Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Rozhovor: Wrestler se stal hercem, aneb co se stane když si při natáčení v Maroku dáte špatné kuře

14. listopadu 2010 v 15:27 | Soft |  Extra
Autor: Richard Luck 
          Sabotage times

Rozhovor ve kterém se dozvíte další zajímavosti z wrestlingové a herecké kariéry+ otřepaná fráze "a spoustu dalšího"

Jak proběhla změna ze zápasníka na herce?

Šlo to skvěle. Samozřejmě mi chybí pár věcí z mého "předešlého života." Není tady nic takového jako "pop" od obecenstva. Ale zajímal jsem se o filmy už dávno před tím, než jsem se k tomu odhodlal udělat první krok, takže proces byl mnohem hladší, než odchod z wrestlingu k hraní. 
(pozn. "pop" je ohlas obecenstva)

Dáváš hodně úsílí do svých kaskadérských kousků, nebo ne? 

Ano. Dnešní publikum má všech pět pohromadě- chápou mnoho věcí ohledně takových scén. Není nic horšího než když se díváte na film a vzápětí zjistíte, že ta scéna je falešná. A máte po filmu. Ať už to je Faster, Doom nebo film Vítejte v džungli, všude jsem se snažil dát do těch scén vše. Je to o důvěryhodnosti. Ale pokud vidíte plameny a exploze- tak to nejsem já!

Jaký byl tvůj nejhorší zážitek tykající se filmu?

Pravděpodobně onemocnění během natáčení Mumie se vrací v Maroku. Maroko není zrovna nejlepší místo pro marodku- jsi daleko od domova a nemůžeš dostat nic z toho, co potřebuješ k uzdravení. A jak že jsem onemocněl? Snědl jsem špatnou věc.
                 Arnold Vosloo, který hrál mimochodem Imhotepa, mne varoval: "Nejez tady kuřata" a tak, já idiot snědl kuře. Měli byste vidět první scénu. Byl jsem nemocný a k tomu jsem měl zimnici. I když bylo venku 100 stupňů, byl jsem zabalený do tří přikrývek. Nemocný jsem zůstal do konce natáčení. V 13:30 mě začali líčit, abych byl v 15:30 připraven, stejně to moc nepomohlo.  

Když se ohlédneš za svou kariérou, dokážeš nám popsat zlomový okamžik?


Jako pro herce to bylo ten den, kdy jsme dostali zelenou pro Krále Škorpiona. Hodně lidí tehdy přemýšlelo o tom, jak tu roli zvládnu. Ve wrestlingu to byla chvíle, kdy jsem se rozhodl stát heelwrestlerem (záporná postava) a připojil jsem se k frakci zvané The Nation. Do té doby jsem byl opravdu špatný "babyface" lidi mě z haly vyprovázeli bučením. Postava The Rocka mi dala novou možnost být ještě více kreativní a pomohla mi v mém rozvoji.

Nejsi první wrestler co se rozhodl stát se hercem. Dělalo ti starosti selhání Hulka Hogana či Roddyho Pipera? 

Ani ne. Mám li být upřímný, ani jsem na to nějak zvláště nemyslel. Je tady určitý rozdíl. Oni většinou ve filmech hráli svou vlastní osobu. Samozřejmě že i v mých filmech se objevuje pár aspektů z mé minulosti, ale i přesto raději hraji jiné osoby, než tu svou. 

Diskutoval jsi o své kariéře i s Hulkem Hoganem? Koneckonců se podepsal asi pod 12 filmů.

Ne, nemluvili jsme o tom. Když se vlastně vrátil do WWE v roce 2002, byl ohromen nápadem abych s ním pracoval. Díval se na mě jako bych měl tři hlavy, když jsem za ním přišel s tou myšlenkou spolupráce. Cítil jsem, že by náš souboj mohl být vzrušující, jednou za život v Icon vs. Icon zápase, každý by to chtěl vidět. Moje jediná podmínka byla výhra v tomto zápase. 

Jsi velká osobnost. Kdo je tvůj hrdina?

Je težké nepřehlédnout Clinta Eastwonda. S filmem Faster jsem se mimo jiné snažili znovu přiblížit Dirty Harry éru. Takové filmy vytvořily jeho pověst. V těhle snímcích byl přímo úžasný. V ringu byl pro mě moc důležitý můj otec a děda- Rocky Johnson a Peter Maivia. Ric Flair byl můj vzor v práci s publikem. Vždy jsem byl jeho velkým fanouškem a byl nadšený když jsem mohl konečně pracovat i po jeho boku. 

Ve svých 60ti letech stále zápasí. Dokážeš si představit i sebe, že by ses alespoň jednou vrátil do ringu až skončíš s filmy?

Ani ne. Momentálně si užívám hraní a snažím se pochopit vše co se této profese týká, takže si nedovedu představit, že bych dělal něco jiného. 
Ale ano, Ric ukazuje, že stále může zápasit. Koneckonců je to fikce, a tam se takové věci mohou stát, jak nám také připomínají filmy.

Pokud to nebude wrestling, tak co tě čeká v budoucnu?

Po filmu Faster to bude páté pokračování úspěšné série Rychle a zběsile. Takže doufám že kritici uvidí mou
rychlou "éru".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama