Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Podrobnosti o scéně s Vinem Dieselem

14. ledna 2011 v 20:27 | Soft |  Herec
Přináším Vám úryvek z rozhovoru pro Collider.com, který poskytl producent Rychlé pětky, Neil Moritz.  Dwayne mi říkal, že ve filmu uvidíme akční scénu mezi ním a Vinem Dieselem.

"Budou se mlátit navzájem. Celé jsme to natáčeli asi 4 dny a opravdu to mezi nimi bude řežba. Publiku nezbude nic jiného, než říct wow."


Je to druh scény, kde před sebou, z pohledu fanouška, máte dvě velké osobnosti, a ty se mezi sebou mlátí. Jak moc bylo třeba to všechno zkorigovat? Je zřejmé, že na tohle fanoušci čekali. 

"Samozřejmě to byl původní nápad, něco takového udělat. Poté jsem přemýšleli, jak celý ten souboj sestavit. Dále jsem pozvali kaskadéry, abychom si to nacvičili. Nakonec jsme přivedli Dwayna spolu s Vinem a natočili jsme to. Nahoru, dolů, skrz okna, skrz zdi. Z toho vznikl asi 5ti minutový boj."Někoho možná napadá, že tohle bude poslední díl série. V další části rozhovoru se však Moritz přiznal k myšlence na šesté pokračování. Diskutoval o tom i s člověkem, který má v téhle sérii velké slovo. Není to nikdo jiný, než Vin Diesel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama