Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

The Rock je plánován pro uvedení do Síně slávy WWE

27. ledna 2011 v 21:10 | Soft |  Wrestler
 Do WWE Hall of Fame jsou přidávány ty největší osobnosti z historie WWE. Jedná se o slavnostní ceremoniál (něco jako Oscaři apod:) , který se koná den před svátkem wrestlingu, WrestleManií. Každý tzv. Hall of Famer pak na WM vystoupí před diváky. Ale největší legendy typu Stone Cold či Hulk Hogan, dostali i větší prostor. To samé by se mohlo týkat The Rocka. Ten je údajně pro Hall of Fame plánovaný na rok 2012. To samé platí i pro jednu zástupkyni ženského wrestlingu, Trish Stratus. 

Ceremoniál by se měl odehrát v Torontu. Krom faktu, že se jedná o rodné město Trish Stratus, je zajímavá i spojitost tohoto města s legendárním zápasem The Rocka proti Hulku Hoganovi na Wrestlemanii 18, která se v roce 2002, odehrála právě tam. Mělo by se tedy jednat o jakousi oslavu výročí tohoto neskutečného zápasu. V té době se také odehrálo mnoho segmentů a zápasů s Trish Stratus.

Pokud jste pravidelný návštěvník těchto stránek, jistě Vám neunikla videa z The Rockovi účasti na HoF 2008, kde uváděl svého otce a dědu.


Jasno bude až pár měsíců před Wrestlemanií 28. Do té doby, bych tuto zprávu bral s rezervou. Vždy je kolem plánovaných jmen, které se na tento seznam dostanou, velký otazník. Zprávy o plánovaných legendách se totiž množí pořád, ale jen málo z nich je pravdivých. Stále totiž zbývá několik velkých jmen této společnosti, které zůstaly "nedoceněny". The Rock jednoznačně vede tento žebříček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama