Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

Jako Dwayne

25. června 2010 v 21:26 | T+R |  Herec
Počátek Dwaynovy kariéry se datuje do roku 2001,kdy se objevil v posledních 8 minutách filmu Mumie se vrací.Po tomto debutu a úspěchu této role,byl natočen v roce 2002 samostatný film Král Škorpion s Dwaynem v hlavní roli.Dwayne se v této době věnoval spíše natáčení a z WWE se pomalu vytrácel.
V roce 2003 přišla další akční role ve filmu The Rundown (Vítejte v džungli),kde si zahrál po boku hvězdy ze série filmů Prci,Prci,Prcičky Seanna Williama Scotta (Stifler).Mimochodem to byl film ve kterém mu Arnold předal ,,pomyslné žezlo akčního hrdiny,, v jedné z scén. V tomto roce ukončil Dwayne aktivní kariéru wrestlera a naplno se začal věnovat povinostem v Hollywoodu.
Pak přišel film,který pasoval Dwayna na budoucího krále akčních filmů.Kráčející skála.Kritika tento film moc neocenila ,ale ,,skalní,, fanoušky jistě uspokojil.
         Další na řadě byl film na motivy počítačové hry Doom. Určitě víte že tento film se natáčel v České republice  v ateliérech na Barrandově.Prohlédl si Dwayne Prahu? No podle svědka navštívil jedno fitness centrum.
         V dalším filmu Be Cool se konečně setkal se zvučnými jmény.Zahrál si po boku Johna Travolty a  Umy Thurman.Role byla sice vedlejší, ale ukázal v ní svůj komediální talent.
          To už Dwayna obklopovala zcela jiná společnost.Ta filmová. Televizní talk show, předávání cen, rozhovory, autogramiády, promo akce a to vše a možná i více pod záštitou hvězdy Hollywoodu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama