Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Únor 2011

Obrázek, který řekne více jak tisíc slov

28. února 2011 v 15:34 | Soft |  Wrestler
Odpověď na rap v podání Johna Ceny v minulé show Raw1. výročí DwayneJohnson.blog.cz

26. února 2011 v 21:53 | Soft |  Tento blog
The Rock, Dwayne Johnson... fascinuje mě už od první chvíle, co jsem ho spatřil ve hře Smackdown: Know Your Role na PlayStation 1. Bylo mi asi 8 nebo 9 let a přezdívka The Rock se mi vryla do paměti. Začalo to videi na YouTube.com, kde jsem sledoval hrstku wrestlingových zápasu, stále a stále dokola ty samé. Poté se mi do monitoru dostal zápas z Wrestlemanie 17. Stone Cold vs The Rock. Pamět zapracovala a já jsem poprvé viděl "naživo" aktéry, kteří provázeli jedno mé dětské období na které vzpomínám, až mě naskakuje husí kůže, jaké zlaté časy to byly. Ikdyž jsem měl i jiné oblíbence, The Rock ve mě vždy zanechal zvláštní dojem.

Poté jsem se začal zajímat i o jeho kariéru mimo ring. Když jsem do sebe dostal všechny informace, napadlo mě založit stránku, která by se zaměřila pouze na něj. Věděl jsem, že i u nás musí být nějací fandové. Ikdyž jsem už měl zkušenost i s jinými freehostingy, volba padla jednoznačně na osvědčený Blog.cz. Do budoucna se však nebráním placené doméně. Háček je v tom, že chybí potřebná dávka zkušeností. Ale věřím, že ta chvíle jednou nastane a Dwayne Johnson dostane v česku ještě větší prostor.

Postupem času zjišťuji, že Dwayne stojí i za mými začátky v posilovně na kterou nedám dopustit. Hlavně díky němu se mi dostává potřebné motivace a snahy. Jedna z věcí, ve kterých mě inspiroval. Já se mu to jen snažím vrátit...

Dwayne Johnson (.blog.cz) se stal součástí mého života, a pokud někdy přestane, jeho stopu v mém životě nikdy nezapomenu.

Děkuji Vám za dosavadní přízeň
*(po rozkliknutí článků se zobrazí pár statistik)

Dočkáme se až na Wrestlemanii ?

26. února 2011 v 14:47 | Soft |  Wrestler
  • WrestleMania 27 se koná 3. dubna. Uvidíme The Rocka ještě do té doby?

V WWE jsou toho názoru, že další účasti v show Raw či Smackdown by mohli diváky příliš nasytit. Tím pádem by plánovaná "nejvíce elektrizující Wrestlemania všech dob" zbytečně ztratila na ohlasu.

V poslední show Raw jsme mohli vidět výstup Johna Ceny proti The Rockovi. Jednalo se o slovní odvetu z předchozí show Raw, tedy návratu Peoples Championa. Očekává se, že další takové narážky by mohli provázet Raw a zároveň propagovat potvrzený zápas o WWE titul mezi zmiňovaným Johnem Cenou a The Mizem. Není vyloučeno, že by se The Rock mohl zůčastnit tohoto zápasu. Ne jako zápasník, ale jako rozhodčí. Případná účast by byla nejspíše ohlášena dopředu, a konala by se těsně před Wrestlemanií.

  • The Rock je podle svých slov velmi nadšen z jeho návratu do společnosti. Podobnou radost sdílí i s ohlášeným velkolepým zápasem na "jeho" Wrestlemanii, Triple H vs The Undertaker. Tyto dva zná velmi dobře. Všichni tři byli jedni z hlavních pilířů staré dobré WWF.

  • Legendární Hulk Hogan se vyjádřil k návratu The Rocka a tak trochu se zastal Johna Ceny. Znovu se ukázalo, že Hulk nemá zrovna nejlepší vztahy s vedením WWE. Přesto neskrývá obdiv pro to, co Vince McMahon dokázal.

Co předcházelo pondělnímu Rawu

20. února 2011 v 12:28 | Soft |  Wrestler
Příchod The Rock byl velmi pečlivě střežen. Vedení kreativního týmu celou dobu tvrdilo, že hostem by měl být Justin Bieber. Show se rovněž nesla pod titulkem "Leave it to Bieber"

The Rock dělal pravý opak. Na Facebook umístil fotku a vzkaz " Finally... Get ready", to vše hodinu před začátkem show Raw

I jeho pohyb v zákulisí byl přísně tajen. Dorazil později a ihned byl "ubytován" v izolované místnosti. Všechny tyto manévry však přinesly své ovoce a nastartovaly další vlnu spekulací.

Zdroje: impactwrestling, The wrestling observer newsletter

Pravdivost jedné z nich se dozvíme v průběhu této noci, kdy se odehraje PPV akce Elimination Chamber. Utká se 6 wrestlerů, vítěz získá World Heavyweight titul. Jenže na poslední chvíli se uvolnilo jedno místo. No řekněme si na rovinu, že účast The Rocka v tomto zápase není zrovna reálná. Velmi pravděpodobný je návrat zraněného Christiana. Tato show si však neslibuje jen tohle. Navíc hned následující den uvidíme pravidelnou show Raw.

Nezapomenutelné?... pro mě ano !

19. února 2011 v 0:08 | Soft |  Tento blog
Tohle wrestling za poslední dobu ještě nezažil. Nejúspěšnější doba wrestlingu, Attitude Era, naplno odezněla v roce 2008, zavedením tzv. PG ratingu (žádné sprosté slova, sexuální narážky a tak dále). Zlatý důl pro Vince McMahona, ale pro nás, pro spotřebitele, až na pár světlých momentů to prostě není ono. Je to wrestling obalený v cukrové vatě. My chceme wrestling s pikantní příchutí. No trošku jsem se nechal unést. Možná to bude sloganem, který od konce pondělního Rawu, mnoha lidem leží v hlavě. Možná jste ho už slyšeli. Na jeho konci padne zmíňka o vaření. Pokud používáte doslovný překladač...

Návrat způsobil velký poprask

16. února 2011 v 22:55 | Soft |  Extra
  • Většina předních amerických deníků se alespoň zmínila o návratu v show Raw a hostování Wrestlemanie 27
  • Počet fanoušků na Facebooku se přiblížil k 2 milionům. Přes půl milionu za dva dvy. Podobně stoupl i počet fotek, umístěných na tento profil. Přes 600 fotek za dva dny
  • Neexistuje wrestlingové fórum, kde by se nevedla debata o The Rockovi. V těchto dnech je to nejdiskutovanější téma.
  • Opět vzniká nespočet videí a fotokoláží právě na toto téma. "Půda" pro feud The Rock vs John Cena nebyla nikdy tak horká

The Rock se objeví na WrestleManii 27 !!!

15. února 2011 v 7:51 | Soft |  Wrestler

Dwayne wrestlemania 27 hostFinally! Vince Mcmahon to včera oznámil během show Raw. Minulý týden oznámil, že Wrestlemanie 27 se zůčastní i obrovská celebrita. Dnes mělo proběhnout "odhalení" a lepšího hosta jsme si nemohli přát.

Konečně nastal konec všem spekulacím. Je to oficiální... The Rock se objevil v show Raw a potrvdil svou účast na Wrestlemanii 27


- Po show Raw měli fanoušci možnost chatovani s The Rockem na wwe.com
-Facebook profil změnil své jméno na Dwayne The Rock Johnson, a během několika hodin razantně stoupl počet fanoušků na této sociální síti. Přibylo přes 300 fanouškovských fotografií, během jednoho dne.
Nový titantron a theme song


Přepis live chatu z wwe.com:

Dotaz: Proč po takové době právě tato Wrestlemania?

Dwayne Johnson: Cítil jsem, že je čas udělat něco speciálního. Nejen že ,mohu uspokojit svou touhu a potřebu hrát, jde hlavně o to pobavit diváky a fanoušky.

Dotaz: Jakyý je tvůj nejoblíbenější zápas na Wrestlemanii a proč?

Dwayne Johnson: Je to Icon vs Icon match na Wrestlemanii 18 v Torontě spolu s Hulkem Hoganem. Pak to bude zápas proti Stone Coldovi na WM 17 v Houston Astrodome. Tyhle budou pro mě nejpamátnější. Bylo mi ctí pracovat s takovými titány WWE.

Dotaz: Jak si myslíš, že John Cena zareaguje na tvou řeč na show Raw?

Dwayne Johnson: Nevím jak bude reagovat na můj projev. Neznám ho, takže opravdu nevím jak zareaguje.

Dotaz: Co ti nejvíce chybí, když pomineme fanoušky?

Dwayne Johnson: Věc, která mi chybí je neuvěřitelný pocit. Takový jsem zažil dnes. Kulminace energie mezi mnou a fanoušky, moje touha bavit je a jejich nekonečná touha po zábavě.

Dotaz: Mnoho lidí by zajímala tvá náplň, coby hosta Wrestlemanie. V minulosti tady byl Raw Guest Host, který určoval zápasy, zkrátka měl celou show v hrsti. Otázka tedy zní, jak moc budeš "aktivní" při svém vystoupení.

Dwayne Johnson: Mým cílem je vytvořit úžasnou podívanou. Ti chlapi dřou celý rok, aby se na téhle show zapasali do historie a vytvořily památné utkání a momenty. Nejen že je budu podporovat v zákulisí, ale spolu s produkčním týmem vytvoříme elektrizující show. V zákulisí a ringu vytvořím nezapomenutelné Wrestlemania momenty.

Dotaz: Jak jsi se dostal k přezdívce The Rock?

Dwayne Johnson: Vznikla v roce 1998, kdy jsem původní ringové jméno Rocky Maivia, jednoduše změnil na The Rock.

Dotaz: Jaké to je být součástí WWE Universe spolu s tvým profilem na Facebooku a Twitteru?

Dwayne Johnson: Princip sociílních sítí je fantastický. S Facebookem jsem začal asi před 7mi měsíci a moc si vážím přízně fanoušků. Je tam tolik inspirace, zábavy a motivace pro mě. Ale nejlepší na tom je to, že nemusíte číst jen moje zprávy, jsou zde tisíce lidí z celého světa, co dělí o své názory. To je opravdu cool.
Nominace na Kids Choice Awards

11. února 2011 v 14:51 | Soft |  Herec
Dwayne byl nominován v kategorii nejoblíbenější filmový herec

Hlasování začíná 1. března a v této kategorii byli nominováni:

Jack Black (Gulliverovy cesty)
Johny Depp (Alenka v říši divů)
Jaden Smith (Karate Kid)
Dwayne Johnson (Tooth Fairy)

Velká příležitost pro zmiňovanou Síň Slávy

9. února 2011 v 16:55 | Soft |  Wrestler

Spekulace o tom, kdo bude uveden do Hall of Fame nabírají další rozměr. The Rock je prvním jménem o kterém se začalo diskutovat, v souvislosti s Wrestlemanií 28 a Hall of Fame ceremoniálem, který se koná den předem. Do této pomyslné Síně Slávy se uvádí ty největší osobnosti, co kdy působily ve wrestlingovém byznyse.Průlom nastává v místě konání WrestleManie 28. Dějištěm bude prosluněné Miami, odkuď The Rock pochází. Hall of Fame se nejspíše uspořádá v American Airlines Areně s kapacitou přibližně 19000 diváků a Wrestlemania by se měla odehrát na Sun Life Stadium s kapacitou přes 75 tis. diváků. V případě uvedení The Rocka do Hall of Fame, by se dala očekávat i jeho účast na této největší wrestlingové akci roku. Jen škoda, že Orange Bowl Stadium je právě ve fázi demolice. Je to totiž domovský stadion pro fotbalový tým (americký fotbal) Miami Hurricanes, kde prožil většinu svého mládí coby obránce. Domovská atmosféra by byla kompletní.

První článek na toto téma 

Letošní Superbowl má pro Dwayna dvojí význam

7. února 2011 v 20:04 | Soft |  Extra
Dwayne má k americkému fotbalu blízký vztah. Finále Superbowlu si určitě nenechá ujít, a výsledek ho letos bude zajímat mnohem více. Nehraje jeho tým Miami Hurricanes, jak mnohé mohlo napadnout, nýbrž jeho příbuzný Troy Polumalu, hrající za tým Pittsburgh Steelers, který se v zápase postaví proti celku Green Bay Packers. Je tedy jasné, komu se u Johnsonů fandí.


Finále minulého ročníku Superbowlu překonalo 27 let starý rekord sledovanosti, který držel poslední díl seriálu MASH (vynikající seriál mimochodem:) Superbowl sledovalo něco přes 106 mil. diváků. Tomu odpovídá i cena za půlminutový reklamní spot během přestávky. Přibližně za 3 mil. dolarů si diváci vychutnají upoutávku na nejnovější Rychle a zběsile.


Green Bay Packers porazili Pittsburgh Steelers 31:25

Video odpověď na dotazy z Facebooku

6. února 2011 v 9:47 | Soft |  Extra
Podruhé jsme se mohli dočkat odpovědí na otázky, které mu položili Facebook fanoušci. Tentokrát ve videopodobě.

Videa - V tomto odkaze naleznete všechny DJ videa z Facebooku


Update: Velmi stručně jsem z odposlechu přeložil odpovědi na otázky 

Dotaz: Co tě každý den žene dopředu?

            Touha být na konci dne ještě lepším. Každý máme své povinnosti, zodpovědnost a motivuje                  mě snaha být ještě lepším. Určitě také rodina, to je možná ještě důležitější. Pomáhám rodině              a ona zase mě. A to je rovněž velmi důležité a pro mě významné.

Dotaz: Jaké bylo tvé první auto, zaměstnání a polibek?

  -Své první auto jsem měl v roce 1996 a bylo to Zuzu Rodeo (pozn. Suv)
        
 -Má první práce byla mytí nádobí v pizzerii. Byl jsem v 8. třídě a dostával jsem něco přes 3                   dolary na hodinu. Tehda mě to naučilo zodpovědnosti, byla to velmi dobrá zkušenost.
        
- první polibek byl v 11cti letech. Nemůžu říct její jméno, ale ona už bude vědět. Bylo to                         nejlepších 15 sekund jejího života :) 


 Znova všechny ujistil, že tento FB profil je opravdu jeho a každou zprávu píše sám. Dále pak děkoval za podporu, které se mu dostává na této sociální síti.

Dům na prodej

5. února 2011 v 20:13 | Soft |  Extra
Dwayne a jeho ex- manželka Dany prodávají svůj dům o celkové výměře 773 m2.  Cena byla stanovena na 1.18 mil. dolarů. Pozemek si koupili v roce 2000 za 419 000 dolarů. Na prodeji tedy hodně vydělá.

Na Floridě společně vlastní ještě dva další domy a jeden byt. Na dva z nich si museli pořídit hypotéku ve výši 4 mil. dolarů. 

Ochutnávka
4

Zdroj fotek: homes.point2.com

The Rock says: Vrátím se? Určitě ano !

2. února 2011 v 20:09 | Soft |  Wrestler
Kolikrát jsme to už slyšeli? Ale kdy se toho skutečně dočkáme?!
Rock RawZpráva pochází z DJ Facebooku (abych se přiznal, už mě všechny ty facebooky štvou. Nevím jak jste na tom vy, s tímto postojem, docela by mě to totiž zajímalo)


Jsou to odpovědi na otázky, které fanoušci položili přes víkend v tzv. akci DJ ON DEMAND, kterou Dwayne sám vytvořil, pro každé pátky. Nejobsáhlejší odpověď byla k tématu návratu do WWE. 

Protože podle svých slov, dokázal v WWE všech cílů, které si vytyčil (např. se stal nejmladším šampionem WWF), další setrvání v WWE, pro něj tedy nemělo smysl. Hollywood byl totiž jeho dětský sen.

Rock Raw. V takovém smyslu by se měla nést show, na které úzce spolupracuje s majitelem WWE, Vincem McMahonem. Pro fanoušky by to mělo být historické a zároveň elektrizující. Rozhodně je to lepší nápad, než princip Raw Guest Hostů, který už stejně zanikl. 

Když ale fanoušci šílejí po jeho 10ti minutovém promu, co se bude dít, pokud bude mít celý Raw jen pro sebe?