Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Cesta legendy: Šestá část: Herec v ringu

8. ledna 2011 v 22:56 | Soft |  Wrestler
Tohle je poslední část celé série. Pravidelně jste se mohli dočítat o všech hlavních liniích kariéry. Tady je poslední část, nejobsáhlejšího profilu, coby wrestlera
 • Návrat po půlroce, fanoušky rozdělil na dva tábory


Segment před zápasem proti Hoganovi na No Way OutTeď už zbyl jen jeden tábor


The Rock konfrontuje Hogana. Přes obrazovku. • 23.2. 2003 No Way Out
The Rock vs Hulk Hogan
Odveta z Wrestlemanie 18
Ke konci zápasu najednou zhasli světla. Po nich zůstal na zemi rozhodčí, židle a The Rock. Do ringu poté přichází Vince McMahon a dělá, že o ničem neví. Rozhodčí poté podává židli The Rockovi, ten udeří Hogana a po chvíli jej odpočítá. Po zápase oslavuje celá trojka. No a protože se show konala v Montrealu, tak byste mohli vědět, jaký incident se tu odehrál (psalo se o něm v druhé části). Pokaždé když je nějaká WWE show v Montrealu, odehraje se nějaký remake ala "Montreal screwjob".


 • Následující noc se The Rock nechal draftovat do rosteru Raw


Roli záporáka mu šla dokonale. Ani v tomto období, totiž nebyla nouze o vtipné momenty
 • Spor pro "zaplnění času před Wrestlemanií" vedl s Hurricanem. Šlo především o pobavení diváků, různými scénkami apod.

 • O možnost utkat se na Wrestlemanii 19, v zápase o World Heavyweight titul, si mohl zajistit pouze vítězstvím v 20-men Battle Royal. Po vyhození 18ti účastníků, zbyli jen dva. The Rock a Booker T. Zvítězil druhý jmenovaný. • Poslední segment před zápasem
The Rock vs Hurricane • Že by The Rock chyběl na Wrestlemanii? Jistěže ne. Proto vyzval Stone Colda na jejich třetí zápas na této největší akci. Podle svých slov už dokázal vše co mohl. Jediné co mu zbývá je výhra na WM proti Stone Coldovi.

První vystoupení Stone Colda, od jeho návratu do WWE na No Way Out.


 • Rematch Stone Colda z No Way Out. Ale ještě před tím, rozmluva s Ericem Bischoff, soupeřem Stone Colda, který plnil roli generálního manažera show Raw
The Rock zasáhl do zápasu stejně jako Stone Cold, v utkání The Rocka a Hurricanea. Až na to, že Stone Cold dokázal zvítězit.
 • Poslední segment před jejich zápasem na Wrestlemanii 19. The Rock si uspořádal koncert, kde tradičně v roce 2003, s pomocí kytary a zpěvu, zesměšňoval město, ve kterém se právě nacházel. Teď bylo na řadě Sacramento a Stone Cold Steve Austin. Ten se nakonec objevil a rozšlápl kytaru.
Promo Před Wrestlemanií 19
30.3. 2003 Seattle
Dokázal to. Porazil Stone Colda na Wrestlemanii. Až třetí Rock Bottom zasebou, mu zajistil vítězství. Tohle byl poslední zápas pro Stone Colda, v jeho kariéře. S tím má co do činění i moment, kdy The Rock něco povídal ležícímu Stone Coldovi těsně potom, co ho odpočítal. Bylo to ve velmi přátelském duchu. Po zaznění gongu, totiž oba na chvíli zapomněli na své ringové charaktery.


The Rock se chtěl rozloučit s fanoušky. Řekl že je po všem. Poté se však objevil Goldberg (známý z WCW), který debutoval v WWE. Napadl The Rocka a tím začal jejich feud, který vyvrcholil na Backlash.

The Rock vs Jeff Hardy
Další segment s Goldbergem

Backlash
The Rock vs Goldberg

The Rock se loučí s diváky

 • Ještě se stihne objevit na následující show Raw


The Rock se vrací v prosinci 2003, aby pomohl Micku Foleymu proti La Resistánce
Další konfrontace s Mickem Foleym proti frakci The Evolution


Jak jinak než vtipně mohlo dopadnout setkání The Rocka a Hurricanea. Poté také Coache, který podobným fórkům čelí dříve :)
Vzpomínáte na segment "This is your life"? Jeden z nejlépe hodnocených segmentů v historii, který v roce 1999, přichystal Mick Foley? Tady je remake

 • Wrestlemania 20, New York
The Rock and Sock Connection vs The Evolution
Úplně poslední zápas The Rocka


Nyní bude následovat série návratů

Návrat do Miami

The Rock a "Pie Eating Contest"
V roce 2007 se vrátil pouze přes obrazovku, aby udělal promo před zápasem Donald Trump vs Vince McMahon na Wrestlemanii 23. Za Trumpa nastoupil Bobby Lashley a za Vince Umaga. Rozhodčím byl Stone Cold. McMahon nakonec prohrál a musel si oholit hlavu.V roce 2008 uvedl svého otce (Rocky Johnson) a dědu (High Chief Peter Maivia) do Síně Slávy WWE. Uvidíte dvě části.
Zatím poslední návrat poslední návrat proběhl na podzim roku 2010, při desátém výročí show SmackDown


Návrat The Rocka, alespoň na jeden večer, je žhavé téma. Ani zde o tom nemohla nepadnout zmínka.

Tak proč stále čekáme ?!


Od 21. prosince jste měli možnost, nahlédnout do všech koutů jeho wrestlingové kariéry. Podle mě, byla velmi obsáhlá a protože jsem chtěl přiblížit wrestling i laikům, obsahovaly články hromadu videí.
Možná se našel někdo, kdo si neuměl představit Dwayna Johnsona v ringu. Po této sérii článků už bude vědět co a jak. Alespoň zhruba.

Pokud máte s něčím nesrovnalosti, dotazy či připomínky, pište.
A ještě jednou díky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Thom87 Thom87 | E-mail | 11. ledna 2011 v 18:22 | Reagovat

Diky za super praci. Jedine co me mrzi, ale to neni tvoje chyba, byly zapasy a deni kolem Rocka a Goldberga.. Cetl jsem vsude mozne, ze to bylo az moc prehnany ten respect a strach The Rocka.. Pre byly i nejake stiznosti co jsem tak cetl.. Skoda.. Mohli to udelat lepe..

2 Soft Soft | Web | 11. ledna 2011 v 19:03 | Reagovat

Mě se jako záporný vždycky zamlouval, ale je fakt, že s tým Goldbergem to bylo moc. A velký podíl na tom má ten zápas na Backlash.
Přesto chápu, že to byl Goldbergův debut a WWE ho musela prezentovat v tom nejlepším světle :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama