Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Extra

Co mají společného Dwayne Johnson a Billy Bob Thornton?

3. prosince 2010 v 21:03 | Soft
I když si jdou před kamerou ve filmu Faster po krku, za kamerou je spojuje jedna věc. Hudba. 

"Billy Bob je prostě skvělý chlápek. Je velmi talentovaný nejen jako herec, producent, režisér a spisovatel, nýbrž jako skvělý hudebník"

"Celkem dost jsme se o tom bavili, a Dwayne je opravdu velkým fanouškem country hudby," řekl Billy

Reportérka se také zeptala, jak Dwayne tráví Díkuvzdání.

"Jak překrásný a důležitý čas, i pro ostatní rodiny, k vyjádření díku."

"Ale víte, je to zajímavé sledovat, jak jsou vaše děti starší, jak jsme i my starší, a postupem času si takových chvil, začnete vážit."


                                                                                                                                   Zdroj:Etonline

V talkshow Jaye Lena a George Lopeze

1. prosince 2010 v 17:32 | Soft
                                                              Lopez Tonight

Další perla z mládí

30. listopadu 2010 v 16:12 | Soft
"Byl jsem agresivní dítě. Skutečné násilné dítě"

Věřili by jste tomu, že to kdysi býval rváč ?

"Vyrůstání na Havaji, bylo občas drsné. Ale pak jste byly zase kamarádi a zašli jste na pivo."
"Nepocházel jsem z rozvrácené rodiny. Měl jsem milující rodiče. Jenom jsem dělal špatná rozhodnutí." 


Vztahy začínají již v útlém věku... Otec začíná mít vrásky na čele

28. listopadu 2010 v 12:47 | Soft
Dwayne se setkal s přítelem své devítileté dcery!  

Jeho vyjádření na tuto situaci : "Chystám si sním hezky dlouze popovídat"... "a pokud tomu nebude                                                        rozumět tak půjdeme na chvíli ven! "

                                                                                      
                                                                                                                                     Zdroj:babyrazzi.com

Dwayne v talkshow Craiga Fergusona

26. listopadu 2010 v 22:52 | Soft


Dwayne se roztancoval v Ellen show!

26. listopadu 2010 v 19:44 | Soft
Dwayne se zúčastnil Ellen show, ve které propagoval film Faster


Těsně před vystoupením


Zmiňovaný moment :)


Tato show je specifická tím, že celebrity nikdy neví co si na ně Ellen přichystá. Ať už to jsou skryté kamery nebo třeba takovéto vtípkyDwayne hovoří o hře Gran Turismo 5

23. listopadu 2010 v 16:26 | SoftBěhem natáčení filmu Faster

21. listopadu 2010 v 12:26 | SoftRozhovor: Wrestler se stal hercem, aneb co se stane když si při natáčení v Maroku dáte špatné kuře

14. listopadu 2010 v 15:27 | Soft
Autor: Richard Luck 
          Sabotage times

Rozhovor ve kterém se dozvíte další zajímavosti z wrestlingové a herecké kariéry+ otřepaná fráze "a spoustu dalšího"

Jak proběhla změna ze zápasníka na herce?

Šlo to skvěle. Samozřejmě mi chybí pár věcí z mého "předešlého života." Není tady nic takového jako "pop" od obecenstva. Ale zajímal jsem se o filmy už dávno před tím, než jsem se k tomu odhodlal udělat první krok, takže proces byl mnohem hladší, než odchod z wrestlingu k hraní. 
(pozn. "pop" je ohlas obecenstva)

Dáváš hodně úsílí do svých kaskadérských kousků, nebo ne? 

Ano. Dnešní publikum má všech pět pohromadě- chápou mnoho věcí ohledně takových scén. Není nic horšího než když se díváte na film a vzápětí zjistíte, že ta scéna je falešná. A máte po filmu. Ať už to je Faster, Doom nebo film Vítejte v džungli, všude jsem se snažil dát do těch scén vše. Je to o důvěryhodnosti. Ale pokud vidíte plameny a exploze- tak to nejsem já!

Jaký byl tvůj nejhorší zážitek tykající se filmu?

Pravděpodobně onemocnění během natáčení Mumie se vrací v Maroku. Maroko není zrovna nejlepší místo pro marodku- jsi daleko od domova a nemůžeš dostat nic z toho, co potřebuješ k uzdravení. A jak že jsem onemocněl? Snědl jsem špatnou věc.
                 Arnold Vosloo, který hrál mimochodem Imhotepa, mne varoval: "Nejez tady kuřata" a tak, já idiot snědl kuře. Měli byste vidět první scénu. Byl jsem nemocný a k tomu jsem měl zimnici. I když bylo venku 100 stupňů, byl jsem zabalený do tří přikrývek. Nemocný jsem zůstal do konce natáčení. V 13:30 mě začali líčit, abych byl v 15:30 připraven, stejně to moc nepomohlo.  

Když se ohlédneš za svou kariérou, dokážeš nám popsat zlomový okamžik?

Blížící se talkshow

13. listopadu 2010 v 11:33 | Soft
Dwayna čeká náročný týden, během něhož by se měl účastnit hned čtyřech televizních talkshow, kvůli propagaci filmu Faster, který vstupuje do amerických kin.
Rozhovor o filmu Faster

28. října 2010 v 11:31 | Soft
TeenHollywood vyzpovídal Dwayna během natáčení filmu

TH: Jsi rád že jsi v této roli nemusel zakrýt své tetování?

Dwayne: Absolutně, dříve jsem točil mnoho filmů ve kterých se to muselo zakrývat kvůli charakteru postavy. A když se to muselo dělat, tak to trvalo asi hodinu.

TH: Hodně lidí bylo nadšených z toho, že jsi se vrátil k akčnímu žánru. Co tě k tomu vedlo?

Dwayne: Zpočátku to byl scénář. Ten se mi dostal na stůl asi rok a půl zpátky, možná trochu více. Přečetl jsem to, zamiloval se do toho, a taky do charakteru postavy. Návrat k akčnímu žánru je jako návrat domů.Je to skvělé. Líbí se mi scénář. Líbí se mi skvěle napsané postavy. Vlastně celý příběh je velmi jednoduchý, "Něco jsi mi vzal a teď za to zaplatíš". 

TH: Můžeš nám popsat dnešní scénu?

Dwayne: Druhý chlápek, kterého sleduji abych ho pak mohl zabít je starší pedofil. Sejmu ho a všechny zvuky které jste slyšeli, malá holka kterou jste tu dnes viděli, budou pryč.

TH: Takže jsou tady čtyři chlápci po kterých jdeš, a tenhle byl druhý?

Dwayne: Ano. Další se motá kolem strip clubu, a ten poslední je evangelista.

TH: Jaký je poměr slov ku vystřeleným kulkám?

Dwayne: Dobrá otázka, poměr slov a střel je 1 ku 25.

TH: Dozvíme se jak to s tvojí postavou bylo nebo začneme rovnou ve věznici?

Dwayne: Začne to ve věznici a různé pohledy do minulosti se začnou objevovat v průběhu filmu. Uvidíte to až se objeví různé retrospektivní pohledy. Pak pochopíte, proč se Driver stal tím, kým se stal.

TH: Proč je tvá postava ve vězení a tvůj bratr je mrtev?

Dwayne: Byli jsme zapleteni do zločinu a ten se nepovedl.

TH: Spáchal jsi zločin?

Dwayne: Je to tak. My jsme nebyli okradeni. Jen hlupáci by se nás pokusili okrást. Tak se chlápci s kterými jsme byly spojeni spikli proti nám, a zabili mi bratra a mě střelili do zadní části hlavy, ale Já přežil. Šli po nás a proto všichni zdrhli. Teď se po 10ti letech usadili. Jeden pracuje v telemarketingu, druhý dělá do strip clubu, další je pedofil a poslední je evangelík. 

TH: Takže ta jizva co máš na hlavě je po střelbě?

Dwayne: Správně. Zasáhli mě do zadní části hlavy. Tam mám teď kovovou destičku.

TH: Je to čistě o pomstě, nebo jsou v tom i peníze?

Dwayne: Peníze tam pro mě nejsou vůbec důležité. Začal jsem s ničeho. Bratr byl  vlastně vše co jsem měl. Jde mi o to, aby platili jen jedinci. Svého bratra jsem měl opravdu rád. V průběhu filmu uvidíte, že peníze tu nehrají hlavní roli.

TH: Musel si podstoupit lekce řízení kvůli různým manévrům, které se ve filmu objeví?

Dwayne: Jasně že musel. Je tam několik věcí, na které jsme se museli připravit. Jezdil jsem rychlostí 130 km/h, dělal různé otočky o 45 nebo 180 stupňů. To vše jsme dělali. Bylo pro mě důležité se to naučit jak nejlépe můžu. A že toho času na to nebylo mnoho. Diváci alespoň budou vědět, že za volantem sedím já. To je fakt skvělé.

Měli jsme na to specialistu. Ten nás musel naučit všechny ty věci. Strávili jsme s ním den a byla to velká zábava. Můj charakter vyžaduje nějaké to řidičské umění. 

TH: Co bylo těžší, řídit tvoji mašinu nebo překonat to, že tě sleduje Billy Bob Thornton?

Dwayne: Billy je fascinující chlápek. Je hodně talentovaný, v  tom co dělá cítí určitou vášeň, zvláště v roli, která se mu líbí. Četl si scénář a líbil se mu. To je role, která ho dostala. 
Jsem fanouškem Billyho už delší dobu. Oba máme stejný vztah ke staré škole, psanci a country hudba.
Pokud jsem nebyl na Havaji, tak jsem pobýval na jihu. Nashville, Memphis, Atlanta, Charlotte a Tampa, takže ve své zemi mám silné kořeny. Bavili jsme se a musím přiznat, že je to opravdu skvělý vypravěč. Je velmi fascinující a dobrý v tom co dělá. Obzvláště v jeho hudbě. Je opravdu cool.

TH: Měl jsi nějaké připomínky ohledně tvého auta? Jsi vůbec fanouškem takto silných vozů?

Dwayne:  Chevelle, pro jistotu. Já jsem vždy byl pick-up chlap. Dost jsem tady jezdil s pick-upem. A k tomu spousta mých kamarádů jezdí s takhle silnými vozy. A když mě představili s tímto Chevelle, a dali mě na pozadí, řekli mi proč to byl tzv. Muscle car a proč je tak skvělý.
Také mi tam přihodili dusík a takové podobné věci, abych se mohl rovnat Ferrari a možná tam dokonce je i Porsche. Pokud mám takovou mašinu a k tomu pořádnou zbraň, je to vše co jsem potřeboval.

TH: Znovu tě můžeme vidět po boku Carly Gugino se kterou jsi spolupracoval na filmu Cesta na horu čarodějnic. Trávíte teď spolu nějaký čas na place?

Dwayne:
Ani ne. Tráví spoustu času s Billym, protože mě oba pronásledují. Moc času spolu tedy nestrávíme. Je to skvělá herečka a tuhle roli zvládá na výbornou. Je inteligentní a všude se vyzná. Ona neumí hrát špatně, protože to má v DNA. Takže jsem byl potěšen, když se připsala k tomuto filmu.

TH: Dělal jsi spoustu rodinných filmů. Je tohle začátek tvých nových akčních filmů? Už víš co bude po tomhle?

Dwayne: Ano, v tomhle žánru bych se chtěl na chvíli pohybovat a filmy dělat trochu více dramatické a drsnější. Na něčem takovém se už pracuje. 

TH: Vzhledem k tomu, že je mnoho akčních filmů které by mohly být pro tebe. Podle čeho se rozhoduješ? Co tě donutí říct "Jo tak na tomhle filmu chci dělat" ?

Dwayne: Pokud se mi to líbí. Když je dobrý příběh, dobré postavy, a vím, že si to užiju. Taky doufám, že si to publikum užije. Nehledím na to jestli je to A, B nebo C. Když to pro mě bude zajimavé, jdu do toho. Mimochodem, je jedno jestli je to drama, sci-fi, rodinná komedie, akční film apod. Prostě chci jen pobavit diváky. O tom to je. 

TH: Pořád tě zajímá role starověkého hawaiského Krále Kamehameha?

Dwayne: Právě se na tom dělá. Je to vzrušující a pravdivý příběh, protože Král Kamehameha byl vládce Havaje, kterou sjednotil. Je to úžasný příběh. Celé je to podobné filmu Statečné srdce. 


Dwayne hovoří o svých časech v Miami Hurricanes

27. října 2010 v 18:22 | Soft
Vlastně šlo o rekord, který tento tým drží. Boise state vyhrálo na domácí půdě 58 zápasů. Tento rekord prozatím drží právě tým Miami Hurricanes, ve kterém Dwayne působil ještě předtím něž se stal wrestlerem. 

Reportéři TMZ.com krátce vyzpovídali Dwayna

16. října 2010 v 8:19 | Soft
Celé video se odvíjí od dění ze zápasu s Mickem Foleyem v roce 1999, kdy jej The Rock 14krát! zasáhl židlí po hlavě. Taky byl vyhlášen jako nejlepší zápas roku.

Klikni tu pro shlédnutí videa

Dvě osobnosti wrestlingu se vyjádřily na adresu The Rocka

11. října 2010 v 15:30 | Soft
Uznávaný wrestler momentálně působící v TNA, Kurt Angle, se vyjádřil v tom smyslu, že Dwayne se stále zajimá o WWE a TNA a wrestling mu prý rozhodně chybí a určitě by se rád vrátil. Ovšem sám Dwayne ví, že je lepší se držet své herecké kariéry.


Další velká osobnost, tentokrát ze zákulisí wrestlingu, Jim Ross (JR) odpověděl na dotaz položený přes sociální síť Twitter:

(dotaz) Bude ještě někdy zápasit The Rock?
(JR) Myslím že ne. Může se ale například vrátit na show Raw, aby pobavil diváky? Jasně, ale že by si vzal na sebe svůj wrestlingový outfit je nepravděpodobné

 J.R. blog

Dwayne na UFC 119

27. září 2010 v 21:28 | Soft
Dwayne si během natáčení Rychle a zběsile udělal čas i na Ultimate Fighting Championship (UFC). Na této akci se objevil podruhé za poměrně krátkou dobu, však se také svými sympatiemi k těmto zápasům netají.


Dwayne na UFC 116 Klikni

Rozhovor

10. srpna 2010 v 11:29 | Soft
To nejpodstatnější z rozhovoru pro Maxim.com


Jak sis užíval natáčení filmu The Other Guys ?

Velká zábava. Všechny ty akční scény jsme točili v New Yorku a já jsem si natáčení se Samuelem L. Jacksonem opravdu užil. Skvělý chlápek se kterým zažijete srandu. Ty role jsme si opravdu užívali.

Nenaštve Tě občas to, že tě někteří oslovují "The Rock" ?

Jo, sejmu každého kdo mi to řekne. Ne teď vážně, The Rocka mám rád, rád se k němu vracím, a popravdě občas jsem jako The Rock. Ať je to právník nebo stavební dělník, první věc co řeknou je "Hey Rock" a některé děti říkají dokonce "Hey Mister Rock". Ale ty taky sejmu.

Když už mluvíme o dětech, proč si v poslední době hrál převážně v dětských filmech?

Dobré téma. Jsem rodinný typ a tak jsi dobrých rodinných filmů vážím. Rád pracuji v různých žánrech.

Byl jsi důležitým hráčem na své univerzitě. Nechybí ti to?

Studoval jsem na Uviersity of Miami. Byli tam skvělí profesoři a pro mě bylo tehdy nejduležitější vystudovat a poté jít do NFL. Ale víš jak, občas věci nejdou v životě podle tvých plánů. Začal jsem s wrestlingem, protože jsem odešel z CFL- Canadian Fotball League

Co jiného by jsi dělal, kdyby si šel jinou cestou?

Roky jsem studoval kriminologii a chtěl jsem pracovat pro tajné služby.

Cítím tady film!

Právě jeden připravujeme

Co dalšího nás čeká po filmu The Other Guys ve, kterém si také hrál?

Bude to akční snímek Faster. Hraju muže co chce pomstít smrt svého bratra. Řídím klasický Chevrolet Chevelle´71 a mám jeden z největších revolverů na světě Super Redhawk alaskan a záporákům to naperu přímo mezi oči.

Jak se ti hrálo jako "The Rock Obama" na SNL?

Není moc lidí co dokáží hrát prezidenta a Já jsem to chtěl udělat vtipně. Tak jsem zavolal Setha Meyerse, hlavního scénaristu, a řekl:" hej byla by sranda kdybych hrál Baracka Obamu." A tak vznikl můj oblíbený Rock Obama.

Máš nějaké neřesti?

Nemůžu se na sebe přestat dívat do zrcadla a hýbat prsama.

Jak Dwayne Johnson balí ženy?

Jsem přímý a odhodlaný. Jdu, představím se, zeptám se ji na jméno a řeknu: " Vypadáš překrásně, Já jsem ukecaný-světový wrestlingový šampion. Chceš se podívat na titul?" A je hotovo

A čemu říkáš domov?

Je jich několik: Florida, Kalifornie, Virginie. A stále chci farmu.

The Rockova farma?

Nejsem farmář. Jen si jezdím, samozřejmě bez košile a hodně rybařím. Když jsem koupil nemovitost ve Virginii, tak mi realitní agent řekl:" Budeš se tu cítit hezky. Sissy Spacek a John Grisham tu žijí.

*
(pozn. Sissy Spacek a John Grisham jsou mediální osobnosti. Víc o nich nevím :)

Tetování

28. července 2010 v 21:59 | T&R
Jak jste si již všimli, Dwayne ma celkem 2 tetování.
Brahma Bull
 Jeho první tetování, které ho provázelo téměř od začátku jeho wrestlingové kariéry, byl býk. Je totiž symbolem síly a je to Dwaynovo astrologické znamení.


V roce 2003 se Dwayne vydal na Hawai, kde si nechal vytetovat na svou levou paži a hruď historii své rodiny a svých předků. Je to samoánská tradice.
 Na své paži má tedy symbol jak pro svou bývalou ženu Dany, tak i pro svou dceru Simone Alexandru. Dále jsou tam symboly štestí, síly a oddanosti     

The Rocky
Dwayne1

Wrestlingová smetánka na UFC 116

4. července 2010 v 21:43 | Soft
V UFC se 3.4. uskutečnil jeden z vrcholů MMA (Mixed Martial Art). Vrcholem večera byl totiž titulový zápas mezi bývalým WWE wrestlerem Brockem Lesnarem a Shanem Carwinem. Byla to velká událost na níž nechyběly všelijakě celebrity. Mezi nimy Bill Goldberg, Steve Austin a samozřejmě Dwayne Johnson.
ppppppp=
                                                                                                                                                          
                                                                                                                           (sescoops.com)

ttrtrtrt


Před The Rockem

25. června 2010 v 22:09 | Soft
Najdete ho ?
Zájemci o autogram

25. června 2010 v 20:53 | T+R
Tak sem našel stránku, kde jsou umístěny odkazy s adresou pro odeslání dopisu nebo autogram.
Ale jestli je to pravda a nebo je to fake? Zkuste to a pak dejte vědět :)
ZDE!!!  je  odkaz na zmiňovanou stránku

Něco z mládí,zisky filmu Tooth Fairy

3. června 2010 v 13:56 | Soft
Dwayne v jednom z rozhovorů přiznal, že byl ve svých 16 dostal hned do několika problémů.Naštěstí se z nich dostal.

Zisky z filmu Tooth Fairy ve Velké Británii 884,889 liber

Moje dojmy z rozhovoru Dwayna pro M&F magazín

16. května 2010 v 17:58 | Soft
   O tom, že se Dwayne zůčastní focení a stane se tváří pro únorové vydání časopisu M&F pro americký trh jste se dozvěděli ZDE
Pečlivě jsem v únoru hlídal české vydání.
V březnu jsem čekal, že se dočkám a časopis dorazí k nám.
Když se ani v březnu neobjevil, tak jsem se smířil s tím, že na čechy se nedostalo.
Omyl! Dočkal jsem se náhodou, když jsem zahlédl obličej The Rocka a po bližším prohlédnutí byly kolem české nápisy.Další den ležel časopis na mém stole!

                 Se zpožděním jsem se rozhodl napsat své dojmy.
 V květnovém vydání, pro některé v dobře známé česko-slovenské verzi magazínu Muscle&Fitness, jsme mohli spatřit na obálce tohoto časopisu, již podruhé, právě Dwayna Johnsona.Poprvé se v tomto magazínu objevil v roce 2004.

                 Jak se dalo čekat,nejprve se The Rock zmínil o svých začátcích jako 13ti letý syn slavného otce, který ho vzal poprvé do posilovny.

                 Poté přichází na řadu jeho trénink a zážitky z období, kdy hrával americký fotbal za Miami Hurricannes. Jak se sám vyjádřil, pro The Rocka tato týmová posilovna znamená opravdu hodně.
                  Celá jeho účast v tomto vydání byla v duchu tvrdého tréninku, který The Rock doslova miluje.Sám tam popsal několik svých nej zážitků. V článku bylo také vyjádření bývalé WWF/E star Kurta Angla na trénink The Rocka během návštěvy měst při wrestlingových show.

                  Dále se dočtete to, jaké doplňky stravy používá, jaké cviky a kolik opakování a sérií.Co jsem hodně ocenil, byl seznam 10 nejoblíbenějších tréninkových písní. Objevilo se tam několik nových fotek, ale některé jste stejně mohli vidět ve videu k odkazu na článek výše.

    Samozřejmě tam toho bylo mnohem více :)
    A ještě jednou se omlouvám, že jsem to nenapsal dřív :)
    Pokud byste toto vydání v trafikách nesehnali, tak si jej můžete objednat v shopu časopisu TU
(v nabídce bude asi až při vydání dalšího čísla)
    Na oficiální stránce tohoto magazínu si můžete přečíst úryvek a alespoň se mrknout jak toto vydání vypadá TU


                
            


Dwayne slaví 38.narozeniny

1. května 2010 v 21:38 | T+R
Dwayne oslaví zítra 2.5. své 38.narozeniny

Jelikož je to můj vzor přeji mu vše nejlepší do dalších let jak v osobním tak i profesním životě,ale Dwayne Johnson bude jen jeden.Navždy.

Při této příležitosti si budete moci shlédnout pěkné video z fotkami nejen z dětství Dwayna Johnsona.The Rocka.

Dwayne pózuje pro fotografy

28. dubna 2010 v 14:48 | T+R
Kolikrát se ozval zvuk fotoaparátu?

Stone Cold o zápase s The Rockem,Hoganem a Wrestlemanii 17 !!!

14. března 2010 v 13:44 | Soft
V rozhovoru se Hall of Famer Stone Cold Steve Austin vyjádřil,že WWE mu několikrát nabízela zápas proti Hulku Hoganovi. Stone Cold ale odmítl.

Něco podobného řekl o zápase s The Rockem na Wrestlemanii 19:
"To byl můj poslední zápas, a já jsem nehledal re-match. Nemyslím, že by to bylo tak dobré, jako to, co jsme dělali předtím, protože jsme oba byli z ringu na nějakou dobu,,
"Já rozhodně nemám zájem o cokoli, co by bylo druhé-nejlepší, co jsem dělal předtím."

Také prozradil svůj názor o dění v zápase s The Rockem na Wrestlemanii 17.Pro připomění,v tu noc získal Stone Cold titul,když mu pomohl Vince McMahon,tím pádem se ze Stone Colda stal Heel wrestler.
"Při pohledu zpět, to nebylo to nejlepší, co jsme kdy udělali," řekl Austin. "Teď, když bych to mohl vrátit, jakmile by zápas skončil,Vince by šel ke mně, tak bych si potřásl rukou a řekl: 'Pozor Stunner,' a hodil ho tam do středu ringu."


 pozn.:No jo no.Kdyby,kdyby:)                                                                       (Wrestleheat.com) 

                                                                                                                     
 
 

Reklama