Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Březen 2011

Videorozhovor o Wrestlemanii 27

31. března 2011 v 14:45 | Soft |  Extra
Bude to skvělá show


odkaz na další videorozhovor


Tisková konference

31. března 2011 v 6:10 | Soft |  Wrestler
Ve středu proběhla tisková konference pro WrestleManii 27.
New York. The Hard Rock Café

Záznam celé konference zde

Zajímavé vyjádření velmi známého wrestlera

30. března 2011 v 16:47 | Soft |  Extra

Randy Orton poskytl rozhovor pro ESPN, kde se mimojiné vyjádřil na aktuální dění okolo sporu Cena-Rock. Úryvek toho, najdete níže.

Dotaz: The Rock se před nedávnem vrátil do WWE. Co můžeme očekávat od jeho účinkování v ringu společně s Johnem Cenou?

Randy Orton: "To je zajímavé téma. Znám je oba. Samozřejmě že Johna Cenu o trochu více. S oběma jsem však tvořil
různé proma a zápasy. Musím říci, že John Cena měl za posledních sedm let asi 2000 zápasů. Kolik jich měl The Rock? Nula, takže jeho wrestlingové umění "zrezivělo". Přitom nezáleží na tom jaký jste sportovec, The Rock je samozřejmě skvělý atlet, ale Cena byl prostě v ringu. Byl na každé show, v každé vystupoval a na cestách bývá 300 dnů v roce, to vše za posledních 7 let. The Rock? Prakticky nic takového. Podíváte-li se na The Rockovy rozhovory, tvrdí v nich, že už nechce být znám jako wrestler, ani jako zaměstannec WWE. Chce být známý jako herec. Teď, když se vrátil k nám, řekl fanouškům to co chtěli slyšet, "Slibuju, že už tento byznys neopustím a zůstanu zde nadobro." To říkal asi před 6-7 týdny. A viděli jsme ho tu od té doby naživo? Ne, jen přes obrazovku. Myslím že Cena setře The Rocka. Je duchaplnější a půjde do toho pohlavě. Cena se na něj připravoval, mezitím co si The Rock střádal materiál pro něho. Jde o to, jaký jste v ringu a co v něm předvedete. Já si myslím, že Cena toho v ringu dokáže předvést 10krát více, než The Rock. V Chicagu vám to dokáže."

zdroj: espn.go.com

No poslední názor se mi zdá trochu přehnaný, ale někdo si to tak může myslet

Co se událo v Rawu

29. března 2011 v 5:48 | Soft |  Wrestler
Dnešní show Raw probíhala v Allstate aréně a byla speciální jak pro Johna Cenu, tak i pro The Rocka. První jmenovaný měl svůj debut právě v na tomto místě a The Rock zde vystoupil při své první WrestleManii 13.Zmiňovaný segment trojice The Miz, John Cena a The Rock se odehrál na samotném konci show. První vchází do ringu The Rock. Prohodí pár slov na adresu Ceny a ten se po chvíli ukáže. Na konci jeho poměrně dlouhého monologu, přichází WWE champion The Miz, spolu s jeho pobočníkem Alexem Rileym. Po krátké řeči napadají The Rocka. Ten se ubrání, Rileyho vyhodí z ringu a The Mizovi nasadí svůj zakončovací chvat Peoples Elbow. Ihned poté vstoupí do ringu Cena a pošle The Rocka na zem. Poté odchází a tím končí tento segment.
Čeká nás na WrestleManii odveta?
video po skončení celé show zde

Raw, který se nezapomene

28. března 2011 v 21:54 | Soft |  Wrestler
Dnes nás čeká Raw, ve kterém se poprvé osobně střetnou The Miz, John Cena a The Rock. Bude to velké. Kdo se chce dívat live, necht si nastaví budík a nakluše sem kolem 2 hodiny ranní. Jinak tu vložím videa ráno popř. odpoledne.

WrestleMania 27 & Raw

27. března 2011 v 18:29 | Soft |  Wrestler
Největší wrestlingová akce roku začíná v 1:00 našeho času z neděle na pondělí a potrvá celé 4 hodiny. Živě ji můžete sledovat pomocí live streamů, které zde budou k dispozici v hd kvalitě. Nebo stejně tak i z videí, které zde budou umístěny po odvysílání. Nenechte si ujít účast The Rock na této akci !


Sestřih toho nejpodstanějšího
Kompletní videa po rozkliknutí článku

The Rock se zúčastní tiskové konference

26. března 2011 v 10:42 | Soft |  Extra
Ve středu se v The Hard Rock Café v New Yorku uskuteční tisková konference pro WrestleManii 27, na které nemohou chybět ty největší hvězdy společnosti, v čele s The Rockem. Bude to taky poslední setkání The Mize, Johna Ceny a The Rocka tváří v tvář před WrestleManii.

Videa budou k dispozici.

Rozhovor o jeho současnosti a budoucnosti v WWE

25. března 2011 v 18:01 | Soft |  Extra
Jsi úspěšný herec, proč jsi se po sedmi letech vrátil do WWE ?

DJ: Vždy budu mít rád vystupování před živým publikem. Vyrůstal jse mv tomhle byznysu, takže rád bavím diváky tímto způsobem. Je to velmi intenzivní, emocionální a zábavné. Stát přitom před 75 tisíci diváky. To mě inspiruje.

Tvůj odchod nebyl tak velkolepý. Odešel jsi takříkajíc zadnímy dveřmi. Veděl jsi že se vrátíš?

DJ: Před sedmi lety jsem odešel v tichosti. Nechtěl jsem nějaké velké rozloučení. V tichosti jsem poděkoval těm, kteří si to zasloužili a odešel jsem. Chtěl jsem se herectví věnovat na 100 procent. Věděl jsem, že se vrátím. Jenom jsem netušil v jaké kapacitě.

Co tě přitáhlo k téhle nabídce?

DJ: Tato příležitost mi přišla jako ta správná pro vytvoření nečeho, co tenhle byznys ještě nezažil. Nikdy jsme neměli hostitele WrestleManie. Stát tam před 75-80 tisíci diváky, to je teprve andrenalin. Tomu pocitu stát v Georgia Dome se nemůže nic vyrovnat.

Byla to dlouhá doba, co jsi naposled stál před takovým publikem, než jsi se vrátil minulý měsíc. Jak jsi se cítil v zákulisí, když jsi veděl, že to bude překvapení pro každého?

DJ: Bylo to velké napětí, když byla očekávána taková událost. 18 tisíc lidí bylo naplněno očekáváním, jen pár minut před tím, než se to všechno seběhlo. Teď je tu pro mě výzva, pobavit a nadchnout diváky. Měl jsem asi 20ti munutový monolog.

Postřehl jsem to.

DJ: Když začala hrát moje hudba, byl to zatraceně skvělý pocit. To byl nejlepší Raw, jaký jsem kdy zažil. A to je co říct. Měl jsem možnost pracovat s největšími ikonami WWE. Měl jsem husí kůži po celý svůj monolog.

Co můžeme očekávat od tvé učasti, coby hosta WrestleManie? Víme že v rukou budeš mít mikrofon. Jakou fanoušci však očekáváme mnohem víc.

DJ: Můžete očekávat to nejlepší co ve mně je. S mikrofonem budu bavit diváky. Vezmu je na 4 hodinovou jízdu, v zákulisí, v davu. Navrcholu toho všeho je skutečnost, že můžu někomu nakopat zadek. (smích)

Uděláš si pauzu od filmů, aby ses mohl více věnovat WWE?

DJ: Budu dělat obojí. Na konci dubna bude mít premiéru páté pokračování Rychle a Zběsile. Myslím si, že se to fanouškům bude líbit. Budu se snažit chytit Vina Diesela a Paula Walkera. A vy víte dobře, že to umím.

Když jsi při návratu říkal, že už nikam neodejdeš, znamená to tedy tvoji další účast na akcích po Wrestlemanii?

DJ: To záleží na tom, jestli to bude mít pro fanoušky smysl. Vždycky jsou na prvním místě. Stejně jako v tomto návratu. Vždycky se těším na něco většího a lepšího. (smích)

Co je s ďábelským smíchem?

DJ: Po WrestleManii uvidíte o čem je řeč... S návratem do společnosti jsem se chtěl radit s majitelem WWE Vince McMahonem a společně tím vytvořit něco speciálního, globálního co tu ještě nebylo. WrestleMania tomu odpovídá. není to je no hostování. Vyvinulo se to v možnost to někomu natřít. Hodláme s Vincem vytvořit něco velkého po WrestleManii.

Jaké to je, pocit, být zase zpátky?

DJ: Mít privilegium a požehnání k tomu, abyste tvořili filmy a poté se vrátili do prostředí, které je vaším domovem - tam jsem se narodil - není to jen čest, je to součást mého života. Když jsem byl ještě dítě a ve čtyřech letech jsem začal s amaterským wrestlingem se svým otcem a rodinou, vstoupilo to do mě a už mě to neospustilo.


zdroj: Popwatch

Hlasujte pro MTV Movie Awards

24. března 2011 v 14:51 | Soft |  Extra
Dwayne má co dočinění celkem ve třech kategoriích:
Hlasování končí 5. Dubna

Dwayne je v jednání pro snímek Snitch

23. března 2011 v 14:56 | Soft |  Herec
Příběh by měl pojednávat o otci, který se snaží snížit 30ti letý trest svého dospívajícího syna za porušení drogových zákonů tím, že tajně příjme roli staršího drogového dealera.

Režisérem toho akčního thrilleru by měl být Ric Roman Waugh

The Rock v WWE Magazínu

20. března 2011 v 14:36 | Soft |  Extra
V tomto vydání, poskytl rozhovor ve kterém se vyjádřil o svých pocitech z návratu do WWE, jeho dalšího působení a nějaké ty zajímavosti z dřívějška.

skeny uvnitř

John Cena v jednom z rozhovorů

19. března 2011 v 12:07 | Soft |  Extra
"Skutečnost, že se snažil dostat do křížku s nejtvrdším chlapem, to je jeho styl. Ale znáte mě, nikomu neustoupím. Myslím, že to bude skvělá podívaná."
Odpověď na otázku, zda je podle něj The Rock zaujatý vůči jeho osobě:
"Pokud to tak bude pokračovat, dostaneme se k jádru věci, něco společného s psychikou to má. Měl by být hostem. To je vše co vím. Tu noc co se vrátil, prohlásil že je to nadobro. V to můžu jen doufat, protože bych s ním chtěl mít spoustu, spoustu zápasů."

rozhovor pro Newsday.com

Víme, kdy bude nakopán další zadek

18. března 2011 v 20:12 | Soft |  Wrestler

The Rock potvrdil svou účast na show Raw v Chicagu. Show se koná 28.3. Objeví se zde naživo, a podle pozadí fotografie to vypadá, že by nemuselo zůstat jen u slov. Spíš to však vypadá na fotografii z natáčení reality show z produkce WWE Tough Enough, která bude odvysílaná 4.dubna na USA network.


Fantastické promo v pondělním Rawu

15. března 2011 v 6:15 | Soft |  Wrestler
The Rock se opět objevil na pondělní show Raw
Takhle začínala celá show. Promo, které nabídlo nové zpracování a především strhující obsah :)
* Ráno jsem tu ve spěchu hodil video. Nebylo úplné a tak jsem tu dal nové.

V tomto videu sám potvrdil svou účast v Rawu, ještě před WrestleManií 27.

John Cena vs Alberto del Rio
Po diskvalifikaci del Ria vstupuje do ringu aktuální WWE champion The Miz, převlečený a namaskovaný jako The Rock. Předvádí chvat Rock Bottom.

Velký přínos pro WWE

13. března 2011 v 19:14 | Soft |  Wrestler
Dwayne byl velmi dobře přijat do zákulisí WWE. Sice ne natrvalo, ale podle jednoho zdroje, může být celá společnost ráda za zisky, které jim The Rock během celého tohoto období nastřádá. Hlavně z účasti na WrestleManii 27.

Co nového ohledně další účasti v show Raw?
Stále ještě nebylo nic potvrzeno ani vyvráceno. Je tu možnost, že WWE se snaží utajit jakkékoliv další účasti před Wrestlemanií. Proto byla potvrzena jen jedna, po této největší akci roku.

The Rock po Wrestlemanii

11. března 2011 v 6:44 | Soft |  Wrestler
The Rock se zůčastní show Raw, která se koná den po Wrestlemanii.

Potvrzené účásti:

WrestleMania 27 - 3.dubna
show Raw - 4.dubna

Máme se na co těšit

Nový trailer pro Rychlou a Zběsilou pětku

9. března 2011 v 16:11 | Soft |  Filmy
Nový trailer nabízí více záběrů akčních scén


Face to Face

8. března 2011 v 17:27 | Soft |  Wrestler
Po dnešní show Raw jsme se mílovými kroky přiblížili k setkání dvojice Cena-Rock v jednom ringu. Ve svém segmentu s názvem "Final knockout" se Cena opět obul do The Rocka a zarepoval si na jeho účet. Navíc předvedl triko na kterém bylo napsáno "I bring it via satellite", což může znamenat konec účinkování The Rocka přes obrazovku a konečně živou slovní přestřelku mezi touto dvojicí.

Kreativní tým to má skutečně v plánu. Otázkou zůstává kdy. Proto budu příští Raw sledovat živě, a pokud se tohoto epického setkání nedočkáme tam, nezbyde nic jiného než si počkat na další týden.

The Rock v nové videohře

6. března 2011 v 17:28 | Soft |  Extra
Pomalu se blíží vydání další - tentokrát však netradiční - wrestlingové akce od THQ, pro všechny konzole. Na český trh se tato hra s názvem WWE All Stars, dostane 29.5.

Budete mít možnost hrát za největší legendy nebo současné hvězdy WWE. V čem ted spočívá výjimečnost této hry? Především díky hernímu systému, který naprosto popírá hned několik fyzikálních zákonů. Tudíž se nejedná o žádný sportovní simulátor. Toho jste si nejspíš všimli už od pohledu na grafické ztvárnění wrestlerů, které místy popírá jakkoukoliv spojitost s Homo Sapiens Sapiens. Hra nejspíš nemá tak silné ambice jako reálný Smackdown vs Raw. Poslouží spíše jako taková oddechovka, od bežného hraní.

Trailer

Ukázka přímo ze hryDwaynova gorila

6. března 2011 v 16:58 | Soft |  Extra
Nejedná se o žádného bydyguarda, jak by se mohlo podle úplného názvu "černá gorila", mohlo zdát. Je to jeho pick up.