Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

The Rock a WrestleMania (tentokrát 29) !

16. dubna 2012 v 19:03 | Soft |  Wrestler
O tom, že se The Rock zúčastní i další Wrestlemanie, jste se mohli dočíst dříve. Nyní se však dostávají na povrch plány ohledně jeho soupeře. Vše nasvědčuje tomu, že se utká proti Brocku Lesnarovi. Ten se vrátil po 8 letech na televizní obrazovky WWE následující show po Wrestlemanii 28, kde napadl Johna Cenu.

Dále má uzavřený jednoroční kontrakt (stejně jako The Rock) tedy minimálně do příští WrestleManie 29 v New Yorku. Brocka čeká první zápas proti Cenovi na PPV show Extreme Rules přibližně za týden. Rozhodně tedy bude zápasit častěji, než The Rock. Ten by se měl vrátit někdy v průběhu roku a také se očekává jeho účast v ringu (nabízí se show jako Summerslam a Survivor Series).

Nicméně nejpodstatnější a zcela jistá informace je ta, že The Rock bude! zápasit na WrestleManii 29 v dubnu 2013. S největší pravděpodobností proti zmiňovanému Brocku Lesnarovi, se kterým se utkal naposled na Summerslamu 2002, kde prohrál titul WWE šampiona, a z Brocka se tehda stal nejmladší držitel tohoto titulu. Diváci The Rocka vybučeli z haly, protože právě odcházel na několika měsíční pauzu, během které natáčel filmy. Nicméně v zákulisí jsou Rock a Brock opravdovými přátely, narozdíl od Johna Ceny, s kterým se The Rock, podle zákulisních informací opravdu nemusí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Thom Thom | 17. dubna 2012 v 12:59 | Reagovat

tak to je mazec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama