Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Cíl pro WrestleManii 27 splněn

30. dubna 2011 v 11:11 | Soft |  Wrestler
WWE si kladla jako hlavní cíl pro letošní WrestleManii 27, prodat více jak 1 milion objednávek přenosu této největší wrestlingové akce. Oproti WrestleManii 26 to je nárust přibližně o 100 000 a WM25 o 40 000. Hvězdy z dob minulých zabodovaly...
V únoru se vrátil The Rock. Tady WWE skvěle vsadila na konfrontaci mezi ním a Johnem Cenou. Zde se plán společnosti stával skutečností. Nikdo nepochyboval o tom, že tohle je přímo sousto pro širší veřejnost. Nebojím se říci, že tohle byl největší tahák letošního roku. Ikdyž padly názory, že jeho vystoupení na WM nenaplnilo očekávání, které si od toho někteří slibovali. To se však může smazat budoucí WrestleManií 28, která se bude konat v rodném městě The Rocka, v Miami. Byli zde žhavější kandidáti na pořádání, ale plány se nejspíš změnily příchodem "Peoples Championa".
Šéf WWE Vince McMahon si ho tak pojistil a bylo jasné, že pokud mu nabídne zápas, neodmítne. Hned první Raw po WM jsme tak byli svědky dohody o zápase John Cena vs The Rock. Tedy jestli to není "habaďůra" tak si WWE nemusí lámat hlavu nad případnými zisky z této akce.

Dalším navrátilcem byl The Rockův starý známý Stone Cold Steve Austin. Ten se objevil v show Raw, kde byl zapojen do jednoho sporu (na WrestleManii dělal tomu zápasu rozhodčího). Jeho další ne méně důležitý úkol spočíval v přilákání diváků na "jeho" reality show Tough Enough, kterou WWE po několika letech obnovila. Je to reality show, ve které se soutěžící snaží získat smlouvu s WWE. Tomu všemu velí právě Stone Cold. Samozřejmě u sebe musí mít své rádce.

Veterán Booker T odešel od konkurenční TNA a v lednu se objevil s velkou parádou na významné akci Royal Rumble, která je startovní pozicí pro tzv. Road to WrestleMania. Od té chvíle zastává kromě pozice poradce a trenéra v zmiňované reality show Tough Enough roli komentátora show Smackdown. Se Stone Coldem sehráli na WM společný moment po zápase, který řídil právě Stone Cold.
Trish Stratus je legenda ženské divize. Na WM se ocitla v zápase, ve kterém jí asistovala kontroverzní hvězda Snooki známá z jiné reality show s názvem Jersey Shore. Přivést Snooki byl čistě marketingový tah. Samotná hvězda bulváru něměla s wrestlingem nic společného.

Trish Stratus, Stone Cold Steve Austin a Booker T jako trenéři v show Tough Enough, která začala ihned po Wrestlemanii 27.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matix Matix | E-mail | Web | 7. března 2012 v 5:26 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama