Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Rozhovor: O svém mládí, studiu a snad i nějaký The Rock se zde objevil

12. prosince 2010 v 16:15 | Soft |  Extra

Otázka:Dělal jsi spoustu rodinných filmů jako např. Zubová víla. Teď jsi zpět v akčním žánru s filmem Faster. Jak to?

Dwayne: Mým cílem před 10ti lety bylo stát se dobrým hercem. A já věděl, že nemohu zůstat pouze u akčního žánru. Chtěl jsem dělat komedie, drama rodinné komedie a tyhle příležitosti se samy nabízeli a já nějak nesmlouval.  
              Faster byl velmi dobře napsaný příběh. Skvělé postavy na pozadí jednoduchého příběhu. Něco ve smyslu, něco jsi mi vzal a teď za to zaplatíš. Jednoduchá směrnice. Scénáristé filmů ze 70tých let, kteří inspirovali tvůrce tohoto filmu, jsou moji oblíbenci. Charles Bronson, Steve McQueen, Clint Eastwood - filmy které nejsou poháněny akcí, ale emocemi. 

Otázka: Rozhodl jsi se používat své pravé jméno, místo The Rocka. Jaký si k tomu měl důvod?

Odpověď: Moje označení je The Rock. A pravé jméno je Dwayne Johnson. Vím, že mě vždy bude doprovázet The Rock. Nevadí mi to. To byla součást plánu, stát se hercem na herce. Po té změně jsem chtěl být Dwayne Johnson. 

Otázka: A co všichni ti wrestleři, co se přiblížily k herectví? Hulk Hogan, Jesse Ventura, John Cena a tak dále...


Odpověd: Svět wrestlingu je velmi teatrální. Někteří z nich prostě mají touhu, stát se herci. Jsem wrestler třetí generace a cítím velkou lásku a vášeň k tomuto světu a teatrálnímu zápasu. Dosáhl jsem všech svých cílů ve wrestlingu, a chci jít ještě dál.

Otázka: V prvním roce na University of Miami, jsi měl průměr klasifikace 0.7, a fotbalové stipendium. I tak se ti podařilo stát se absolventem s titulem z kriminologie. Jak si toho dosáhl?

Dwayne: Byl jsem zraněn a operovali mi rameno. Byl jsem v depresi a opustil jsem školu. Nedokončil jsem tam své povinnosti. Takže mi Dennis Ericsson řekl: "Máš zkoušky a pokud chceš být součástí týmu, budeš muset chodit ke každému profesorovi, abys dostal vzkaz, že jsi ve třídě. Tohle ti umožní návrat na hřiště." Věděl jsem že mám možnost. A to mě změnilo. Za rok jsem byl kapitánem a celkově si mi dařilo.

Otázka: Jsi zajímavý mix Afričana-Kanaďana- Samoánce. A přesto jsi si se vším poradil. Souvisí s tím i tvůj původ?

Dwayne: Přemýšlím o tom, a jsem na sebe hrdý. Vím že můj úspěch může mít několik úrovní- je mnohoárodnostní. Lidé jsou fascinování tím, čím jsem- multikulturním. Můžu se podělit o informace ze své kultury. Ale všechny ty národy nevidí jen barvy, když se na mě dívají, uvidí Dwayna.

Otázka: Když už jsi tedy součástí polynéské kultury, napadlo mě, zda bys nemohl předvést tradiční tance, jako hulu a haka. 

Dwayne: Když vyrůstáte v tomto prostředí, naučíte se spoustu tanců. Použil jsem to na Novém Zélandu a haka (tanec před bojem) byl tradice. Pro každou kulturu je tady tanec, který se používá před bojem. A Polynésie ho má. O každého se umíme postarat. Pokud jste ale proti nám, půjdeme vám po krku. Tohle je na této kultuře fascinující.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama