Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Nezapomenutelné?... pro mě ano !

19. února 2011 v 0:08 | Soft |  Tento blog
Tohle wrestling za poslední dobu ještě nezažil. Nejúspěšnější doba wrestlingu, Attitude Era, naplno odezněla v roce 2008, zavedením tzv. PG ratingu (žádné sprosté slova, sexuální narážky a tak dále). Zlatý důl pro Vince McMahona, ale pro nás, pro spotřebitele, až na pár světlých momentů to prostě není ono. Je to wrestling obalený v cukrové vatě. My chceme wrestling s pikantní příchutí. No trošku jsem se nechal unést. Možná to bude sloganem, který od konce pondělního Rawu, mnoha lidem leží v hlavě. Možná jste ho už slyšeli. Na jeho konci padne zmíňka o vaření. Pokud používáte doslovný překladač...


trochu od věci...
Nejspíš klesající zisky, donutily vedení ke změně. Na vyšší pozici se dostal, dnes už veterán Triple H, který je zároveň manželem McMahonovy dcery Stephanie a předpokládaným nástupcem Vince. Možná to byl Triple H nebo jen novoroční předsevzetí celé WWE, dělat všem fanouškům radost. I ti nejnáročnější fanoušci musí uznat, že v téhle době se WWE snaží vytvořit velmi kvalitní spory, ostřejší segmenty a hlavně prosazování mladých wrestlerů, na úkor profláknutých tváří, z nichž naprosto s přehledem vyčnívá dvojice Orton/Cena. Osobně mě velmi potěšil vítěz Royal Rumble zápasu. Stal se jim Alberto del Rio. V WWE nová tvář, která si tímto vítězstvím zajistila hlavní zápas na WM 27.  Pokud mluvíme o Royal Rumble, nemohu opomenout návrat dvou velkých osobností z dřívější doby. Diesel a Booker T, který se zároveň ujal role komentátora v show Smackdown. 

Třešinkou na dortu (pokud má dort velikost špendlíkové hlavičky) je bezpochyby návrat Peoples Championa a nejvíce elektrizujícího muže v zábavním průmyslu, kterému je ostatně věnována celá tato stránka. 

V poslední části show Raw, přijede do zákulisí limuzína, vystoupí z ní žena, záběr je pouze na její nohy (měla podpatky:), které si to namířily přímo do arény. Hlasatel přivítal hosta pro Wrestlemanii 27. Nezdvořák, neřekl jméno.
První krok k odhalení. Zvuk jako v elektrárně při odpichu a oslňující světlo všech obrazovek a reflektorů.
Další krok. Představte si náhlý výpadek proudu u sebe doma. Světla, televize. To vše akorát 10krát pomaleji. 
Třetím krokem je částečná obnova proudu. Zvuk elektřiny nebo holícího strojku za doprovodu světel, které opět nevydrží a prasknou.
No a tím nejdůležitějším krokem je samotné odhalení, doprovázené neutichajícím řevem, při kterém se otřásaly základy arény. 

Ve svém projevu připomenul fakt, že se v WWE objevil po 7 letech, od jednoho ze svých posledních vystoupení, shodou okolností právě v Anaheimu. Prvním takovým bodem nad kterým visí spoustu otazníků, je aktivita The Rock po WM27. Jasně, ve své řeči řekl důrazně, že WWE už nikdy neopustí. Jenže všichni víme, že stále točí film Cesta do středu Země 2 následován filmem Protection. Proto bych se hned netěšil na to, že se co druhý Raw objeví s mikrofonem v ruce. Spíš se může jednat o podporu PPV akcí. A to ne ještě pravidelně. Jen se snažím předejít případným hlasům o tom, jaký je podle nich The Rock zrádce. Nemluvě o tom, že o něm někteří slyšeli poprvé.

Bude zajímavé sledovat, jak WWE naloží s provokacemi od Peoples Championa, směřované na adresu Ceny. Byla by opravdu škoda, nevyužít potenciálu pro tento spor. Ať už s mikrofonem nebo jedním zápasem na Wrestlemanii. Osobně bych radši tu první možnost, neboť John Cena by tak i tak zápas vyhrál (kvůli své současné pozici). A nevím jak dlouho bych vstřebával vítěze tohoto zápasu. Nejenom já. Ikdyž jsou si oba velmi podobní co se týče stylu prezentování, většina by se nejspíš přiklonila (po Rawu už všichni:) na stranu energického The Rocka. Lidi mu prostě zobají z ruky. 

Celkový segment působil uvolněně a přesto zasáhl naprosto každého. Nacož jsme si v podání The Rocka zvykli. Návrat, na kterém se pracovalo dá se říci 1 rok se vyplatil a možná předčil i původní odhady. Skvělá práce. 
Taková perlička: V projevu bylo asi 4krát použito slovo "ass" což je pro PG rating nepřijatelné. Od vedení nejspíš dostal téměř neomezený prostor. V případě neúspěchu WM zápasů, je druhá půlka vah úspěchu na jeho straně. 


Slogan, který má celý tento návrat provázet zní "I bring it"
S jistotou můžu potrvrdit, že nám to naservíroval v plné parádě. A další chody ještě příjdou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikki Nikki | Web | 19. února 2011 v 0:16 | Reagovat

máš krásnej blog...:))

2 •MiNiLaDý°PaťUšQá• •MiNiLaDý°PaťUšQá• | Web | 19. února 2011 v 0:18 | Reagovat

:D ahojkýý ani ty ešte nespíš?:D
inak krásny des :) máš to tu peknéé..:)

3 Soft Soft | Web | 19. února 2011 v 0:23 | Reagovat

Díky, moc si toho vážím
vaše blogy jsou taky pěkné ´:) :-)

4 Tomy Tomy | 25. února 2011 v 14:06 | Reagovat

jeste by se mohl vratit stone cold steve austin a to by byla sledovanost :) ;-)  :-D

5 Soft Soft | Web | 25. února 2011 v 15:57 | Reagovat

on se vrátí. Bude trenérem nových wrestlingových talentů v reality show Tough Enough která startuje hned po Wrestlemanii 27

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama