Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Můj pohled na dnešní "Once in a Lifetime Match"

1. dubna 2012 v 20:04 | Soft |  Tento blog
Pokud nechcete být zmateni mým tipovaným výsledkem zápasu a dalšího průběhu tohoto sporu, nečtěte tento článek :)Co očekávám od tohoto zápasu? Nebudeme si nic namlouvat a budeme stát nohama na zemi. Je pravděpodobné, že kreativní tým WWE nechá zvítězit Johna Cenu. John je v současnosti stále hlavní tváří WWE. Myslím, že tato Wrestlemanie může Johna definitivně posunout mezi nesmrtelné legendy WWE.

Pro srovnání, dnešní zápas je svým způsobem totožný s tím z WM 18, kde se proti sobě střetli The Rock a Hulk Hogan. Všimněte si, jak se zde prohodily role a jakou pozici teď zastává The Rock. Mimochodem, vítězem onoho utkání se stal "Peoples Champion". Ten už si svou pozici vydobil a opravdu bych se divil, kdyby jej společnost nechala vyhrát právě dnes. Říkám právě dnes, protože to vypadá, že tyto dva proti sobě v ringu neuvidíme naposled. Již se hovoří o dalších dvou zápasech. Nejbližší by se mohl odehrát na Summerslamu. A samozřejmě se vznáší otazník i nad příští Wrestlemanií 29, kde má The Rock potvrzenou účast.

Jak vidíte, podle mého názoru se vítězství The Rocka dočkáme v odvetném utkání. Ovšem uvidíme co si pro nás WWE připraví a zda to nebude úplně, ale úplně jinak. A jaké jsou vaše předtuchy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Thom Thom | 1. dubna 2012 v 23:25 | Reagovat

Me by celkem mrzelo, ze by Rock prohral " doma "

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama