Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Leden 2011

Peoples Champion? Bez pochyby ano !

28. ledna 2011 v 15:44 | Soft |  Extra
Další důkaz o tom, že tato přezdívka je zasloužená. Dwayne je podle svých zpráv velmi nadšený z reakcí a přízně fanoušků na jeho oficiálním Facebooku. Jeho "program" DJ ON DEMAND je určen pro každý pátek, kdy máte možnost se ho na cokoliv zeptat. Několik dotazů vybere a odpoví na ně. 

The Rock je plánován pro uvedení do Síně slávy WWE

27. ledna 2011 v 21:10 | Soft |  Wrestler
 Do WWE Hall of Fame jsou přidávány ty největší osobnosti z historie WWE. Jedná se o slavnostní ceremoniál (něco jako Oscaři apod:) , který se koná den před svátkem wrestlingu, WrestleManií. Každý tzv. Hall of Famer pak na WM vystoupí před diváky. Ale největší legendy typu Stone Cold či Hulk Hogan, dostali i větší prostor. To samé by se mohlo týkat The Rocka. Ten je údajně pro Hall of Fame plánovaný na rok 2012. To samé platí i pro jednu zástupkyni ženského wrestlingu, Trish Stratus. 

Ceremoniál by se měl odehrát v Torontu. Krom faktu, že se jedná o rodné město Trish Stratus, je zajímavá i spojitost tohoto města s legendárním zápasem The Rocka proti Hulku Hoganovi na Wrestlemanii 18, která se v roce 2002, odehrála právě tam. Mělo by se tedy jednat o jakousi oslavu výročí tohoto neskutečného zápasu. V té době se také odehrálo mnoho segmentů a zápasů s Trish Stratus.

Pokud jste pravidelný návštěvník těchto stránek, jistě Vám neunikla videa z The Rockovi účasti na HoF 2008, kde uváděl svého otce a dědu.


Jasno bude až pár měsíců před Wrestlemanií 28. Do té doby, bych tuto zprávu bral s rezervou. Vždy je kolem plánovaných jmen, které se na tento seznam dostanou, velký otazník. Zprávy o plánovaných legendách se totiž množí pořád, ale jen málo z nich je pravdivých. Stále totiž zbývá několik velkých jmen této společnosti, které zůstaly "nedoceněny". The Rock jednoznačně vede tento žebříček.

Rozhovoru během natáčení Fast Five

25. ledna 2011 v 21:44 | Soft |  Herec

 Jsem konečně zpět. Pokud netrpělivě očekáváte nějaké další zprávy o Rychlé a zběsilé pětce, tak zbystřete. Do dvou dnů by zde měl být rozhovor z natáčení a hned na to se vrhnu na stránku celého filmu. 

dgsf
Taková ochutnávka :)

Další foto z natáčení Cesty do středu Země 2

15. ledna 2011 v 10:24 | Soft |  Extra

 Foto pochází z Oficiálního Facebook profilu, který mimochodem čerstvě dosáhl hranice 1 milionu fanoušků
DJ face

Podrobnosti o scéně s Vinem Dieselem

14. ledna 2011 v 20:27 | Soft |  Herec
Přináším Vám úryvek z rozhovoru pro Collider.com, který poskytl producent Rychlé pětky, Neil Moritz.  Dwayne mi říkal, že ve filmu uvidíme akční scénu mezi ním a Vinem Dieselem.

"Budou se mlátit navzájem. Celé jsme to natáčeli asi 4 dny a opravdu to mezi nimi bude řežba. Publiku nezbude nic jiného, než říct wow."


Je to druh scény, kde před sebou, z pohledu fanouška, máte dvě velké osobnosti, a ty se mezi sebou mlátí. Jak moc bylo třeba to všechno zkorigovat? Je zřejmé, že na tohle fanoušci čekali. 

"Samozřejmě to byl původní nápad, něco takového udělat. Poté jsem přemýšleli, jak celý ten souboj sestavit. Dále jsem pozvali kaskadéry, abychom si to nacvičili. Nakonec jsme přivedli Dwayna spolu s Vinem a natočili jsme to. Nahoru, dolů, skrz okna, skrz zdi. Z toho vznikl asi 5ti minutový boj."Někoho možná napadá, že tohle bude poslední díl série. V další části rozhovoru se však Moritz přiznal k myšlence na šesté pokračování. Diskutoval o tom i s člověkem, který má v téhle sérii velké slovo. Není to nikdo jiný, než Vin Diesel.

Cesta legendy: Šestá část: Herec v ringu

8. ledna 2011 v 22:56 | Soft |  Wrestler
Tohle je poslední část celé série. Pravidelně jste se mohli dočítat o všech hlavních liniích kariéry. Tady je poslední část, nejobsáhlejšího profilu, coby wrestlera


Jak se tvoří 3D film s Dwayne Johnsonem

7. ledna 2011 v 6:46 | Soft |  Herec
Dwayne vložil na svůj oficiální Facebook profil fotografii zachycující skenování celého jeho těla, pro připravovaný film Cesta do středu Země 2: Záhadný ostrov

Dwayne třidé

Cesta legendy: Pátá část: Just Bring It !

5. ledna 2011 v 21:51 | Soft |  WrestlerThe Rock se vrací jako začínající hollywoodská star. Cesta legendy: Čtvrtá část: Smacketh down

2. ledna 2011 v 14:14 | Soft |  Wrestler


The Rock se nyní soustředil na kariéru jednotlivce. A tituly se samy nabízely