místo. No řekněme si na rovinu, že účast The Rocka v tomto zápase není zrovna reálná. Velmi pravděpodobný je návrat zraněného Christiana. Tato show si však neslibuje jen tohle. Navíc hned následující den uvidíme pravidelnou show Raw.

The Rock se objeví na WrestleManii 27 !!!

15. února 2011 v 7:51 | Soft

Dwayne wrestlemania 27 hostFinally! Vince Mcmahon to včera oznámil během show Raw. Minulý týden oznámil, že Wrestlemanie 27 se zůčastní i obrovská celebrita. Dnes mělo proběhnout "odhalení" a lepšího hosta jsme si nemohli přát.

Konečně nastal konec všem spekulacím. Je to oficiální... The Rock se objevil v show Raw a potrvdil svou účast na Wrestlemanii 27


- Po show Raw měli fanoušci možnost chatovani s The Rockem na wwe.com
-Facebook profil změnil své jméno na Dwayne The Rock Johnson, a během několika hodin razantně stoupl počet fanoušků na této sociální síti. Přibylo přes 300 fanouškovských fotografií, během jednoho dne.
Nový titantron a theme song


Přepis live chatu z wwe.com:

Dotaz: Proč po takové době právě tato Wrestlemania?

Dwayne Johnson: Cítil jsem, že je čas udělat něco speciálního. Nejen že ,mohu uspokojit svou touhu a potřebu hrát, jde hlavně o to pobavit diváky a fanoušky.

Dotaz: Jakyý je tvůj nejoblíbenější zápas na Wrestlemanii a proč?

Dwayne Johnson: Je to Icon vs Icon match na Wrestlemanii 18 v Torontě spolu s Hulkem Hoganem. Pak to bude zápas proti Stone Coldovi na WM 17 v Houston Astrodome. Tyhle budou pro mě nejpamátnější. Bylo mi ctí pracovat s takovými titány WWE.

Dotaz: Jak si myslíš, že John Cena zareaguje na tvou řeč na show Raw?

Dwayne Johnson: Nevím jak bude reagovat na můj projev. Neznám ho, takže opravdu nevím jak zareaguje.

Dotaz: Co ti nejvíce chybí, když pomineme fanoušky?

Dwayne Johnson: Věc, která mi chybí je neuvěřitelný pocit. Takový jsem zažil dnes. Kulminace energie mezi mnou a fanoušky, moje touha bavit je a jejich nekonečná touha po zábavě.

Dotaz: Mnoho lidí by zajímala tvá náplň, coby hosta Wrestlemanie. V minulosti tady byl Raw Guest Host, který určoval zápasy, zkrátka měl celou show v hrsti. Otázka tedy zní, jak moc budeš "aktivní" při svém vystoupení.

Dwayne Johnson: Mým cílem je vytvořit úžasnou podívanou. Ti chlapi dřou celý rok, aby se na téhle show zapasali do historie a vytvořily památné utkání a momenty. Nejen že je budu podporovat v zákulisí, ale spolu s produkčním týmem vytvoříme elektrizující show. V zákulisí a ringu vytvořím nezapomenutelné Wrestlemania momenty.

Dotaz: Jak jsi se dostal k přezdívce The Rock?

Dwayne Johnson: Vznikla v roce 1998, kdy jsem původní ringové jméno Rocky Maivia, jednoduše změnil na The Rock.

Dotaz: Jaké to je být součástí WWE Universe spolu s tvým profilem na Facebooku a Twitteru?

Dwayne Johnson: Princip sociílních sítí je fantastický. S Facebookem jsem začal asi před 7mi měsíci a moc si vážím přízně fanoušků. Je tam tolik inspirace, zábavy a motivace pro mě. Ale nejlepší na tom je to, že nemusíte číst jen moje zprávy, jsou zde tisíce lidí z celého světa, co dělí o své názory. To je opravdu cool.Velká příležitost pro zmiňovanou Síň Slávy

9. února 2011 v 16:55 | Soft

Spekulace o tom, kdo bude uveden do Hall of Fame nabírají další rozměr. The Rock je prvním jménem o kterém se začalo diskutovat, v souvislosti s Wrestlemanií 28 a Hall of Fame ceremoniálem, který se koná den předem. Do této pomyslné Síně Slávy se uvádí ty největší osobnosti, co kdy působily ve wrestlingovém byznyse.Průlom nastává v místě konání WrestleManie 28. Dějištěm bude prosluněné Miami, odkuď The Rock pochází. Hall of Fame se nejspíše uspořádá v American Airlines Areně s kapacitou přibližně 19000 diváků a Wrestlemania by se měla odehrát na Sun Life Stadium s kapacitou přes 75 tis. diváků. V případě uvedení The Rocka do Hall of Fame, by se dala očekávat i jeho účast na této největší wrestlingové akci roku. Jen škoda, že Orange Bowl Stadium je právě ve fázi demolice. Je to totiž domovský stadion pro fotbalový tým (americký fotbal) Miami Hurricanes, kde prožil většinu svého mládí coby obránce. Domovská atmosféra by byla kompletní.

První článek na toto téma 

The Rock says: Vrátím se? Určitě ano !

