Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Červenec 2012

Velká novinka + videa ze show Raw

24. července 2012 v 9:26 | Soft |  Wrestler
The Rock se objevil v show Raw ku příležitosti oslav 1000. epizody. Nejprv proběhla konfrontace mezi CM Punkem a Danielem Bryanem. The Rock v tomto segmentě potvrdil, že bude zápasit ještě před Wrestlemanii 29. Stane se tak na PPV show Royal Rumble, kde bude bojovat o titul WWE šampiona, proti držitelovi tohoto titulu v té době. Může to být tedy kdokoliv.


Hlavní tahákem show byl titulový zápas šampiona WWE CM Punka proti Johnu Cenovi. The Rock se objevil v ringu poté co zápas narušil Big Show. Tomu daroval několik úderů, ovšem poté se v ringu objevil CM Punk a zautočil na The Rocka.

Výše uvedené segmenty jsou v čásech 5. a 10.

Návrat The Rocka již za 2 týdny !

10. července 2012 v 7:55 | Soft |  Wrestler
Není to ale návrat v prvém slova smyslu. Ukáže se na jednu noc ku příležitosti oslav 1000 epizody show Raw. Na této velkolepé show se objeví ty největší hvězdy současnosti, tak i minulosti. Čekejte kompletní videa z celé show Raw, v úterý ráno 23. 7.

Dwayne a jeho výdělky

8. července 2012 v 17:36 | Soft |  Herec
Dwayne Johnson je podle posledního žebříčku 4tým nejvíce vydělávajícím hercem Hollywoodu. Výdělá si přibližně 731 mil. Kč.