Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Extra

The Tonight Show with Jay Leno and Dwayne Johnson

6. dubna 2011 v 20:41 | Soft

Dwayne se objevil ve známé show Jaye Lena, kde hovořil mimo jiné o svém návratu k wrestlingu nebo např. o tom, kdy mu naposled ukápla slza (tato pasáž mi přišla nejlepší z celého rohovoru :)Videa tu opět nešly přehrát tak hodím odkaz 1 , odkaz 2

Očekávání WWE od Wrestlemanie

3. dubna 2011 v 13:06 | Soft
Co stojí za účastí legend jako The Rock, Stone Cold nebo celebrity Snooki? Především je to snaha majitele WWE Vince McMahona "vytřískat" z těchto postav peníze. Wrestlemania v posledních letech střádala. O tom svědčí i čísla prodeje této placené akce, která jsou následující:

Wrestlemania 24 , výnos ( 24mil.$ + 6mil. za vstupenky)
Wrestlemania 25 (960,000),
Wrestlemania 26 (885,000), výnos (19mil.$ + 5,8 mil. za vstupenky)

Co říká o přivedení The Rocka na WM R. Zimmerman, vysoce postavený zaměstanec WWE :
"Je velmi známý, je to přece herec... Měl velký vliv na diváky, když byl ještě ve společnosti. To přitáhne skupinu starších fanoušků."

"Wrestlemania nekončí tuto neděli. Od té chvíle se budují nové zápletky které budou pokračovat v Rawu a Smackdownu. Už se tedy začala plánovat Wrestlemania 28, která se uskuteční 1.4. v Miami."

Pokud jste v Atlantě tak zbystřete, ve městě se ukrývá dvojice lístků na WM27

3. dubna 2011 v 11:44 | Soft
Dwayne schoval v Atlantě, tedy dějišti Wrestlemanie 27, 2 lístky na tuto velkolepou show. Na svém Twitteru napíše několik indicií a ten kdo lísty najde, bude mít možnost setkat se s Dwaynem osobně. Samozřejmě bude mít i jistou účast coby diváka.
update: Nalezeno :)

Zřejmě poslední rozhovor před WrestleManií 27

3. dubna 2011 v 8:27 | Soft


Povedené interview s Robin Meade

3. dubna 2011 v 8:17 | Soft
Dwayne měl přes obrazovku, vzkázat podrav všem americkým vojákům. Po chvíli se však objeví ve studiu a pohledná moderátorka je náhle poněkud zaskočená :)

video by přímo na stránce nešlo přehrát. Proto tu většinou dávám odkazy

Dwayne komentuje vystupování C. Jericha v obdobě Stardance

3. dubna 2011 v 8:04 | Soft
Chris Jericho je wrestler, který dočasně opustil WWE, aby se mohl věnovat své kapele a této soutěži. S The Rockem jsou si blízcí. Měli spolu několik feudů a debut Jericha se uskutečnil uprostřed segmentu The Rocka. Tedy jejich první konfrontace.


v případě, že video nejde spustit, zde je náhradní odkaz

Videorozhovor o Wrestlemanii 27

31. března 2011 v 14:45 | Soft
Bude to skvělá show


odkaz na další videorozhovor

Zajímavé vyjádření velmi známého wrestlera

30. března 2011 v 16:47 | Soft

Randy Orton poskytl rozhovor pro ESPN, kde se mimojiné vyjádřil na aktuální dění okolo sporu Cena-Rock. Úryvek toho, najdete níže.

Dotaz: The Rock se před nedávnem vrátil do WWE. Co můžeme očekávat od jeho účinkování v ringu společně s Johnem Cenou?

Randy Orton: "To je zajímavé téma. Znám je oba. Samozřejmě že Johna Cenu o trochu více. S oběma jsem však tvořil
různé proma a zápasy. Musím říci, že John Cena měl za posledních sedm let asi 2000 zápasů. Kolik jich měl The Rock? Nula, takže jeho wrestlingové umění "zrezivělo". Přitom nezáleží na tom jaký jste sportovec, The Rock je samozřejmě skvělý atlet, ale Cena byl prostě v ringu. Byl na každé show, v každé vystupoval a na cestách bývá 300 dnů v roce, to vše za posledních 7 let. The Rock? Prakticky nic takového. Podíváte-li se na The Rockovy rozhovory, tvrdí v nich, že už nechce být znám jako wrestler, ani jako zaměstannec WWE. Chce být známý jako herec. Teď, když se vrátil k nám, řekl fanouškům to co chtěli slyšet, "Slibuju, že už tento byznys neopustím a zůstanu zde nadobro." To říkal asi před 6-7 týdny. A viděli jsme ho tu od té doby naživo? Ne, jen přes obrazovku. Myslím že Cena setře The Rocka. Je duchaplnější a půjde do toho pohlavě. Cena se na něj připravoval, mezitím co si The Rock střádal materiál pro něho. Jde o to, jaký jste v ringu a co v něm předvedete. Já si myslím, že Cena toho v ringu dokáže předvést 10krát více, než The Rock. V Chicagu vám to dokáže."

zdroj: espn.go.com

No poslední názor se mi zdá trochu přehnaný, ale někdo si to tak může myslet

The Rock se zúčastní tiskové konference

26. března 2011 v 10:42 | Soft
Ve středu se v The Hard Rock Café v New Yorku uskuteční tisková konference pro WrestleManii 27, na které nemohou chybět ty největší hvězdy společnosti, v čele s The Rockem. Bude to taky poslední setkání The Mize, Johna Ceny a The Rocka tváří v tvář před WrestleManii.

Videa budou k dispozici.

Rozhovor o jeho současnosti a budoucnosti v WWE

25. března 2011 v 18:01 | Soft
Jsi úspěšný herec, proč jsi se po sedmi letech vrátil do WWE ?

DJ: Vždy budu mít rád vystupování před živým publikem. Vyrůstal jse mv tomhle byznysu, takže rád bavím diváky tímto způsobem. Je to velmi intenzivní, emocionální a zábavné. Stát přitom před 75 tisíci diváky. To mě inspiruje.

Tvůj odchod nebyl tak velkolepý. Odešel jsi takříkajíc zadnímy dveřmi. Veděl jsi že se vrátíš?

DJ: Před sedmi lety jsem odešel v tichosti. Nechtěl jsem nějaké velké rozloučení. V tichosti jsem poděkoval těm, kteří si to zasloužili a odešel jsem. Chtěl jsem se herectví věnovat na 100 procent. Věděl jsem, že se vrátím. Jenom jsem netušil v jaké kapacitě.

Co tě přitáhlo k téhle nabídce?

DJ: Tato příležitost mi přišla jako ta správná pro vytvoření nečeho, co tenhle byznys ještě nezažil. Nikdy jsme neměli hostitele WrestleManie. Stát tam před 75-80 tisíci diváky, to je teprve andrenalin. Tomu pocitu stát v Georgia Dome se nemůže nic vyrovnat.

Byla to dlouhá doba, co jsi naposled stál před takovým publikem, než jsi se vrátil minulý měsíc. Jak jsi se cítil v zákulisí, když jsi veděl, že to bude překvapení pro každého?

DJ: Bylo to velké napětí, když byla očekávána taková událost. 18 tisíc lidí bylo naplněno očekáváním, jen pár minut před tím, než se to všechno seběhlo. Teď je tu pro mě výzva, pobavit a nadchnout diváky. Měl jsem asi 20ti munutový monolog.

Postřehl jsem to.

DJ: Když začala hrát moje hudba, byl to zatraceně skvělý pocit. To byl nejlepší Raw, jaký jsem kdy zažil. A to je co říct. Měl jsem možnost pracovat s největšími ikonami WWE. Měl jsem husí kůži po celý svůj monolog.

Co můžeme očekávat od tvé učasti, coby hosta WrestleManie? Víme že v rukou budeš mít mikrofon. Jakou fanoušci však očekáváme mnohem víc.

DJ: Můžete očekávat to nejlepší co ve mně je. S mikrofonem budu bavit diváky. Vezmu je na 4 hodinovou jízdu, v zákulisí, v davu. Navrcholu toho všeho je skutečnost, že můžu někomu nakopat zadek. (smích)

Uděláš si pauzu od filmů, aby ses mohl více věnovat WWE?

DJ: Budu dělat obojí. Na konci dubna bude mít premiéru páté pokračování Rychle a Zběsile. Myslím si, že se to fanouškům bude líbit. Budu se snažit chytit Vina Diesela a Paula Walkera. A vy víte dobře, že to umím.

Když jsi při návratu říkal, že už nikam neodejdeš, znamená to tedy tvoji další účast na akcích po Wrestlemanii?

DJ: To záleží na tom, jestli to bude mít pro fanoušky smysl. Vždycky jsou na prvním místě. Stejně jako v tomto návratu. Vždycky se těším na něco většího a lepšího. (smích)

Co je s ďábelským smíchem?

DJ: Po WrestleManii uvidíte o čem je řeč... S návratem do společnosti jsem se chtěl radit s majitelem WWE Vince McMahonem a společně tím vytvořit něco speciálního, globálního co tu ještě nebylo. WrestleMania tomu odpovídá. není to je no hostování. Vyvinulo se to v možnost to někomu natřít. Hodláme s Vincem vytvořit něco velkého po WrestleManii.

Jaké to je, pocit, být zase zpátky?

DJ: Mít privilegium a požehnání k tomu, abyste tvořili filmy a poté se vrátili do prostředí, které je vaším domovem - tam jsem se narodil - není to jen čest, je to součást mého života. Když jsem byl ještě dítě a ve čtyřech letech jsem začal s amaterským wrestlingem se svým otcem a rodinou, vstoupilo to do mě a už mě to neospustilo.


zdroj: Popwatch

Hlasujte pro MTV Movie Awards

24. března 2011 v 14:51 | Soft
Dwayne má co dočinění celkem ve třech kategoriích:
Hlasování končí 5. Dubna

The Rock v WWE Magazínu

20. března 2011 v 14:36 | Soft
V tomto vydání, poskytl rozhovor ve kterém se vyjádřil o svých pocitech z návratu do WWE, jeho dalšího působení a nějaké ty zajímavosti z dřívějška.

skeny uvnitř

John Cena v jednom z rozhovorů

19. března 2011 v 12:07 | Soft
"Skutečnost, že se snažil dostat do křížku s nejtvrdším chlapem, to je jeho styl. Ale znáte mě, nikomu neustoupím. Myslím, že to bude skvělá podívaná."
Odpověď na otázku, zda je podle něj The Rock zaujatý vůči jeho osobě:
"Pokud to tak bude pokračovat, dostaneme se k jádru věci, něco společného s psychikou to má. Měl by být hostem. To je vše co vím. Tu noc co se vrátil, prohlásil že je to nadobro. V to můžu jen doufat, protože bych s ním chtěl mít spoustu, spoustu zápasů."

rozhovor pro Newsday.com

The Rock v nové videohře

6. března 2011 v 17:28 | Soft
Pomalu se blíží vydání další - tentokrát však netradiční - wrestlingové akce od THQ, pro všechny konzole. Na český trh se tato hra s názvem WWE All Stars, dostane 29.5.

Budete mít možnost hrát za největší legendy nebo současné hvězdy WWE. V čem ted spočívá výjimečnost této hry? Především díky hernímu systému, který naprosto popírá hned několik fyzikálních zákonů. Tudíž se nejedná o žádný sportovní simulátor. Toho jste si nejspíš všimli už od pohledu na grafické ztvárnění wrestlerů, které místy popírá jakkoukoliv spojitost s Homo Sapiens Sapiens. Hra nejspíš nemá tak silné ambice jako reálný Smackdown vs Raw. Poslouží spíše jako taková oddechovka, od bežného hraní.

Trailer

Ukázka přímo ze hry


Dwaynova gorila

6. března 2011 v 16:58 | Soft
Nejedná se o žádného bydyguarda, jak by se mohlo podle úplného názvu "černá gorila", mohlo zdát. Je to jeho pick up.

Návrat způsobil velký poprask

16. února 2011 v 22:55 | Soft
  • Většina předních amerických deníků se alespoň zmínila o návratu v show Raw a hostování Wrestlemanie 27
  • Počet fanoušků na Facebooku se přiblížil k 2 milionům. Přes půl milionu za dva dvy. Podobně stoupl i počet fotek, umístěných na tento profil. Přes 600 fotek za dva dny
  • Neexistuje wrestlingové fórum, kde by se nevedla debata o The Rockovi. V těchto dnech je to nejdiskutovanější téma.
  • Opět vzniká nespočet videí a fotokoláží právě na toto téma. "Půda" pro feud The Rock vs John Cena nebyla nikdy tak horká

Letošní Superbowl má pro Dwayna dvojí význam

7. února 2011 v 20:04 | Soft
Dwayne má k americkému fotbalu blízký vztah. Finále Superbowlu si určitě nenechá ujít, a výsledek ho letos bude zajímat mnohem více. Nehraje jeho tým Miami Hurricanes, jak mnohé mohlo napadnout, nýbrž jeho příbuzný Troy Polumalu, hrající za tým Pittsburgh Steelers, který se v zápase postaví proti celku Green Bay Packers. Je tedy jasné, komu se u Johnsonů fandí.


Finále minulého ročníku Superbowlu překonalo 27 let starý rekord sledovanosti, který držel poslední díl seriálu MASH (vynikající seriál mimochodem:) Superbowl sledovalo něco přes 106 mil. diváků. Tomu odpovídá i cena za půlminutový reklamní spot během přestávky. Přibližně za 3 mil. dolarů si diváci vychutnají upoutávku na nejnovější Rychle a zběsile.


Green Bay Packers porazili Pittsburgh Steelers 31:25

Video odpověď na dotazy z Facebooku

6. února 2011 v 9:47 | Soft
Podruhé jsme se mohli dočkat odpovědí na otázky, které mu položili Facebook fanoušci. Tentokrát ve videopodobě.

Videa - V tomto odkaze naleznete všechny DJ videa z Facebooku


Update: Velmi stručně jsem z odposlechu přeložil odpovědi na otázky 

Dotaz: Co tě každý den žene dopředu?

            Touha být na konci dne ještě lepším. Každý máme své povinnosti, zodpovědnost a motivuje                  mě snaha být ještě lepším. Určitě také rodina, to je možná ještě důležitější. Pomáhám rodině              a ona zase mě. A to je rovněž velmi důležité a pro mě významné.

Dotaz: Jaké bylo tvé první auto, zaměstnání a polibek?

  -Své první auto jsem měl v roce 1996 a bylo to Zuzu Rodeo (pozn. Suv)
        
 -Má první práce byla mytí nádobí v pizzerii. Byl jsem v 8. třídě a dostával jsem něco přes 3                   dolary na hodinu. Tehda mě to naučilo zodpovědnosti, byla to velmi dobrá zkušenost.
        
- první polibek byl v 11cti letech. Nemůžu říct její jméno, ale ona už bude vědět. Bylo to                         nejlepších 15 sekund jejího života :) 


 Znova všechny ujistil, že tento FB profil je opravdu jeho a každou zprávu píše sám. Dále pak děkoval za podporu, které se mu dostává na této sociální síti.

Dům na prodej

5. února 2011 v 20:13 | Soft
Dwayne a jeho ex- manželka Dany prodávají svůj dům o celkové výměře 773 m2.  Cena byla stanovena na 1.18 mil. dolarů. Pozemek si koupili v roce 2000 za 419 000 dolarů. Na prodeji tedy hodně vydělá.

Na Floridě společně vlastní ještě dva další domy a jeden byt. Na dva z nich si museli pořídit hypotéku ve výši 4 mil. dolarů. 

Ochutnávka
4

Zdroj fotek: homes.point2.com

Peoples Champion? Bez pochyby ano !

28. ledna 2011 v 15:44 | Soft
Další důkaz o tom, že tato přezdívka je zasloužená. Dwayne je podle svých zpráv velmi nadšený z reakcí a přízně fanoušků na jeho oficiálním Facebooku. Jeho "program" DJ ON DEMAND je určen pro každý pátek, kdy máte možnost se ho na cokoliv zeptat. Několik dotazů vybere a odpoví na ně. 

Další foto z natáčení Cesty do středu Země 2

15. ledna 2011 v 10:24 | Soft

 Foto pochází z Oficiálního Facebook profilu, který mimochodem čerstvě dosáhl hranice 1 milionu fanoušků
DJ face

Další společná fotografie, Diesel & Rock

24. prosince 2010 v 14:00 | Soft
Vin Diesel vložil na svůj Facebook další fotografii, zachycující jeho spolupráci s Dwaynem. 

úryvek jeho komentáře:
"... několik dnů od začátku natáčení, nás začala stíhat myšlenka nezapomenutelného souboje... souboje věků... 
Je několik scén na které jsem hrdý... tohle bude jedna z nich"
diesel & Rock

Oficiální web filmu

18. prosince 2010 v 8:50 | Soft
Byla spuštěna oficiální website pro Rychlou a zběsilou pětku 

Trailer Rychlé a zběsilé pětky !

15. prosince 2010 v 7:06 | Soft
Konečně jsme se dočkali. Film má premiéru na jaře a podle této ukázky to vypadá na velkolepou akční podívanou. Kdoví jestli si pro nás režisér Justin Lin, náhodou nepřichystal nejakčnější kousek celé série. 


Jsem velkým fanouškem Rychle a zběsile, ale první díl série z roku 2001, je podle mě, navždy tím nejlepším a jen těžko se mu může něco rovnat. Alespoň z tohoto žánru. 

Rozhovor: O svém mládí, studiu a snad i nějaký The Rock se zde objevil

12. prosince 2010 v 16:15 | Soft

Otázka:Dělal jsi spoustu rodinných filmů jako např. Zubová víla. Teď jsi zpět v akčním žánru s filmem Faster. Jak to?

Dwayne: Mým cílem před 10ti lety bylo stát se dobrým hercem. A já věděl, že nemohu zůstat pouze u akčního žánru. Chtěl jsem dělat komedie, drama rodinné komedie a tyhle příležitosti se samy nabízeli a já nějak nesmlouval.  
              Faster byl velmi dobře napsaný příběh. Skvělé postavy na pozadí jednoduchého příběhu. Něco ve smyslu, něco jsi mi vzal a teď za to zaplatíš. Jednoduchá směrnice. Scénáristé filmů ze 70tých let, kteří inspirovali tvůrce tohoto filmu, jsou moji oblíbenci. Charles Bronson, Steve McQueen, Clint Eastwood - filmy které nejsou poháněny akcí, ale emocemi. 

Otázka: Rozhodl jsi se používat své pravé jméno, místo The Rocka. Jaký si k tomu měl důvod?

Odpověď: Moje označení je The Rock. A pravé jméno je Dwayne Johnson. Vím, že mě vždy bude doprovázet The Rock. Nevadí mi to. To byla součást plánu, stát se hercem na herce. Po té změně jsem chtěl být Dwayne Johnson. 

Otázka: A co všichni ti wrestleři, co se přiblížily k herectví? Hulk Hogan, Jesse Ventura, John Cena a tak dále...
 
 

Reklama