Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Herec

Talkshow

25. června 2010 v 22:01 | T+R
Tato sekce je pro vystoupení Dwayna v talkshow
The Tonight Show part 1

part 2Jimmy Kimmel

part 2

Late show with David Letterman
part 2


Postupně budou přidávány další


Jako Dwayne

25. června 2010 v 21:26 | T+R
Počátek Dwaynovy kariéry se datuje do roku 2001,kdy se objevil v posledních 8 minutách filmu Mumie se vrací.Po tomto debutu a úspěchu této role,byl natočen v roce 2002 samostatný film Král Škorpion s Dwaynem v hlavní roli.Dwayne se v této době věnoval spíše natáčení a z WWE se pomalu vytrácel.
V roce 2003 přišla další akční role ve filmu The Rundown (Vítejte v džungli),kde si zahrál po boku hvězdy ze série filmů Prci,Prci,Prcičky Seanna Williama Scotta (Stifler).Mimochodem to byl film ve kterém mu Arnold předal ,,pomyslné žezlo akčního hrdiny,, v jedné z scén. V tomto roce ukončil Dwayne aktivní kariéru wrestlera a naplno se začal věnovat povinostem v Hollywoodu.
Pak přišel film,který pasoval Dwayna na budoucího krále akčních filmů.Kráčející skála.Kritika tento film moc neocenila ,ale ,,skalní,, fanoušky jistě uspokojil.
         Další na řadě byl film na motivy počítačové hry Doom. Určitě víte že tento film se natáčel v České republice  v ateliérech na Barrandově.Prohlédl si Dwayne Prahu? No podle svědka navštívil jedno fitness centrum.
         V dalším filmu Be Cool se konečně setkal se zvučnými jmény.Zahrál si po boku Johna Travolty a  Umy Thurman.Role byla sice vedlejší, ale ukázal v ní svůj komediální talent.
          To už Dwayna obklopovala zcela jiná společnost.Ta filmová. Televizní talk show, předávání cen, rozhovory, autogramiády, promo akce a to vše a možná i více pod záštitou hvězdy Hollywoodu.

Potvrzeno:Dwayne v pokračování úspěšné filmové série!

8. května 2010 v 12:35 | T+R
Jedná se o pokračování filmu Rychle a zběsile! Tentokrát už 5. pokračování. Tento film pomohl významě nastartovat filmové role hvězd jako Vin Diesel, Paul Walker,Michelle Rodriguez atd.

                                                                  (etonline.com)

Update: Dwayne si zahraje v novém akčním snímku

1. května 2010 v 10:59 | Soft
-Dwayne vy si měl zahrát v akčním thrilleru "Protection"
-v tomto snímku nahradí Cliva Owena
Film bude o bývalém vojákovi speciálních jednotek, který bude muset najít a zachránit dceru, která -svědčila u soudu proti vrahům jejího otce.
-jakou přesnější roli bude mít The Rock se neví
-právě točí film "Faster"(info ZDE!) a čeká ho premiéra snímku "The Other Guys"(info ZDE!)
UPDATE:
Režie se ujme Simon West a natáčení by mělo začít v Novém Mexiku na podzim.
Podle tvůrců,by mohl být filmovým hitem,díky svému pulsujícímu ději
Důvod obsazení Dwayna bude nejspíš ten,že je to akční hvězda příštích let.                                                                 (Thewrap.com)

Velké novinky ohledně The Rockových filmů

19. března 2010 v 16:31 | T+R
Film Tooth Fairy byl zřejmně na nějákou dobu poslední rodinná komedie The Rocka.Od filmu The Game Plan se až na pár výjímek soustředil na komedie.Filmy Faster a The Other Guys,které se natáčejí jsou akční filmy.Žeby konečně filmy na které se dá dívat?Nic proti hereckému talentu The Rocka,ale rodinné filmy jsou přeci jen pro mladší diváky:)

Dwayne čelí kritice za jeho filmovou karieru! + další info

4. března 2010 v 20:25 | T+R
Zejména mu bylu vyčítáno to,že od filmu The Rundown(Vítejte v džungli) kde mu mimochodem předal pomyslné,,žezlo,, akčního hrdiny sám Arnold Schwarzeneger,natočil jen dva akční film ,,Kráčející skála,, a ,,Doom,,.
Souvisí to i stím,že akční filmy už nemají takovou popularitu a hlavně kvalitu,proto se ted mnohem více režisérů soustředí na rodinné komedie.

Dwayne se také vyjádřil,že není šokován z návratu Breta Harta do WWE,protože Breta zná a ví že wrestling miluje.

                                                             (lordsofpain.com)

Dwayne a jeho připravovaný film

27. února 2010 v 19:43 | T+R
Zdravím
Dwayne Johnson začíná natáčet film ,,Faster,, ve kterém si měl zahrát po boku Salmy Hayek,tu ale nahradí Carla Gugino.
Režie:George Tillman Jr.

(těšil jsem se,že uvidím Dwayna po boku slavnější Salmy Hayek,snad příště)
 
 

Reklama