Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Rozhovor o jeho současnosti a budoucnosti v WWE

25. března 2011 v 18:01 | Soft |  Extra
Jsi úspěšný herec, proč jsi se po sedmi letech vrátil do WWE ?

DJ: Vždy budu mít rád vystupování před živým publikem. Vyrůstal jse mv tomhle byznysu, takže rád bavím diváky tímto způsobem. Je to velmi intenzivní, emocionální a zábavné. Stát přitom před 75 tisíci diváky. To mě inspiruje.

Tvůj odchod nebyl tak velkolepý. Odešel jsi takříkajíc zadnímy dveřmi. Veděl jsi že se vrátíš?

DJ: Před sedmi lety jsem odešel v tichosti. Nechtěl jsem nějaké velké rozloučení. V tichosti jsem poděkoval těm, kteří si to zasloužili a odešel jsem. Chtěl jsem se herectví věnovat na 100 procent. Věděl jsem, že se vrátím. Jenom jsem netušil v jaké kapacitě.

Co tě přitáhlo k téhle nabídce?

DJ: Tato příležitost mi přišla jako ta správná pro vytvoření nečeho, co tenhle byznys ještě nezažil. Nikdy jsme neměli hostitele WrestleManie. Stát tam před 75-80 tisíci diváky, to je teprve andrenalin. Tomu pocitu stát v Georgia Dome se nemůže nic vyrovnat.

Byla to dlouhá doba, co jsi naposled stál před takovým publikem, než jsi se vrátil minulý měsíc. Jak jsi se cítil v zákulisí, když jsi veděl, že to bude překvapení pro každého?

DJ: Bylo to velké napětí, když byla očekávána taková událost. 18 tisíc lidí bylo naplněno očekáváním, jen pár minut před tím, než se to všechno seběhlo. Teď je tu pro mě výzva, pobavit a nadchnout diváky. Měl jsem asi 20ti munutový monolog.

Postřehl jsem to.

DJ: Když začala hrát moje hudba, byl to zatraceně skvělý pocit. To byl nejlepší Raw, jaký jsem kdy zažil. A to je co říct. Měl jsem možnost pracovat s největšími ikonami WWE. Měl jsem husí kůži po celý svůj monolog.

Co můžeme očekávat od tvé učasti, coby hosta WrestleManie? Víme že v rukou budeš mít mikrofon. Jakou fanoušci však očekáváme mnohem víc.

DJ: Můžete očekávat to nejlepší co ve mně je. S mikrofonem budu bavit diváky. Vezmu je na 4 hodinovou jízdu, v zákulisí, v davu. Navrcholu toho všeho je skutečnost, že můžu někomu nakopat zadek. (smích)

Uděláš si pauzu od filmů, aby ses mohl více věnovat WWE?

DJ: Budu dělat obojí. Na konci dubna bude mít premiéru páté pokračování Rychle a Zběsile. Myslím si, že se to fanouškům bude líbit. Budu se snažit chytit Vina Diesela a Paula Walkera. A vy víte dobře, že to umím.

Když jsi při návratu říkal, že už nikam neodejdeš, znamená to tedy tvoji další účast na akcích po Wrestlemanii?

DJ: To záleží na tom, jestli to bude mít pro fanoušky smysl. Vždycky jsou na prvním místě. Stejně jako v tomto návratu. Vždycky se těším na něco většího a lepšího. (smích)

Co je s ďábelským smíchem?

DJ: Po WrestleManii uvidíte o čem je řeč... S návratem do společnosti jsem se chtěl radit s majitelem WWE Vince McMahonem a společně tím vytvořit něco speciálního, globálního co tu ještě nebylo. WrestleMania tomu odpovídá. není to je no hostování. Vyvinulo se to v možnost to někomu natřít. Hodláme s Vincem vytvořit něco velkého po WrestleManii.

Jaké to je, pocit, být zase zpátky?

DJ: Mít privilegium a požehnání k tomu, abyste tvořili filmy a poté se vrátili do prostředí, které je vaším domovem - tam jsem se narodil - není to jen čest, je to součást mého života. Když jsem byl ještě dítě a ve čtyřech letech jsem začal s amaterským wrestlingem se svým otcem a rodinou, vstoupilo to do mě a už mě to neospustilo.


zdroj: Popwatch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama