Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Titulkama to nekončí ! ... Moje dojmy z Fast Five

11. května 2011 v 21:15 | Soft |  Tento blog
Akce z filmu přímo srší. Po dvaceti minutách nás čeká první velká akční scéna. Hlavou mi probleskly myšlenky, že na realitě si filmaři asi moc nepotrpí. Ono takových částí bylo ve filmu spousta. Ovšem klobouk dolů před zpracováním.
Na scéně se konečně objevil Dwayne, coby agent Luke Hobbs. No nečekal jsem že se v akci objeví tak rychle. Významnou roli sehrála Dwaynova pravá ruka, v podání půvabné Elsy Pataki...


Ženské postavy přidali filmu plusové body. Jordana Brewster, Gal Gadot a zmiňovaná Elsa Pataki jen uvolnili atmosféru od všudy přítomného testosteronu, který produkovali především Vin Diesel a Dwayne Johnson se svém souboji. Akční scéna, která se za pár let stane kultovní. Novodobý Arnold a Sylvester se utkali ve vyrovnané bitce, která neměla jednoznačného vítěze. Ovšem poslední slovo měl přeci jen... áále přece Vám neprozradím vše.

Návrat postav z původních dílů se také povedl. Za zmíňku stojí především vtipné prupovídky Romana Pierce (Tyresse Gibson) a románek mezi Giselle (Gal Gadot) a Hanem (Sung Kang).

Co mi vadilo byla absence klasických tuningových závodů. Od třetí série jsme svědky jen akčních scén a kriminálních zápletek. Jasně, série se musí ubírat určitým směrem, ale první tři díly byly čistě automobilové, tedy bez drog, bez výbuchů. Trochu jsem tedy postrádal původní atmosféru. Dom se snaží získat nějaký vůz. Vydá se tedy na závody, vyhlídne si protivníka s kterým se utká na silnici. Wau už jsem se těšil na starou dobrou honičku s nablýskanými a dusíkem přeplněnými vozy ale ono co... střih a záběr na Doma jak si domů veze modré Porche. Už víte co myslím?

Konečný verdikt: Z tohoto dílu mám lepší pocit, než z toho předchozího, ikdyž na sebe navazují. Tady máte původní osvědčenou sestavu a jednoduchý děj, kerý je spestřen velkou porcí akčních scén. Skvělý soundtrack jo a abych nezapoměl, titulkama to nekončí! Zůstaňte v klidu sedět a vychutnejte si poslední scénu v podání Dwayna a Evy Mendes (agentka z Rychle a Zběsile 2). Čeká nás pokračování... a pokud ne tak je to zatracenně zvláštní konec.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lusia lusia | Web | 11. května 2011 v 21:42 | Reagovat

♥♥♥heske♥♥♥

2 Amanda Amanda | 14. května 2011 v 10:42 | Reagovat

pěknoučké :-D  :-D

3 stercasopis stercasopis | Web | 14. května 2011 v 10:43 | Reagovat

Nádhera

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama