Je možné, že se na blogu vyskytuje technická chyba s videi které přeskakují, takže v článku se správně nemusí zobrazit přiložené video, 
místo něj tam můžeme být video z jiného článku. Stránku stačí 1-2x aktualizovat a mělo by to být v pořádku. Děkuji za pochopení

The Rock je plánován pro 3 hodinovou show Raw v Miami!!!

8. dubna 2010 v 14:58 | Soft |  Wrestler
Po potvrzení,že show Raw bude 7.6.2010 v Miami se začaly objevovat spekulace,že hostem bude The Rock.Tato možnost je nyní velmi pravděpodobná ,neboť tento Raw bude 3-hodinový a čeká se tedy jen na oficiální potvrzení The Rocka jako Guest hosta.A že WWE tuto možnost návratu skutečně plánuje,potvrdil krom místa konání (rodné město,Miami) i výše zmíněný fakt,že tato show bude 3 hodinová!

Ještě je třeba zmínit to,že krom návštevy Smackdownu z obrazovky a ceremoniálu Síně slávy,do které uváděl svého dědu(,,High Chief,, Peter Maivia) a otce(,,Rocky Johnson,,) se The Rock objeví živě na některé show po 6ti letech!

Stím se tedy objevila otázka,zda není The Rock posledním Hostem show Raw,protože o konci hostování v Rawu se mluvilo i dříve.Je jasné,že pokud by se tak stalo,tak by byl poslední host určitě nějaká velká hvězda.A tím The Rock bezesporu je.
Prozatím Tedy Guest hosti pokračují,ale zda tomu bude i po hostování The Rocka si budeme muset ještě počkat.

O dalších novinkách o návratu do wrestlingové branže,která ho tolik proslavila budete samozřejmě informováni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Stali jste se fanoušky oficiálního Facebook profilu Dwayna?

Ano 63.5% (47)
nemám to zapotřebí 36.5% (27)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama