Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Dočkáme se až na Wrestlemanii ?

26. února 2011 v 14:47 | Soft |  Wrestler
  • WrestleMania 27 se koná 3. dubna. Uvidíme The Rocka ještě do té doby?

V WWE jsou toho názoru, že další účasti v show Raw či Smackdown by mohli diváky příliš nasytit. Tím pádem by plánovaná "nejvíce elektrizující Wrestlemania všech dob" zbytečně ztratila na ohlasu.

V poslední show Raw jsme mohli vidět výstup Johna Ceny proti The Rockovi. Jednalo se o slovní odvetu z předchozí show Raw, tedy návratu Peoples Championa. Očekává se, že další takové narážky by mohli provázet Raw a zároveň propagovat potvrzený zápas o WWE titul mezi zmiňovaným Johnem Cenou a The Mizem. Není vyloučeno, že by se The Rock mohl zůčastnit tohoto zápasu. Ne jako zápasník, ale jako rozhodčí. Případná účast by byla nejspíše ohlášena dopředu, a konala by se těsně před Wrestlemanií.

  • The Rock je podle svých slov velmi nadšen z jeho návratu do společnosti. Podobnou radost sdílí i s ohlášeným velkolepým zápasem na "jeho" Wrestlemanii, Triple H vs The Undertaker. Tyto dva zná velmi dobře. Všichni tři byli jedni z hlavních pilířů staré dobré WWF.

  • Legendární Hulk Hogan se vyjádřil k návratu The Rocka a tak trochu se zastal Johna Ceny. Znovu se ukázalo, že Hulk nemá zrovna nejlepší vztahy s vedením WWE. Přesto neskrývá obdiv pro to, co Vince McMahon dokázal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Souhlasíte se zápasem The Rock vs John Cena na Wrestlemanii 27...

pouze pokud vyhraje The Rock
Vítěz je fuk, chci show
Všichni víme, že se zápas neodehraje

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama