Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Chci vědět více o tomto blogu

24. srpna 2010 v 19:44 | Soft |  Tento blog
Blog založen: 10.2. 2010
Nejvyšší návštěvnost: 2.1. 2011 55 návštevníků
Průměr na den (ke dni18.8. 2010) : 11 návštevníků
Z kterých stránek návštěvníci přicházejí: nejvíce z vyhledávačů, po zadání výrazu Dwayne Johnson

Teď něco o mě:
Muž, 16 let
Heterosexuál :)
Stručné že?
                                           Kdy si se dozvěděl, že někdo takový existuje?

Dwayne Johnson je můj velký oblíbenec (kecám, největší). Poprvé jsem se o nějakém chlápkovi s přezdívkou The Rock, dozvěděl při hraní hry WWF Smackdown na Playstation 1, to mi mohlo být tak 7-8 nevím přesně. Když jsem pak viděl film Mumie se vrací a v titulkách bylo napsané The Rock, uvědomil jsem si "dyť ho znám... to je ten z wrestlingu... " To jsem ještě věřil, že jeho pravé jméno je právě The Rock, kvůli toho jsem ho považoval za někoho jiného, výjimečného, že se tak jmenuje:)

Pak přišel internet a já začal zjišťovat co je to wrestling. Jeden z jeho prvních zápasů co jsem viděl, byl na Wrestlemanii 17, ale kupodivu jsem z počátku sledování wrestlingu fandil někomu jinému. Už ani nevím jak a kdy, ale najednou pro mě ve wrestlingu začal existovat jen The Rock. Pak (když už jsem věděl jeho pravé jméno:) jsem se se začal zajímat více i o Dwayna Johnsona.

                                     Kdy sis uvědomil, že je třeba přiblížit Dwayna ostatním?

Postupně jsem se dohrabal k myšlence "sakra ví tu někdo o současném Dwaynu Johnsonovi, kromě pár webů, které se nezajímali jen o něj a ješte k tomu všechny obsahovali to samé a to vše bylo zároveň staré a hlavně- bylo to jen základní info." Asi 2 měsíce jsem se rozhodoval jestli se do toho mám pustit. Nelituji toho.

                                       Co je hlavní prioritou při tvorbě tohoto blogu?

"Chci přiblížit Dwayna Johnsona nebo The Rocka, tak jak ho znáte vy, těm co jsou jeho příznivci filmu nebo wrestlingu nebo čekoholiv jiného. A taky těm co by se staly rádi jeho fanoušky, ale nemohou najít tu správnou ,,studnu informací,, kterou se opravdu snažím vytvořit. Když vidím, že tu přeci jen někdo zavítá, tak jsem rád a žene mě to dál, protože si řeknu "lidi tu jsou takže je to zajímá, tvoje úsilí má smysl."

                                       Jak bys popsal dwaynejohnson.blog.cz ?

Snažím se, aby byl blog odlišný od podobně zaměřených stránek, ale ne zás moc. Nechci vytvořit jen další řadový blog o osobnosti.  Chci, aby byl pro všechny přijatelný, tím, že tu nebudou kdo ví jaké grafické speciality, které odvádějí pozornost od textu na kterém mi záleží víc. Tím neříkám, že na design úplně kašlu:)

Dřívější podoba stránky. Hleďte pouze na záhlaví a motivy. Celý text nebo nápisy jsou tvořeny po paměti a jsou jenom na ozdobu:) Jenom pro porovnání s nynejším designem.
retro

Nynější podoba
design1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Frank Frank | 3. března 2011 v 9:28 | Reagovat

Jde vidět že se opravdu snažíš a opravdu mě to bavilo číst .Podle mě byl ten design na druhem obrazku nejhezčí ;) ale to je na tobě ,důležité jsou hlavně informace .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama