Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Wrestler

Změna v zápase pro Survivor Series

25. října 2011 v 20:54 | Soft
Původně bylo v plánu vytvořit tradiční týmový zápas 5 na 5. Ve včerejší show Raw však bylo potvrzeno, že do zápasu budou na jedné straně zapojeni The Miz a R Truth a na straně druhé The Rock a John Cena.

The Rock se objeví na obálce WWE magazínu

21. října 2011 v 15:38 | Soft
Bude se jednat o prosincové číslo :

Složení týmu pro Survivor Series

6. října 2011 v 20:40 | Soft
Objevují se první zmíňky o složení týmu pro akci Survivor Series. V tomto zápase by proti sobě meli nastoupit týmy o složení The Miz, R- Truth a pravděpodobně i Kevin Nash + další 2 prozatím neznámí soupeři vs. The Rock, John Cena, Triple H ( spekuluje se nad účastí Cm Punka, Stone Colda nebo The Undertakera

Proti sobě tak nastoupí anti WWE tým, který bude čelit velmi silné sestavě největších hvězd společnosti.

Akce bude pomyslným startem sporu mezi The Rockem a Johnem Cenou, který jak jistě víte vyvrcholí na WrestleManii 28.

Také je téměř jistá účast The Rocka na posledním Rawu před Survivor Series, tedy 14.11.

The Rock se připravuje na Survivor Series

30. září 2011 v 17:53 | Soft
Rock Bottom

The Rock se zapojí do akce na Survivor Series !

16. září 2011 v 21:35 | Soft
Zůstane jen za mikrofonem? Udělá dva tři chvaty a konec? Kdepak ! Podle informací, které naznačuje i samotný "Peoples Champion" je jasné, že on a John Cena spolu chystají něco většího.. a to ještě dřív než vypukne období Wrestlemanie 28.

Listopadová PPV show Survivor Series bude jistě velkým počátkem jejich sporu, který by nemusel skončit zápasem na zmiňované Wrestlemanii 28. Rojí se i spekulace o třech vzájemných zápasech.

Lístky na Survivor Series se prodaly v rekordním čase !

11. září 2011 v 18:34 | Soft
Lístky na jednu z největších PPV akcí roku Survivor Series se prodaly během půl hodiny. Není divu, hlavním tahákem bude konfrontace The Rock s Johnem Cenou.

Průběžné výsledky hlasování: Peoples Edition

25. srpna 2011 v 14:50 | Soft
Hlasování o tom, kdo se objeví na obale speciální edice hry WWE 12 má zřejmě svého vítěze. V hlasování kde proti sobě stojí právě The Rock a John Cena má "Peoples Champion" dvakrát více hlasů! Ještě je vše otevřené, ale tento náskok mluví za vše.

Dwayne ve spolupráci s NBC

24. srpna 2011 v 11:22 | Soft
Jerry Bruckheimer a Dwayne Johnson se stanou producenty fiktivního dramatu, které by mělo být zasazené do období 80. let minulého století, tedy do dob kdy se wrestling dostával na výsluní. Práva zakoupila americká televizní síť NBC.

Co říká CM Punk o The Rockovi?

13. srpna 2011 v 20:50 | Soft
"Nemám žádný osobní problém s Dwaynem. Je velice frustrující když vidíte chlápka který si tu jen tak příjde a je mu přisuzován značný podíl na tržbách z Wrestlemanie, zvláště když víte že na show neudělal nic. Rozhodně tam nepředvedl nic zábavného...

Další účasti na PPV show?

11. srpna 2011 v 11:31 | Soft
Dwayne pomocí svého facebook profilu opět naznačil možnou účast na nedělní placené akci Summerslam. Jedná se o nejvýznamější show tohoto léta, jako vzždy z Los Angeles.

Stejně významnou akcí je listopadová Survivor Series na které se zcela jistě objeví, ale o tom jste se mohli dočíst už dřív.

Nebylo by až takkovým překvapením kdyby se objevil i na jiých akcích WWE. Šéf celé společnosti Vince McMahon to v rozhovoru nepopřel, ba naopak.

Fotky pro WWE

5. srpna 2011 v 18:48 | Soft

Tvorba WWE fotoalba
Takové bermudy opravdu nejsou jeho tradiční ringový outfit

The Rock - WWE - Podzim

19. července 2011 v 13:42 | Soft
The Rock se neobjevil na poslední PPV show Money in the Bank, ikdyž se spekulovalo o opaku, vzhledem k místu konání této akce. (viz. článek níže)

Nyní je zřejmé, že onen návrat, při kterém by se měl setkat s Johnem Cenou ještě před jejich plánovaným zápasem na Wrestlemanii 28 v dubnu, proběhne 20. 11. tohoto roku na významné PPV akci Survivor Series v Madison Square Garden v New Yorku. Na stejné akci debutoval v roce 1997.

The Rock vrací úder Johnu Cenovi... Dokáže na tohle odpovědět ?

13. července 2011 v 20:18 | Soft
Pokud zarolujete jen o kousíček níže, naleznete článek a v něm video, ve kterém se John Cena opřel do The Rocka. Stalo se tak na house show v Australii.

Urývek z proslovu Johna Ceny:
"Chci být uprostřed tohoto ringu, bránit zde svůj WWE titul, protože jste to vy! Já nejsem herec, ale profesionální wrestler. A to dělám kvůli vám. Takže pokud prahnete po herci, kterého chcete vidět zpátky v ringu, strčtě si svoje slzy a triko s býkem do své skříně a počkejte na Wrestlemanii, protože tam vám znovu poví jak vás má rád. Za sebe a dalších 20 chlápků v zákulisí, kteří tu cestovali 20 hodin vám chci jednoduše poděkovat."


Konečně jsme se dočkali odpovědi od samotného Peoples Championa. Ten si nebral absolutně žádné sevítky a Cenu si pěkně podal (zatím slovně). Půda pro jejich zápas na WrestleManii 28, která se bude konat v Miami 1. dubna se zdá být připravena na měsíce dopředu. Může být zmiňovaný zápas ještě vyostřenější?

Zdá se že ano. Na samotném konci 11ti minutového videa se The Rock zmiňuje o tom, že Cenovi nakope zadek ještě před Wrestlemanií. Stane se tak ve městě, kde to pro něj všechno začalo. Horkým kandidátem je město Chicago, tedy místo kde se konala jeho první Wrestlemanie. No a co z toho nevzejde - tuto neděli se koná ppv show Money in the Bank, kde se Cena utká ve velmi očekáváném zápase proti "domácímu" CM Punkovi o WWE titul.
Zápas tímto nabírá ještě větší grády. Podmínka zápasu: pokud John Cena prohraje, opustí WWE. CM Punk nemá co ztratit. Ve skutečnosti mu opravdu končí kontrakt a je pravděpodobné že je to jeho poslední zápas pod WWE. Podaří se mu odejít i s titulem jak má v plánu? No je to přeci show a v té se může odehrát cokoliv. Tedy i to, že se do té doby CM Punk přeci jen dohodl s vedením na nové smlouvě a i přes jakýkoliv výsledek zůstane.

Má tedy The Rock v plánu narušit tento zápas? Vyloučit se to určitě nedá!
V komentářích je stručný překlad toho, co bylo ve videu zmíněno

Cena se opřel do The Rocka

4. července 2011 v 22:45 | Soft
Během jedné show na turné WWE po Austrálii si vzal John Cena mikrofon a promluvil k The Rockovi. Používal stejné argumenty jako vždy. Posuďte sami:

"Chci být uprostřed tohoto ringu, bránit zde svůj WWE titul, protože jste to vy! Já nejsem herec, ale profesionální wrestler. A to dělám kvůli vám. Takže pokud prahnete po herci, kterého chcete vidět zpátky v ringu, strčtě si svoje slzy a triko s býkem do své skříně a počkejte na Wrestlemanii, protože tam vám znovu poví jak vás má rád. Za sebe a dalších 20 chlápků v zákulisí, kteří tu cestovali 20 hodin vám chci jednoduše poděkovat."


update:

Video z konce narozeninové oslavy

3. června 2011 v 5:36 | Soft
Mimo záběr televizních kamer

The Rock v Tough Enough

24. května 2011 v 14:22 | Soft
Reality show ve které vítěz získá kontrakt s WWE

Povedený sestřih oslavy z dílny WWE

10. května 2011 v 20:25 | SoftNarozeninová párty v Rawu

3. května 2011 v 6:39 | Soft
V pondělní show Raw proběhla největší televizní oslava narozenin.
Na úvod náš čekal proslov a poté hádka s předvídatelným koncem.
Dále jsme se dočkali několika segmentů ze zákulisí, kde probíhala "oslava". Nejlepším momentem byla Face to Face pasáž, kdy se proti sobě postavil The Rock a čerstvý WWE šampion John Cena. Jejich gesta jen vyostřili jejich plánované utkání na WrestleManii 28.
V poslední části večera se The Rock vrátil do ringu, po chvíli však přichází majitel WWE, Vince McMahon a poblahopřál mu k narozeninám. Panovala uvolněná atmosféra. Úplný konec večera patřil balonkům, konfetám a The Rockovi, který se tak na nějakou chvíli rozloučil s diváky.

Jelikož se show konala v jeho městě Miami, při vstupu do ringu nezdvihl tradičně svou pravou ruku, nýbrž obě vytvořily písmeno U. To je symbolem University of Miami, kde studoval.
Video si přetočte na +- 2. minutu
Více v galerii

Cíl pro WrestleManii 27 splněn

30. dubna 2011 v 11:11 | Soft
WWE si kladla jako hlavní cíl pro letošní WrestleManii 27, prodat více jak 1 milion objednávek přenosu této největší wrestlingové akce. Oproti WrestleManii 26 to je nárust přibližně o 100 000 a WM25 o 40 000. Hvězdy z dob minulých zabodovaly...

Oslava narozenin v show Raw již toto pondělí

30. dubna 2011 v 9:29 | Soft
Dwayne oslaví toto pondělí své 39. narozeniny. Poprvé je však bude slavit před miliony fanoušky v show Raw. Možná to na nějakou chvíli bude poslední vystoupení v WWE.

Nezapomeňte, že videa zde naleznete již následující den

Narozeniny v ringu

16. dubna 2011 v 21:15 | Soft
American Airlines Arena v Miami potvrdila účast The Rocka na show která se bude konat 2.5. tedy v přesný den jeho narozenin. Oznámení slibuje největší televizní oslavu narozenin.

Spuštěna oficiální stránka souboje John Cena vs The Rock

13. dubna 2011 v 15:38 | Soft
Spíše je to jen reklama na jejich produkty + odpočítávání do WrestleManie 28

The Rock se utká proti Johnu Cenovi na WrestleManii 28!

5. dubna 2011 v 14:50 | Soft
Tento zápas byl ohlášen na včerejší show Raw, kde se oba setkali a dohodli se na společném utkání, které je naplánováno na rok dopředu, což v tomhle byznyse nemá obdoby. Tyto dvě megahvězdy se střetnou mezi provazy 1.dubna 2012 v Miami. Toto utkání je obdoba zápasu The Rock vs Hulk Hogan z roku 2002. Tedy střet dvou generací a obrovských jmen společnosti.

The Rock se v zápase objeví po 8 leté pauze

Co se událo na Wrestlemanii 27?

4. dubna 2011 v 5:18 | Soft
Wrestlemania 27 je za námi

The Rock se objevil hned na začátku, kde "přivítal" fanoušky. Poté se show rozjela naplno.Dále následovaly dva segmenty. Druhý byl celkem slabý. Za to ten první se vydařil. Po troše laškování s Eve Torres se střetl tváří v tvář Stone Coldovi, který vystupoval v jednom ze zápasů jako rozhodčí. Vše proběhlo v přátelském duchu.

Celou Wrestlemanii uzavíral zápas o WWE titul

John Cena vs The Miz. Zápas skončil odpočítáním obou wrestlerů mimo ring. Poté se konečně objevil The Rock. Než stačil cokoliv říct, ozval se zvuk notebooku. Ozval se generální manažer Rawu. The Rock si stím však hlavu nelámal a zrušil celý notebook. Řekl, že nedopustí, aby ten zápas skončil oboustranou diskvalifikací, což znamená obhajobu současného šampiona. Zápas byl restartován. Cena se pokouší použít svůj zakončovací chvat, v tom se v ringu objeví The Rock a nasazuje svůj Rock Bottom Cenovi. The Miz je následně odpočítá. Jeho radost však překazí svým Peoples Elbow kdo jiný než "Peoples Champion" The Rock !


omluvte kvalitu :)

videa budou přidávána postupně, jakmile budou k dispozici

Tisková konference

31. března 2011 v 6:10 | Soft
Ve středu proběhla tisková konference pro WrestleManii 27.
New York. The Hard Rock Café

Záznam celé konference zde
 
 

Reklama