Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Dwayne o svých herních začátcích

7. května 2011 v 11:00 | Soft |  Extra
Ve hře WWE All Stars patříš do kategorii Legendy. Jaké to je vidět sám sebe v takových to hrách?

"Byl jsem v hromadě takových her. Neomrzí mně to. Ať už sebe vidím ve videohře, jako akční figurku, na plakátu nebo ve filmovém traileru. Opravdu mě to nikdy neomrzí. Je to cool. Hlavně co se týče videoher. Pamatuji si, že vývojáři z THQ byly dříve hodně inovativní a plynule se dostávali na vrchol. Bylo skvělé být toho součástí, zvláště potom co jsem tam uviděl sám sebe. A dnes taky, zvláště ty nové hry, které jsou vypracovány do špičkovách detailů. Na jednom místě museli videohry zakázat. Bylo to zákulisí WWE, protože wrestleři málem zapomínali na své příchody do ringu."

Podle čeho si v dnešní době vybíráš filmové role?

Dívám se na to, jestli je film zábavný a bude možnost nějakým způsobem pobavit diváky - ať už je to akční nebo rodinný film. V mládí jsem se snažil zůstat na té správné cestě. Udělal jsem i spoustu chyb, ale měl jsem štěstí, že mně rodiče podrželi. Jsem dobrým příkladem toho, že žádný sen není tak velký. Prostředí vám nesmí diktovat budoucnost.

Jaké videohry si dříve hrával?

Pong, Atari 2600, Colecovision a Intellivision. S postupem času se můj herní vkus měnil. Od arkád jsem se dostal k domácím herním systémům. Dlouhou dobu jsem hrával Tecmo Superbowl.

Jak často se v těchto dnech dostaneš ke hraní her?

Jsem vždy připraven. Jeden Xbox 360 mám doma. Můžete si ho dát kamkoliv, protože nikdy nevíte, kdy budete mít čas si znovu zahrát. Hry mě prostě baví.

Které z dnešních moderních her tě nejvíce zaujaly?

Americký fotbal. To si můžu zahrát kdykoliv. Mám tuny her, protože mi je neustále posílají. Většina z nich je stále zabalena. Je to legrační, protože každá hra ze série Madden je rozbalena. Madden je srdcová záležitost.

Co říkáš na současnou práci vývojářů EA Sports, kteří pracují na Maddenu?

Grafika se drasticky změnila. Stále se snaží zlepšovat a udržet krok s technologickými postupy, což je skvělé.

Sám si hrál v Doomu. Co říkáš na to, že se hry stávají předlohou pro filmy?

Často jsme byli svědky toho, že ani úspěšná hra nezajistí stejnou odezvu filmu, který vznikl na její motivy. Myslím, že je zde několik dobrých filmových her, několik slabších, pár zatraceně dobrých a o některých si myslím, že by byly dobré.
Pokud máte kvalitního, režiséra, scénáristu a pár dobrých herců, máte skutečně příležitost k vytvoření něčeho speciálního.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama