Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Filmy #1: Mumie se vrací

22. srpna 2010 v 17:12 | Soft |  Filmy
Budu postupně přidávat každý film. Tady je první.

Fantasy/ akční
USA 2001 , 125 minut
Režie: Stephen Sommers
Rozpočet: 98 mil.
Tržby: 433 mil.

Rick a Evelyn O´Connellyovi doprovázeni svým synem Alexem se vydávají do Egypta kvůli snu, který se zdal Evelyn v noci, kdy nastal rok škorpiona. Evelyn najde zlatý náramek boha Anubia, jemuž před více než 3000 lety př.K. zaprodal svou duši, výměnou za záchranu, král Škorpion, vůdce válečníků, kteří padli v boji s Anubiovým vojskem. Jenže nebyli sami, kteří chtěli získat náramek, který si Alex připl na ruku a i sním jej zajali, aby oživili egyptského velekněze Imhotepa. Rick, Evelyn a její bratr Jonathan se proto vydávají do Egypta. 

I přes slabší recenze a hodnocení byl film u diváku poměrně úspešný.

Těch pár vět, které zazněly od The Rocka bylo v pravé antické egypštině. Krom toho byl přiotráven zkaženým jídlem a utrpěl úpal.
Natáčení m trvalo 2 dny.

Filmový debut The Rocka byl sice asi 8 minutový, zcela digitální a  na konci filmu, přesto zazářil natolik, že se dočkal pokračování své postavy krále Škorpiona.

Kdysik jsem ten film sledoval s radostí, dnes už bych se asi smál :)
Rocky film
film
                             (foto Universal picture)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 higdon higdon | Web | 22. června 2015 v 15:23 | Reagovat

půjčka v hotovosti brno :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama