Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Tento blog

Happy B-day Dwayne

2. května 2012 v 12:06 | Soft
Dwayne Johnson dnes slaví své 40. narozeniny ! Za dwaynejohnson.blog.cz přejeme vše nejlepší a hodně úspěchů v profesním a hlavně osobním životě

Můj pohled na dnešní "Once in a Lifetime Match"

1. dubna 2012 v 20:04 | Soft
Pokud nechcete být zmateni mým tipovaným výsledkem zápasu a dalšího průběhu tohoto sporu, nečtěte tento článek :)

Titulkama to nekončí ! ... Moje dojmy z Fast Five

11. května 2011 v 21:15 | Soft
Akce z filmu přímo srší. Po dvaceti minutách nás čeká první velká akční scéna. Hlavou mi probleskly myšlenky, že na realitě si filmaři asi moc nepotrpí. Ono takových částí bylo ve filmu spousta. Ovšem klobouk dolů před zpracováním.
Na scéně se konečně objevil Dwayne, coby agent Luke Hobbs. No nečekal jsem že se v akci objeví tak rychle. Významnou roli sehrála Dwaynova pravá ruka, v podání půvabné Elsy Pataki...

39 let

2. května 2011 v 15:28 | Soft
Všechno nejlepší ! Hodně úspěchů jak v profesním životě tak i v osobním ti přeje celý dwaynejohnson.blog.cz

Jak to bude s fotkama

29. dubna 2011 v 15:35 | Soft
Fotografie z Fast Five budou přidávány do jednotlivých podsložek.

To se týká i ostatních věcí a projektů Dwayna. Všechno tedy budete mít při ruce. V článcích nalezenete jen pár fotek, spíše jednu, pod kterou bude umístěn odkaz

1. výročí DwayneJohnson.blog.cz

26. února 2011 v 21:53 | Soft
The Rock, Dwayne Johnson... fascinuje mě už od první chvíle, co jsem ho spatřil ve hře Smackdown: Know Your Role na PlayStation 1. Bylo mi asi 8 nebo 9 let a přezdívka The Rock se mi vryla do paměti. Začalo to videi na YouTube.com, kde jsem sledoval hrstku wrestlingových zápasu, stále a stále dokola ty samé. Poté se mi do monitoru dostal zápas z Wrestlemanie 17. Stone Cold vs The Rock. Pamět zapracovala a já jsem poprvé viděl "naživo" aktéry, kteří provázeli jedno mé dětské období na které vzpomínám, až mě naskakuje husí kůže, jaké zlaté časy to byly. Ikdyž jsem měl i jiné oblíbence, The Rock ve mě vždy zanechal zvláštní dojem.

Poté jsem se začal zajímat i o jeho kariéru mimo ring. Když jsem do sebe dostal všechny informace, napadlo mě založit stránku, která by se zaměřila pouze na něj. Věděl jsem, že i u nás musí být nějací fandové. Ikdyž jsem už měl zkušenost i s jinými freehostingy, volba padla jednoznačně na osvědčený Blog.cz. Do budoucna se však nebráním placené doméně. Háček je v tom, že chybí potřebná dávka zkušeností. Ale věřím, že ta chvíle jednou nastane a Dwayne Johnson dostane v česku ještě větší prostor.

Postupem času zjišťuji, že Dwayne stojí i za mými začátky v posilovně na kterou nedám dopustit. Hlavně díky němu se mi dostává potřebné motivace a snahy. Jedna z věcí, ve kterých mě inspiroval. Já se mu to jen snažím vrátit...

Dwayne Johnson (.blog.cz) se stal součástí mého života, a pokud někdy přestane, jeho stopu v mém životě nikdy nezapomenu.

Děkuji Vám za dosavadní přízeň
*(po rozkliknutí článků se zobrazí pár statistik)

Nezapomenutelné?... pro mě ano !

19. února 2011 v 0:08 | Soft
Tohle wrestling za poslední dobu ještě nezažil. Nejúspěšnější doba wrestlingu, Attitude Era, naplno odezněla v roce 2008, zavedením tzv. PG ratingu (žádné sprosté slova, sexuální narážky a tak dále). Zlatý důl pro Vince McMahona, ale pro nás, pro spotřebitele, až na pár světlých momentů to prostě není ono. Je to wrestling obalený v cukrové vatě. My chceme wrestling s pikantní příchutí. No trošku jsem se nechal unést. Možná to bude sloganem, který od konce pondělního Rawu, mnoha lidem leží v hlavě. Možná jste ho už slyšeli. Na jeho konci padne zmíňka o vaření. Pokud používáte doslovný překladač...

Co dál ?!

11. prosince 2010 v 21:52 | Soft
Nelekejte se nadpisu:) tento blog se neruší 

 Jen že se blíží prázdniny, a já tak budu mít mnohem více času a klidu, doplnit na stránku to, co tam podle mě ještě schází. Ve většině z toho dominují věci ohledně wrestlingové kariéry, a celkový update několika článků Vás rozhodně nemine.
                          
Na 1. výročí stránky (pro mě důležité:) se taky něco chystá. Jak jsem ale výše napsal, po obsahové stránce čekejte doplňky už v nejbližší době + samozřejmě běžné novinky.

Každopádně děkuji všem za dosavadní podporu
Je to přece stránka pro Vás

Chci vědět více o tomto blogu

24. srpna 2010 v 19:44 | Soft
Blog založen: 10.2. 2010
Nejvyšší návštěvnost: 2.1. 2011 55 návštevníků
Průměr na den (ke dni18.8. 2010) : 11 návštevníků
Z kterých stránek návštěvníci přicházejí: nejvíce z vyhledávačů, po zadání výrazu Dwayne Johnson

Teď něco o mě:
Muž, 16 let
Heterosexuál :)
Stručné že?
                                           Kdy si se dozvěděl, že někdo takový existuje?

Dwayne Johnson je můj velký oblíbenec (kecám, největší). Poprvé jsem se o nějakém chlápkovi s přezdívkou The Rock, dozvěděl při hraní hry WWF Smackdown na Playstation 1, to mi mohlo být tak 7-8 nevím přesně. Když jsem pak viděl film Mumie se vrací a v titulkách bylo napsané The Rock, uvědomil jsem si "dyť ho znám... to je ten z wrestlingu... " To jsem ještě věřil, že jeho pravé jméno je právě The Rock, kvůli toho jsem ho považoval za někoho jiného, výjimečného, že se tak jmenuje:)

Pak přišel internet a já začal zjišťovat co je to wrestling. Jeden z jeho prvních zápasů co jsem viděl, byl na Wrestlemanii 17, ale kupodivu jsem z počátku sledování wrestlingu fandil někomu jinému. Už ani nevím jak a kdy, ale najednou pro mě ve wrestlingu začal existovat jen The Rock. Pak (když už jsem věděl jeho pravé jméno:) jsem se se začal zajímat více i o Dwayna Johnsona.

                                     Kdy sis uvědomil, že je třeba přiblížit Dwayna ostatním?

Postupně jsem se dohrabal k myšlence "sakra ví tu někdo o současném Dwaynu Johnsonovi, kromě pár webů, které se nezajímali jen o něj a ješte k tomu všechny obsahovali to samé a to vše bylo zároveň staré a hlavně- bylo to jen základní info." Asi 2 měsíce jsem se rozhodoval jestli se do toho mám pustit. Nelituji toho.

                                       Co je hlavní prioritou při tvorbě tohoto blogu?

"Chci přiblížit Dwayna Johnsona nebo The Rocka, tak jak ho znáte vy, těm co jsou jeho příznivci filmu nebo wrestlingu nebo čekoholiv jiného. A taky těm co by se staly rádi jeho fanoušky, ale nemohou najít tu správnou ,,studnu informací,, kterou se opravdu snažím vytvořit. Když vidím, že tu přeci jen někdo zavítá, tak jsem rád a žene mě to dál, protože si řeknu "lidi tu jsou takže je to zajímá, tvoje úsilí má smysl."

                                       Jak bys popsal dwaynejohnson.blog.cz ?

Snažím se, aby byl blog odlišný od podobně zaměřených stránek, ale ne zás moc. Nechci vytvořit jen další řadový blog o osobnosti.  Chci, aby byl pro všechny přijatelný, tím, že tu nebudou kdo ví jaké grafické speciality, které odvádějí pozornost od textu na kterém mi záleží víc. Tím neříkám, že na design úplně kašlu:)

Dřívější podoba stránky. Hleďte pouze na záhlaví a motivy. Celý text nebo nápisy jsou tvořeny po paměti a jsou jenom na ozdobu:) Jenom pro porovnání s nynejším designem.
retro

Nynější podoba
design1
 
 

Reklama