Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Rozhovor o filmu Faster

28. října 2010 v 11:31 | Soft |  Extra
TeenHollywood vyzpovídal Dwayna během natáčení filmu

TH: Jsi rád že jsi v této roli nemusel zakrýt své tetování?

Dwayne: Absolutně, dříve jsem točil mnoho filmů ve kterých se to muselo zakrývat kvůli charakteru postavy. A když se to muselo dělat, tak to trvalo asi hodinu.

TH: Hodně lidí bylo nadšených z toho, že jsi se vrátil k akčnímu žánru. Co tě k tomu vedlo?

Dwayne: Zpočátku to byl scénář. Ten se mi dostal na stůl asi rok a půl zpátky, možná trochu více. Přečetl jsem to, zamiloval se do toho, a taky do charakteru postavy. Návrat k akčnímu žánru je jako návrat domů.Je to skvělé. Líbí se mi scénář. Líbí se mi skvěle napsané postavy. Vlastně celý příběh je velmi jednoduchý, "Něco jsi mi vzal a teď za to zaplatíš". 

TH: Můžeš nám popsat dnešní scénu?

Dwayne: Druhý chlápek, kterého sleduji abych ho pak mohl zabít je starší pedofil. Sejmu ho a všechny zvuky které jste slyšeli, malá holka kterou jste tu dnes viděli, budou pryč.

TH: Takže jsou tady čtyři chlápci po kterých jdeš, a tenhle byl druhý?

Dwayne: Ano. Další se motá kolem strip clubu, a ten poslední je evangelista.

TH: Jaký je poměr slov ku vystřeleným kulkám?

Dwayne: Dobrá otázka, poměr slov a střel je 1 ku 25.

TH: Dozvíme se jak to s tvojí postavou bylo nebo začneme rovnou ve věznici?

Dwayne: Začne to ve věznici a různé pohledy do minulosti se začnou objevovat v průběhu filmu. Uvidíte to až se objeví různé retrospektivní pohledy. Pak pochopíte, proč se Driver stal tím, kým se stal.

TH: Proč je tvá postava ve vězení a tvůj bratr je mrtev?

Dwayne: Byli jsme zapleteni do zločinu a ten se nepovedl.

TH: Spáchal jsi zločin?

Dwayne: Je to tak. My jsme nebyli okradeni. Jen hlupáci by se nás pokusili okrást. Tak se chlápci s kterými jsme byly spojeni spikli proti nám, a zabili mi bratra a mě střelili do zadní části hlavy, ale Já přežil. Šli po nás a proto všichni zdrhli. Teď se po 10ti letech usadili. Jeden pracuje v telemarketingu, druhý dělá do strip clubu, další je pedofil a poslední je evangelík. 

TH: Takže ta jizva co máš na hlavě je po střelbě?

Dwayne: Správně. Zasáhli mě do zadní části hlavy. Tam mám teď kovovou destičku.

TH: Je to čistě o pomstě, nebo jsou v tom i peníze?

Dwayne: Peníze tam pro mě nejsou vůbec důležité. Začal jsem s ničeho. Bratr byl  vlastně vše co jsem měl. Jde mi o to, aby platili jen jedinci. Svého bratra jsem měl opravdu rád. V průběhu filmu uvidíte, že peníze tu nehrají hlavní roli.

TH: Musel si podstoupit lekce řízení kvůli různým manévrům, které se ve filmu objeví?

Dwayne: Jasně že musel. Je tam několik věcí, na které jsme se museli připravit. Jezdil jsem rychlostí 130 km/h, dělal různé otočky o 45 nebo 180 stupňů. To vše jsme dělali. Bylo pro mě důležité se to naučit jak nejlépe můžu. A že toho času na to nebylo mnoho. Diváci alespoň budou vědět, že za volantem sedím já. To je fakt skvělé.

Měli jsme na to specialistu. Ten nás musel naučit všechny ty věci. Strávili jsme s ním den a byla to velká zábava. Můj charakter vyžaduje nějaké to řidičské umění. 

TH: Co bylo těžší, řídit tvoji mašinu nebo překonat to, že tě sleduje Billy Bob Thornton?

Dwayne: Billy je fascinující chlápek. Je hodně talentovaný, v  tom co dělá cítí určitou vášeň, zvláště v roli, která se mu líbí. Četl si scénář a líbil se mu. To je role, která ho dostala. 
Jsem fanouškem Billyho už delší dobu. Oba máme stejný vztah ke staré škole, psanci a country hudba.
Pokud jsem nebyl na Havaji, tak jsem pobýval na jihu. Nashville, Memphis, Atlanta, Charlotte a Tampa, takže ve své zemi mám silné kořeny. Bavili jsme se a musím přiznat, že je to opravdu skvělý vypravěč. Je velmi fascinující a dobrý v tom co dělá. Obzvláště v jeho hudbě. Je opravdu cool.

TH: Měl jsi nějaké připomínky ohledně tvého auta? Jsi vůbec fanouškem takto silných vozů?

Dwayne:  Chevelle, pro jistotu. Já jsem vždy byl pick-up chlap. Dost jsem tady jezdil s pick-upem. A k tomu spousta mých kamarádů jezdí s takhle silnými vozy. A když mě představili s tímto Chevelle, a dali mě na pozadí, řekli mi proč to byl tzv. Muscle car a proč je tak skvělý.
Také mi tam přihodili dusík a takové podobné věci, abych se mohl rovnat Ferrari a možná tam dokonce je i Porsche. Pokud mám takovou mašinu a k tomu pořádnou zbraň, je to vše co jsem potřeboval.

TH: Znovu tě můžeme vidět po boku Carly Gugino se kterou jsi spolupracoval na filmu Cesta na horu čarodějnic. Trávíte teď spolu nějaký čas na place?

Dwayne:
Ani ne. Tráví spoustu času s Billym, protože mě oba pronásledují. Moc času spolu tedy nestrávíme. Je to skvělá herečka a tuhle roli zvládá na výbornou. Je inteligentní a všude se vyzná. Ona neumí hrát špatně, protože to má v DNA. Takže jsem byl potěšen, když se připsala k tomuto filmu.

TH: Dělal jsi spoustu rodinných filmů. Je tohle začátek tvých nových akčních filmů? Už víš co bude po tomhle?

Dwayne: Ano, v tomhle žánru bych se chtěl na chvíli pohybovat a filmy dělat trochu více dramatické a drsnější. Na něčem takovém se už pracuje. 

TH: Vzhledem k tomu, že je mnoho akčních filmů které by mohly být pro tebe. Podle čeho se rozhoduješ? Co tě donutí říct "Jo tak na tomhle filmu chci dělat" ?

Dwayne: Pokud se mi to líbí. Když je dobrý příběh, dobré postavy, a vím, že si to užiju. Taky doufám, že si to publikum užije. Nehledím na to jestli je to A, B nebo C. Když to pro mě bude zajimavé, jdu do toho. Mimochodem, je jedno jestli je to drama, sci-fi, rodinná komedie, akční film apod. Prostě chci jen pobavit diváky. O tom to je. 

TH: Pořád tě zajímá role starověkého hawaiského Krále Kamehameha?

Dwayne: Právě se na tom dělá. Je to vzrušující a pravdivý příběh, protože Král Kamehameha byl vládce Havaje, kterou sjednotil. Je to úžasný příběh. Celé je to podobné filmu Statečné srdce.                                                                                                                              
                                                                                                  Stránka filmu Faster Zde
(oficiální poster)                                                              
faster 2
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Stali jste se fanoušky oficiálního Facebook profilu Dwayna?

Ano 63.5% (47)
nemám to zapotřebí 36.5% (27)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama