Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Wrestler

Velká novinka + videa ze show Raw

24. července 2012 v 9:26 | Soft
The Rock se objevil v show Raw ku příležitosti oslav 1000. epizody. Nejprv proběhla konfrontace mezi CM Punkem a Danielem Bryanem. The Rock v tomto segmentě potvrdil, že bude zápasit ještě před Wrestlemanii 29. Stane se tak na PPV show Royal Rumble, kde bude bojovat o titul WWE šampiona, proti držitelovi tohoto titulu v té době. Může to být tedy kdokoliv.


Hlavní tahákem show byl titulový zápas šampiona WWE CM Punka proti Johnu Cenovi. The Rock se objevil v ringu poté co zápas narušil Big Show. Tomu daroval několik úderů, ovšem poté se v ringu objevil CM Punk a zautočil na The Rocka.

Výše uvedené segmenty jsou v čásech 5. a 10.

Návrat The Rocka již za 2 týdny !

10. července 2012 v 7:55 | Soft
Není to ale návrat v prvém slova smyslu. Ukáže se na jednu noc ku příležitosti oslav 1000 epizody show Raw. Na této velkolepé show se objeví ty největší hvězdy současnosti, tak i minulosti. Čekejte kompletní videa z celé show Raw, v úterý ráno 23. 7.

Obrovský úspěch WrestleManie 28 !

16. dubna 2012 v 20:24 | Soft
Bylo prodáno přes 1,3 mil. placených přenosů WrestleManie 28. Což je absolutní rekord mezi všemi placenými akcemi v historii WWE. Velkou zásluhu na tom měla přímo gigantická propagace zápasu The Rock vs John Cena. Také nesmíme zapomenout na nabitou soupisku na které vedle výše zmiňovaného zápasu figurovala dvojice Undertaker a Triple H.

WWE již minulý rok mířila vysoku, když si od hostování The Rocka slibovala prodej alespoň nad 1 mil. To se povedlo a WrestleMania 27 tak slavila po několika letech úpadku úspěch. Můžeme však říct, že letošní WM28 ji překonala o pořádný kus a WWE tak může být nadmíru spokojená. Jen aby neusnula na vavřínech.

The Rock a WrestleMania (tentokrát 29) !

16. dubna 2012 v 19:03 | Soft
O tom, že se The Rock zúčastní i další Wrestlemanie, jste se mohli dočíst dříve. Nyní se však dostávají na povrch plány ohledně jeho soupeře. Vše nasvědčuje tomu, že se utká proti Brocku Lesnarovi. Ten se vrátil po 8 letech na televizní obrazovky WWE následující show po Wrestlemanii 28, kde napadl Johna Cenu.

Dále má uzavřený jednoroční kontrakt (stejně jako The Rock) tedy minimálně do příští WrestleManie 29 v New Yorku. Brocka čeká první zápas proti Cenovi na PPV show Extreme Rules přibližně za týden. Rozhodně tedy bude zápasit častěji, než The Rock. Ten by se měl vrátit někdy v průběhu roku a také se očekává jeho účast v ringu (nabízí se show jako Summerslam a Survivor Series).

Nicméně nejpodstatnější a zcela jistá informace je ta, že The Rock bude! zápasit na WrestleManii 29 v dubnu 2013. S největší pravděpodobností proti zmiňovanému Brocku Lesnarovi, se kterým se utkal naposled na Summerslamu 2002, kde prohrál titul WWE šampiona, a z Brocka se tehda stal nejmladší držitel tohoto titulu. Diváci The Rocka vybučeli z haly, protože právě odcházel na několika měsíční pauzu, během které natáčel filmy. Nicméně v zákulisí jsou Rock a Brock opravdovými přátely, narozdíl od Johna Ceny, s kterým se The Rock, podle zákulisních informací opravdu nemusí.

The Rock v show Raw

3. dubna 2012 v 11:43 | Soft
Den po WrestleManii 28 se konala show Raw, na které byla ohlášena účast jak Ceny tak The Rocka.

The Rock se objevil na začátku show, kde se na nějaký čas rozloučil s fanoušky. Ovšem v závěru své řeči řekl, že by ještě jednou rád získal WWE titul. Připomínám že jeho účinkování v WWE není nadobro konec.

The Rock přichází ve 4. minutě


John Cena se na samotném konci show dožadoval, aby se The Rock vrátil do ringu. Ještě před tím mu vyjádřil respekt. Místo toho se objevil navrátilec Brock Lesnar, který teď zřejmě povede obdobný spor právě s Johnem Cenou. Tak nevím jestli mám považovat spor Rock vs Cena za uzavřený nebo ne. Uvidíme.

The Rock oslavuje s fanoušky

3. dubna 2012 v 11:36 | Soft
Video, které zachycuje to, co se dělo bezprostředně po konci vysílání WrestleManie 28

Výsledek + videa

2. dubna 2012 v 5:02 | Soft
Výsledek je v komentářích pod článkem. Odkazy na videa uvnitř článku.

The Rock dorazil na Sun Life Stadium

1. dubna 2012 v 21:16 | Soft
Čertsvě ! The Rock už se připravuje na svůj velký zápas v útrobách stadionu, na kterém dřív hrával americký fotbal coby obránce.


Ostatní fotky uvnitř v článku

Sledujte živě v 1:00

1. dubna 2012 v 18:37 | Soft

Může se stát že během přenosu spadne stream, vyčkejte dokud ostatní návštěvníci nepošlou odkaz na stream který funguje. Popřípadě můžete hledat na vlastní pěst, nebo si několik streamů (přenosů) vyhledat už dopředu na jiných stránkách.
Dnešní menu:
Předprogram, který bude vysílat WWE na své oficiální stránce a na youtube.com. A přesně (opravdu v 1:00!) vypukne WrestleMania 28 ! Show bude trvat do 5 hodiny ranní. Zápas The Rocka a Johna Ceny bude main event, takže jej můžeme zhruba očekávat něco kolem 4:00 ranní.

Spoustu materiálu a videí naleznete ve starších článcích a v sekci "Wrestler"

Sun Life stadium v Miami

Šílentsví vyvrcholí již tuto neděli !

30. března 2012 v 18:47 | Soft
Z neděle na pondělí se uskuteční snad nejočekávanější zápas v historii WWE. Zápas The Rock vs John Cena byl ohlášen rok předem. Během této doby jsme mohli vidět tyto dva borce ve vzájemných konfrontacích. Jejich video souhrn naleznete na oficiálním webu WWE zde.

Na tomto utkání stojí celý úspěch prodeje WrestleManie 28. Ještě nějaký důvod nechat si tuto velkolepou show ujít?
Přímý přenos této 4 hodinové show budete moc sledovat zde na stránce. V neděli brzy zalehnětě a nastavte si budík na 1 ranní.


Všechny zápasy :

Poslední Raw před Wrestlemanií 28

28. března 2012 v 15:11 | Soft
Očekával jsem nějakou fyzickou konfrontaci, ale té se dočkáme až v neděli na Wrestlemanii 28. Škoda, promo bylo velmi vyostřené.

Konfrontace zhruba od 1:12:00


Před show byl ještě odvysílán dokument mapující celou cestu The Rocka a Johna Ceny k jejich vzájemnému zápasu.


bonusy k celému tomuto dokumentu naleznete na oficiální stránce WWE

The Rock v předposlední show Raw před WM28

21. března 2012 v 20:50 | Soft
The Rock se nejdřív předvedl ve videu, kde stál a hovořil u sochy filmového boxera Rockyho. Po minutě vloženého videa:

A později po zápase Johna Ceny a Marka Henryho (pozn. Mark Henry a The Rock byli součástí seskupení Nation of Domination v roce 1998)

The Rock Concert

14. března 2012 v 15:20 | Soft
V pondělí proběhla předposlední show Raw před Wrestlemanií 28.

John Cena předvedl svůj rap, The Rock se představil ve svém znovuoživeném koncertě. Ten poslední se konal v roce 2003 aké v Clevelandu jako celá show Raw.


Přikládám i záznam celé show

The Rock v show Raw.

28. února 2012 v 21:11 | Soft

Záznam celé show. Přetočte na 1:17:00, Začíná to záznamem toho, co řekl John Cena v předchozí show Raw.

The Rock na obrazovce/ DVD

22. února 2012 v 9:33 | Soft
Příští pondělí se na obrazovky vrátí The Rock. V pondělní show Raw se tak začne naplno rozjíždět spor mezi ním a Johnem Cenou, který nešetřil kritikou na adresu The Rock v poslední show Raw. Jaká bude odpověď Peoples Championa?

V úterý se dostal do prodeje DVD a Blue Ray set z produkce WWE o životě Dwayna. Opět se jedná o třídiskovou edici.

The Rock z ringu neodchází!

17. února 2012 v 19:13 | Soft
Včera proběhla tisková konference k Wrestlemanii 29, která se bude konat 7. 4. 2013. Během ní vystoupili s projevy přední tváře WWE. Mezi nimi byl i The Rock, který potvrdil svou účast na této největší wrestlingové akci. Ještě před tím ho však čeká zápas proti Johnu Cenovi na letošní Wrestlemanii 28, 1. dubna 2012 v Miami. Ale to vám jistě neuniklo.

Promo klipy k WM 28

1. února 2012 v 20:55 | Soft
Již brzy se naplno rozběhne spor Johna Ceny a The Rocka.


Účast The Rocka v Raw před Wrestlemanii 28

26. ledna 2012 v 20:41 | Soft
The Rock se zůčastní hned tří show Raw, během kterých by se měl naplno rozvíjet jeho spor s Johnem Cenou.

5. 3. 2012
12. 3. 2012
26. 3. 2012

The Rock a jeho 3 diskový set !

12. ledna 2012 v 6:03 | Soft
The Rock se 21. února dočká dalšího dvd setu, který mapuje jeho wrestlingovou kariéru. Informoval tak přes svůj Twitter

Survivor Series videa !

21. listopadu 2011 v 19:40 | Soft
Dnes proběhla dlouho očekávaná PPV akce Survivor Series. Pro The Rocka to byl první zápas po 7 letech ! V zápase proti dvojici The Miz a R Truth mu po boku stál jeho soupeř pro nadcházející Wrestlemanii 28. Jak toto setkání dopadlo?
Zde je odkaz na skvělé fotografie z oficiální stránky WWE.

The Rock on Raw - videa

15. listopadu 2011 v 19:53 | Soft
The Rock se objeví zhruba v 19. minutě

a takhle končila samotná show

Dwayne a jeho typická příprava na show !

14. listopadu 2011 v 17:50 | Soft
Dnes ho uvidíme naživo v 3 hodinové show Raw. I s novým trikem, které zaplaví WWE Shop?

update: podle všeho je pravděpodobné, že The Rock se objeví v zápase již tento večer. Mělo by se jednat o dark match (není přenášen v tv, je to zápas jen pro diváky v hale). Samozřejmě se najdou diváci, kterí to i přes to zaznamenají na své kamery a ihned po show umístí tento záznam na internet.

The Rock opět v Rawu

12. listopadu 2011 v 17:43 | Soft
The Rock se objeví toto pondělí naživo v poslední show Raw před Survivor Series. Tato show bude 3- hodinová a očekává se účast Micka Foleyho. Ten spolu s The Rockem tvořil slavný tag team, Rock and Sock Connection. Jakou úlohu bude mít Mick v tomto sporu?

Lístky na WrestleManii 28

8. listopadu 2011 v 18:59 | Soft
.. jen se po nich zaprášilo. Hlavní tahák - The Rock vs John Cena - donutil fanoušky vzít terminály útokem. Lístky přinesly do kasy WWE něco přes 6 mil. dolarů.

The Rock odpověděl na výzvu od J. Ceny

30. října 2011 v 16:11 | Soft

V dnešní show Raw se The Rock vyjádříl k výzvě Johna Ceny na společný zápas proti dvojici The Miz a R Truth.

zdroj fotky: wwe.com
 
 

Reklama