2. února 2011 v 20:09 | Soft
Kolikrát jsme to už slyšeli? Ale kdy se toho skutečně dočkáme?!
Rock RawZpráva pochází z DJ Facebooku (abych se přiznal, už mě všechny ty facebooky štvou. Nevím jak jste na tom vy, s tímto postojem, docela by mě to totiž zajímalo)


Jsou to odpovědi na otázky, které fanoušci položili přes víkend v tzv. akci DJ ON DEMAND, kterou Dwayne sám vytvořil, pro každé pátky. Nejobsáhlejší odpověď byla k tématu návratu do WWE. 

Protože podle svých slov, dokázal v WWE všech cílů, které si vytyčil (např. se stal nejmladším šampionem WWF), další setrvání v WWE, pro něj tedy nemělo smysl. Hollywood byl totiž jeho dětský sen.

Rock Raw. V takovém smyslu by se měla nést show, na které úzce spolupracuje s majitelem WWE, Vincem McMahonem. Pro fanoušky by to mělo být historické a zároveň elektrizující. Rozhodně je to lepší nápad, než princip Raw Guest Hostů, který už stejně zanikl. 

Když ale fanoušci šílejí po jeho 10ti minutovém promu, co se bude dít, pokud bude mít celý Raw jen pro sebe? 

The Rock je plánován pro uvedení do Síně slávy WWE

27. ledna 2011 v 21:10 | Soft
 Do WWE Hall of Fame jsou přidávány ty největší osobnosti z historie WWE. Jedná se o slavnostní ceremoniál (něco jako Oscaři apod:) , který se koná den před svátkem wrestlingu, WrestleManií. Každý tzv. Hall of Famer pak na WM vystoupí před diváky. Ale největší legendy typu Stone Cold či Hulk Hogan, dostali i větší prostor. To samé by se mohlo týkat The Rocka. Ten je údajně pro Hall of Fame plánovaný na rok 2012. To samé platí i pro jednu zástupkyni ženského wrestlingu, Trish Stratus. 

Ceremoniál by se měl odehrát v Torontu. Krom faktu, že se jedná o rodné město Trish Stratus, je zajímavá i spojitost tohoto města s legendárním zápasem The Rocka proti Hulku Hoganovi na Wrestlemanii 18, která se v roce 2002, odehrála právě tam. Mělo by se tedy jednat o jakousi oslavu výročí tohoto neskutečného zápasu. V té době se také odehrálo mnoho segmentů a zápasů s Trish Stratus.

Pokud jste pravidelný návštěvník těchto stránek, jistě Vám neunikla videa z The Rockovi účasti na HoF 2008, kde uváděl svého otce a dědu.


Jasno bude až pár měsíců před Wrestlemanií 28. Do té doby, bych tuto zprávu bral s rezervou. Vždy je kolem plánovaných jmen, které se na tento seznam dostanou, velký otazník. Zprávy o plánovaných legendách se totiž množí pořád, ale jen málo z nich je pravdivých. Stále totiž zbývá několik velkých jmen této společnosti, které zůstaly "nedoceněny". The Rock jednoznačně vede tento žebříček.

Cesta legendy: Šestá část: Herec v ringu

8. ledna 2011 v 22:56 | Soft
Tohle je poslední část celé série. Pravidelně jste se mohli dočítat o všech hlavních liniích kariéry. Tady je poslední část, nejobsáhlejšího profilu, coby wrestlera

Cesta legendy: Pátá část: Just Bring It !

5. ledna 2011 v 21:51 | SoftThe Rock se vrací jako začínající hollywoodská star. 


Cesta legendy: Čtvrtá část: Smacketh down

2. ledna 2011 v 14:14 | Soft


The Rock se nyní soustředil na kariéru jednotlivce. A tituly se samy nabízely

Cesta legendy: Třetí část: ... Connection

29. prosince 2010 v 17:36 | Soft


Nepřátelství se převrhlo v partnerství. A výsledek? Trojnásobní týmoví šampioni

Cesta wrestlingové legendy: Druhá část: Korporace

25. prosince 2010 v 15:08 | Soft

 V této části se dozvíte vše podstatné o tomto seskupení, které se stalo pro The Rocka důležitým mezníkem.


+ titulové zápasy

Cesta wrestlingové legendy: První část: Nation of Domination a IC titul

21. prosince 2010 v 20:21 | Soft

Jednoduše řečeno... celý průběh jeho kariéry mezi 12 provazy a desetitisíci fanoušky. To vše v několika článcích plných videí, obrázků a textu samozřejmě. 

The Rock mezi Top 50 wrestlery všech dob

3. prosince 2010 v 20:40 | Soft
WWE se chystá vydat DVD, obsahující 50 největších hvězd všech dob. Mezi nimi samozřejmě nesmí chybět The Rock.


1. Shawn Michaels
2. The Undertaker
3. Steve Austin
4. Bret Hart
5. The Rock
...

The Rock a Wrestlemania 27...

4. listopadu 2010 v 15:31 | Soft
Jak už jste se mohli dozvědět, Dwayne se upsal k dalšímu filmu s názvem Protection. Jen pro připomenutí. Bývalý voják americké armády bude mít za úkol osvobodit zajatou dceru soudce, kterou unesli mexické kartely.
Natáčení začne v březnu v Mexiku, a tak začíná být nepravděpodobné, že by se The Rock na téhle největší wrestlingové akci objevil, protože právě v tomhle měsíci začínají ty největší přípravy na tuto akci. Jak v ringu tak mimo něj.
                                                                                 Zdroj: http://wrestling.insidepulse.com

 
 

Reklama